Προς το περιεχόμενο

Acer Aspire Switch 12. Ίσως ο πιο ευέλικτος φορητός υπολογιστής


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Κανένας μην πάρει acer laptop.

αυτό.

avatar_3b2eb78ab352_128.png

-Δε σε καταλαβαίνω Βίρνα, μίλα καθαράΚανένας μην πάρει acer laptop; ....

-Βιρνα απο τα λεγομενα σου υποψιαζομαι πως αυτο που θελεις να πεις ειναι Κανένας μην πάρει acer laptop!

Ωραίο, και αν έχει λογική τιμή όπως θέλω να ελπίζω και έχει active stylus, το τσίμπησα αβλεπεί!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω παρει ρε παιδια ενα dell venue pro 11 128gb, εχει sd και 3g μονο 420 ευρω απο ebay.co.uk απο εναν τυπο που πουλαει τα ανακατασκευασμενα της dell αλλα καινουρια ομως με 3 χρονια εγγυηση.

το μηχανημα με εξεπληξε ,θετικα παντα. απιστευτος ηχος, φοβερη οθονη,τα windows 8.1 pro 64bit ειναι αρκετα καλα και απο αυτονομια, αν το εχεις σε power save mode φτανει ανετα το 8ωρο, βεβαια με το πληκτρολογιο που εχει κ αυτο μπαταρια η αυτονομια παει στις 17 ωρες. 

Θα μπορούσες να μας δώσεις ενα λινκ στο Ebay με το προιόν που αγόρασες και τον πωλητή ;;;; Και πόσα σου κόστισε με μεταφορικά ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thinkpad 10 θα πάρεις ΜΟΝΟ αν σε ενδιαφέρει η αυτονομία και η γραφίδα.Το ταμπλετ είναι υπερκοστολογημένο.

 

Επίσης,

 

εγω εχω παρει ρε παιδια ενα dell venue pro 11 128gb, εχει sd και 3g μονο 420 ευρω απο ebay.co.uk απο εναν τυπο που πουλαει τα ανακατασκευασμενα της dell αλλα καινουρια ομως με 3 χρονια εγγυηση.

το μηχανημα με εξεπληξε ,θετικα παντα. απιστευτος ηχος, φοβερη οθονη,τα windows 8.1 pro 64bit ειναι αρκετα καλα και απο αυτονομια, αν το εχεις σε power save mode φτανει ανετα το 8ωρο, βεβαια με το πληκτρολογιο που εχει κ αυτο μπαταρια η αυτονομια παει στις 17 ωρες. 

Έχεις γραφίδα;Πώς δουλεύει;Το πληκτρολόγιο (αν το έχεις) είναι άνετο στο να κοιτάς την οθόνη;

Επίσης,πώς είναι η ανάλυση ;κάνει καλό scaling?

 

Αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω παρει ρε παιδια ενα dell venue pro 11 128gb, εχει sd και 3g μονο 420 ευρω απο ebay.co.uk απο εναν τυπο που πουλαει τα ανακατασκευασμενα της dell αλλα καινουρια ομως με 3 χρονια εγγυηση.

το μηχανημα με εξεπληξε ,θετικα παντα. απιστευτος ηχος, φοβερη οθονη,τα windows 8.1 pro 64bit ειναι αρκετα καλα και απο αυτονομια, αν το εχεις σε power save mode φτανει ανετα το 8ωρο, βεβαια με το πληκτρολογιο που εχει κ αυτο μπαταρια η αυτονομια παει στις 17 ωρες. 

Πες και σε εμας τι παιζει με αυτο το πραμα δικε μου :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος και εύκολος τρόπος Transforming αλλά πρέπει επιτέλους να μικρύνει το κατω bezel η acer.

Εύχομαι να δούμε παρόμοια υλοποίηση απο κάποιον δυνατότερο κατασκευαστή.

Παρολα αυτά thumbs up για το trackpoint.

Περιμένω το ίδιο με Atom 64bit 4gb ram και 8inch παρακαλώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά από τότε που βγήκαν τα surface, πανάκριβα μεν αλλά με top χαρακτηριστικά δε, και με λειτουργικό το οποίο μπορείς να βάλεις προγράμματα και να τρέχουν, όλα τα υπόλοιπα μου φαίνονται ανούσια. Καταλαβαίνω ότι υπάρχει και ο social media user και ο download movie/serie user που πιθανών για αυτό το είδος user αναφέρονται τέτοιου είδους χαρακτηριστικά. Απλά λέω ότι θα προτιμούσα να δώσω το 500άρι για το pro 2 και άλλο ένα 80άρι για το keyboard και να έχω ένα πλήρες σύστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν το συγκεκριμένο θα έχει επιτυχία, αλλα η ιδέα είναι σωστή και εκεί βλέπω το μέλλον. Προσωπικά έχω όλα τα ήδη υπολογιστών (σταθερό, laptop, subnotebook, tablet πρόσφατα). Το πιο παραγωγικό θεωρώ είναι το subnotebook μου που είναι και μικρό και υπολογιστής ταυτόχρονα. Η ταμπλέτα κάνει για να πίνεις καφέ μόνο και να χαζεύεις εφημερίδα. Η ιδέα να γίνουν όμως ένα δεν είναι άσχημη. Το συγκεκριμένο θα είναι μάλλον  δύσχρηστο ως ταμπλέτα αλλα βολικό ως subnotebook. 

Κατά τα άλλα όλα καλά εκτός ότι οι ssd είναι μικροί και για όποιον το θέλει για κύρια αποθήκευσης (Φωτο βιντεο κτλ) δεν βολεύουν αλλα με τα χρόνια θα μεγαλώσουν και αυτοί (με 300 έχει 500gb ssd και σήμερα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...