Προς το περιεχόμενο

iphone 6 clone


mabprits

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 5 μήνες μετά...

μια χαρα ειναι οι κλωνοι φιλε...βεβαια πρεπει να το ψαξεις για να μην πεσεις σε κανενα κλωνο κακης ποιοτητας...εγω εχω ενα iphone 6s κλωνο 1 χρονο περιπου και πεταει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stamatos100 καλώς ήρθες στο insomnia

μια χαρα ειναι οι κλωνοι φιλε...βεβαια πρεπει να το ψαξεις για να μην πεσεις σε κανενα κλωνο κακης ποιοτητας...εγω εχω ενα iphone 6s κλωνο 1 χρονο περιπου και πεταει είναι για πέταμα ....

fixed

Αν ο κλώνος κόστιζε οσο ήταν η πραγματική του αξία, να σκεφτώ να αγοράσω κλώνο. Αντίθετα οι κλώνοι iphone κοστίζουν (δηλαδή πωλούνται) σε συγκρίσιμες τιμές με iphone λόγω της ματαιοδοξίας και των ανασφαλειών των αγοραστών.

 

Εμ παίρνω μια μαϊμου, εμ ακριβοπληρώνω.

 

Είναι σαν να αγοράζω υλικά ένα citroen dc2 ( http://www.swapmeetdave.com/Humor/Citroen.jpg και επειδή κάποιος του έβαλε μια αεροτομή, βενζίνη και θερμαινόμενο πίσω τζάμι, να μου ζητά τα μισά λεφτά απο μια φερράρι. ΟΧΙ. Αν δεν είμαι τόσο ψώνιο για να θέλω κλώνο iphone, να δώσω τα χρήματα σε κάτι που αξίζει (π.χ αντίστοιχο ford focus). Στην αγορά υπάρχουν πάρα πολύ καλές επιλογές και σε ποιότητα και σε μάρκες (εκτός οτι δεν εχουν κολλημένο το μηλαράκι)

 

Ο κλώνος έχει φτιαχτεί από την αρχή με τη λογική "της αρπαχτής", "της απατης". Απεχθάνομαι αυτή τη λογική και ειδικά αυτους που το πουλάνε (αρχικοί ή μεταπωλητές). Για αυτους που το αγοράζουν δεν αξίζει κάν να ασχοληθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι οι κλωνοι φιλε...βεβαια πρεπει να το ψαξεις για να μην πεσεις σε κανενα κλωνο κακης ποιοτητας...εγω εχω ενα iphone 6s κλωνο 1 χρονο περιπου και πεταει....

Εκτως του οτι απαντας σε παλιο θεμα που δεν προκειται να δει ο ενδιαφερομενος για ποιο λογο να παει καποιος σε κλωνο iphone οταν στα ιδια χρηματα βρισκει μεταχειρισμενο iphone 5s πχ ???Ακομα και με δοσεις αν δεν εχει χρηματα καποιος και θελει iphone χτυπαει το Iphone 5se και παλι ειναι αρχοντας,αφου δεν θα το αλλαξει σε συντομο χρονικο διαστημα εννοειται.

 

Ελεος να καθομαστε και να διαβαζουμε οτι οι κλωνοι ειναι μια χαρα,ειδικα αν σκεφτει κανεις οτι σχεδον ολοι(δεν εχει τυχει να το επιβεβαιωσω 100%)θα σου βγαλουν και προβλημα και πιθανως θα ειναι εκτως εγγυησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να αγοράσω κάποιο iphone 6 clone. Έχω δεί κάποια βίντεο στο youtube αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος για το πόσο nomal είναι η συσκευές αυτές.

 

μετα απο τα βιντεακια που ειδες..... ακομα εχεις ελπιδες οτι θα βρεις νορμαλ κλωνο? σοβαρα πες μου...

ειχα πιασει κλωνο 4s...  νταξει..  μιλαμε κοροιδια... ουτε το παιδακι 1 γυμνασιου ψαρωσε με την μπακατελα...

και υποτιθεται οτι ηταν απο τους καλους κλωνους... 

τωρα θα μου πεις οι λεξεις "καλους" και "κλωνους" δεν μπαινουν διπλα διπλα.. εδω ειναι εξαιρεση..

 

ομως δεν χρειαζεται φιλε ουτε να το πιασεις.. ουτε να το δεις....

ξερεις απο την αρχη οτι προκειται για ενα απλο τηλεφωνο των 50 ευρο με εμφανιση iphone.. 

οποιος/οποια πιστευει οτι μπορει να βρει κλωνο... να αξιζει στα χρηματα που το αγορασε...  ειναι απλα μεγαλο κοροιδο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο τα βιντεακια που ειδες..... ακομα εχεις ελπιδες οτι θα βρεις νορμαλ κλωνο? σοβαρα πες μου...

ειχα πιασει κλωνο 4s...  νταξει..  μιλαμε κοροιδια... ουτε το παιδακι 1 γυμνασιου ψαρωσε με την μπακατελα...

και υποτιθεται οτι ηταν απο τους καλους κλωνους... 

τωρα θα μου πεις οι λεξεις "καλους" και "κλωνους" δεν μπαινουν διπλα διπλα.. εδω ειναι εξαιρεση..

 

ομως δεν χρειαζεται φιλε ουτε να το πιασεις.. ουτε να το δεις....

ξερεις απο την αρχη οτι προκειται για ενα απλο τηλεφωνο των 50 ευρο με εμφανιση iphone.. 

οποιος/οποια πιστευει οτι μπορει να βρει κλωνο... να αξιζει στα χρηματα που το αγορασε...  ειναι απλα μεγαλο κοροιδο...

λόγω του ξεθαψιμου απο stamato, απαντησες σε μηνυμα του 2014

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...