Προς το περιεχόμενο

Peaky Blinders


ask

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 217
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ξεκινησα και εγω  ειμαι στην 4η .

Πολυ καλη σειρα, ποιοτικη δεν το περιμενα καθως δεν  μου την εχει  προτεινει  καποιος γνωστος μου και την πετυχα τυχαια .

Φοβερη αναπαρασταση της εποχης  και αρκετα ενδιαφερουσα το πως αλλαζουν   τα μεσα ,οι τεχνολογιες της εποχης κ.ο.κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/3/2018 στις 12:32 ΜΜ, Fotis13 είπε

Το ξεκινησα και εγω  ειμαι στην 4η .

Πολυ καλη σειρα, ποιοτικη δεν το περιμενα καθως δεν  μου την εχει  προτεινει  καποιος γνωστος μου και την πετυχα τυχαια .

Φοβερη αναπαρασταση της εποχης  και αρκετα ενδιαφερουσα το πως αλλαζουν   τα μεσα ,οι τεχνολογιες της εποχης κ.ο.κ

 

Να αλλάξεις γνωστούς :P

Sons of anarchy έχεις δει τουλάχιστον; Εμένα αυτό μου θύμισε απ την πρώτη στιγμή που το είδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, UsualSuspect__ είπε

Να αλλάξεις γνωστούς :P

Sons of anarchy έχεις δει τουλάχιστον; Εμένα αυτό μου θύμισε απ την πρώτη στιγμή που το είδα.

Εχω δει ναι εχει αρκετα κοινα στοιχεια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, UsualSuspect__ είπε

Να αλλάξεις γνωστούς :P

Sons of anarchy έχεις δει τουλάχιστον; Εμένα αυτό μου θύμισε απ την πρώτη στιγμή που το είδα.

 

Εμένα πιο πολύ σε Justified θυμίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Και εγώ την ξεκίνησα και μπορω να πω απλά οτι η σειρά είναι απο τις καλύτερες που υπάρχουν. Δεν την ήξερα γιατί δεν την προώθησαν οσο έπρεπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 5/1/2018 στις 12:32 ΜΜ, UsualSuspect__ είπε

Sons of anarchy έχεις δει τουλάχιστον; Εμένα αυτό μου θύμισε απ την πρώτη στιγμή που το είδα.

Και εμενα αυτο θα ελεγα οτι μου θυμισε,με τη διαφορα οτι στο sons οι "ασχετοι" διαλογοι με κουραζαν απιστευτα,καθως πολλα δεν ειχαν νοημα.Επισης στο sons οι χαρακτηρες δεν ειχαν "χαρακτηρα", εκτος απο 2-3 που ηταν σταθεροι,οι υπολοιποι εκαναν μαλακιες.

Ευτυχως η Pol που μπλεκεται παντου θυμιζει τη βρωμα τη μανα του Jax αλλα λιγο ευτυχως.

ΥΓ αυτουνου που εχει βαλει στους υποτιτλους ακομα και τους στιχους του καθε τραγουδιου να του καει το βιντεο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, webparts said:

Και εμενα αυτο θα ελεγα οτι μου θυμισε,με τη διαφορα οτι στο sons οι "ασχετοι" διαλογοι με κουραζαν απιστευτα,καθως πολλα δεν ειχαν νοημα.Επισης στο sons οι χαρακτηρες δεν ειχαν "χαρακτηρα", εκτος απο 2-3 που ηταν σταθεροι,οι υπολοιποι εκαναν μαλακιες.

Ευτυχως η Pol που μπλεκεται παντου θυμιζει τη βρωμα τη μανα του Jax αλλα λιγο ευτυχως.

ΥΓ αυτουνου που εχει βαλει στους υποτιτλους ακομα και τους στιχους του καθε τραγουδιου να του καει το βιντεο.

Έχουν πολλά κοινά σημεία είναι η αλήθεια.

Συμφωνώ για το υγ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσα-Ίσα, το αντίθετο.

Αφήστε να μάθουν κάποιοι-κάποιες και τίποτα άλλο πέρα από όλες τις σάχλες που ακούγονται όλη μέρα σε tube, ραδιόφωνα.

Ανακάλυψε κόσμος το Νίκο τον Σπηλιά με αυτή τη σειρά.

Χώρια που 2-3 παραδοσιακά Ιρλανδέζικα κλπ, που ακούστηκαν σε πιο παλιές εκδόσεις μέσα στη ροή από τους χαρακτήρες, ήταν απόλαυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...