Προς το περιεχόμενο

Από το τρίτο τρίμηνο του 2011 έχει να "δει" τόσο χαμηλά κέρδη η Samsung


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

της εύχομαι ολόψυχα να πιάσει πάτο, δεν θα λείψει σε κανέναν η κορεάτικη εταιρεία. Και γενικά εταιρείες με δικτατορική αντίληψη δεν θα λείψουν σε κανέναν

 

Είπαμε κορέα πολιτισμός.

 

 

Ελληνάρας ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εξωτερικο εχουν επιδοτησαρες ομως...Με 100 ευρω τα παιρνουν με 60αρι παγιο...Οχι σαν εδω 600

αυτό το επιχείρημα δε μπορώ να το καταλάβω, το λένε και το ξαναλένε για όλα τα γελοία ακριβά κινητά...

 

60€ με δέσμευση 2 χρόνια δίνει κανείς 1440€ , που είδες ότι το παίρνουν τσάμπα; 

 

σιγά τις επιδοτησάρες δηλαδή (που μπορεί να είναι καλύτερες από τις δικές μας δε διαφωνώ, αλλά και πάλι κλεψιά είναι ) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε πως να μην πεσουν τα κερδη με τετοιες τιμες....ελεος...τουλαχιστον στα iPhone πληρωνεις κατασκευη! οχι πειτε την αληθεια....Αξιζει το s5 τα 700 που ζηταει η εταιρια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ο μονος που νομιζει οτι ουτε οι τιμες φταινε αλλα ουτε οι συσκευες? Μια χαρα κινητα βγαζει η Samsung, τα φετινα ειναι σιγουρα καλυτερα απο τις ναυαρχιδες των προηγουμενων χρωνων (βλεπε S3), απλα ανεβηκαν και οι υπολοιποι και την εφτασαν. Πλεον Sony και LG προσφερουν τα ιδια πραματα, οποτε λογικο ειναι να μοιραζονται και οι πωλησεις στη High end κατηγορια. Στα low end απτην αλλη,η samsung παρολο που βγαζει αισχρες συσκευες, πουλαει λογω brand. Χειροτερη απο Apple εχει γινει στη low end κατηγορια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εξωτερικο εχουν επιδοτησαρες ομως...Με 100 ευρω τα παιρνουν με 60αρι παγιο...Οχι σαν εδω 600

E εντάξει και τι σημαίνει αυτό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ! όταν κάθεσαι και βγάζεις διαφημίσεις που προσβάλλεις την Apple, όχι μόνο εσύ δεν προχωράς αλλά και ο κόσμος στρέφετε εναντίων σου.

 

Εγώ σαν χρήστης Android και ολίγον Apple Hater, όταν είδα τελευταία τα άρθρα-τις διαφημίσεις από την Samsung που αναφερόταν στην Apple έμμεσα, πήγα με το μέρος της Apple.

 

Προσωπικά την έχω σιχαθεί την Samsung. Βγάζει απλά καλές συσκευές όπως όλες οι άλλες εταιρίες και κοιτά με πλάγια μέσα να κερδίσει καταναλωτές.

 

Με απλά ελληνικά: πάρε τα α***α μου π**κι. να χρεοκοπήσεις άμεσα π**ας γιε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E εντάξει και τι σημαίνει αυτό; 

Well , στην τριτοκοσμικη Αγγλια , η αγαπητη μας vodafone δίνει με unlimited voice , text, 1gb internet και για 2 χρονια (ΔΩΡΕΑΝ) το s5 για παραδειγμα με μηνιαιο παγιο 35.50 λιρες. Φυσικα ειναι ενα παραδειγμα. Μπορεις να μπεις στην αγγλικη vodafone και να δεις και εσυ ποσο μας κοροιδευουν εδω σχετικα με τις επιδοτησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ειναι της Βορειας Κορεας οχι της Νοτιας που ειναι η Samsung... :wacko:

 

 

Ο Κιμ άλλο που δε θέλει να δει την Samsung να εξανεμίζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και ένα τέταρτο προσπαθώ να γράψω ένα comment και ο Safari λαγγάρει, κολλάει δεν ανταποκρίνεται σαν τρελός. Το iOS 8 είναι το χειρότερο update που έβγαλε η Apple ever.

Χαχαχαχα.. Κ η συσκευη σου δεν ειναι καν iphone 5 να φανταστω?? Ασε μας ρε φιλε που λαγκαρει ενα τεταρτο κ ολας...

Τη συνδεση σου την ειδες?? Αν δεν εχει θεμα αυτη επεσες σε ελαττωματικο. Παγαινε αλλαξε το..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ! όταν κάθεσαι και βγάζεις διαφημίσεις που προσβάλλεις την Apple, όχι μόνο εσύ δεν προχωράς αλλά και ο κόσμος στρέφετε εναντίων σου.

 

Εγώ σαν χρήστης Android και ολίγον Apple Hater, όταν είδα τελευταία τα άρθρα-τις διαφημίσεις από την Samsung που αναφερόταν στην Apple έμμεσα, πήγα με το μέρος της Apple.

 

Προσωπικά την έχω σιχαθεί την Samsung. Βγάζει απλά καλές συσκευές όπως όλες οι άλλες εταιρίες και κοιτά με πλάγια μέσα να κερδίσει καταναλωτές.

 

Με απλά ελληνικά: πάρε τα α***α μου π**κι. να χρεοκοπήσεις άμεσα π**ας γιε. 

Η σειρα note φιλε μου δεν ειναι απλα καλες συσκευες.. Ειναι μια κατηγορια μονη της.. Το s-pen σπερνει...

 

Τωρα αν μιλας για τα υπολοιπα 10αδες κινητα που βγαζει μεσα στο χρονο θα συμφωνησω.. Ειναι απαραδεκτη καθως δε σεβεται τον καταναλωτη με αυτο το τροπο..

 

Αλλα το Note αστο μη το συζηταμε.. Οχι απλα εργαλειο... Εργαλειαρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κΕρδη των εταιρειων αυτων ειναι ευθεως αναλογα των κοροϊδων που υπαρχουν συμπεριλαμβανομενου και εμενα που σπαταλησα για προμηθεια τριων κινητων φετος 1050 ευρω.

Οσο μειωνονται τα κοροιδα που πετανε στην κυριολεξια

400 ευρω και ανω για ενα μπουρτζοβλαχοκινητο τοσο μειωνονται και τα κερδη τους.

 

ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ ΤΩΝ ΚΟΡΟΙΔΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενόμενη πορεία  για μια εταιρία χωρίς προσωπικότητα.

Η σάμσουγκ δεν είναι κακή εταιρία, ούτε υπολείπεται του ανταγωνισμού, απλά δεν έχει χαρακτήρα και προσωπικότητα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...