Προς το περιεχόμενο

Το εναλλακτικό πληκτρολόγιο Swype για iOS, διατίθεται δωρεάν για περιορισμένο χρονικό διάστημα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι καλό πάντως που η apple αποφάσισε να ανοίξει λιγάκι το ios. Έτσι οι χρήστες του βλέπουν μετά απο τόσα χρόνια τι χάνουν που δεν χρησιμοποιούν android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέτρια υλοποίηση κατά την γνώμη μου και η εναλλαγή γλωσσών κατά την διάρκεια της πληκτρολόγησης δεν είναι καθόλου λειτουργική.

 

 

Μάλλον δεν ξέρεις να την κάνεις γιαυτό.

Κάνεις το απλό guesture. Ξεκινάς από το Το σύμβολο του Swype τέρμα αριστερά και σέρνεις μέχρι το διάστημα και αλλάζει αμέσως. Υπάρχουν και οδηγίες. Διάβασε τες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν ξέρεις να την κάνεις γιαυτό.

Κάνεις το απλό guesture. Ξεκινάς από το Το σύμβολο του Swype τέρμα αριστερά και σέρνεις μέχρι το διάστημα και αλλάζει αμέσως. Υπάρχουν και οδηγίες. Διάβασε τες.

 

Μόλις περιέγραψες γιατί δεν είναι λειτουργική, νομίζω ξέρει ο φίλος να αλλάζει τις γλώσσες, και οι δυο τρόποι (android) που αλλάζουν τη γλώσσα είναι το αδύναμο σημείο του swype keyboard. Μπορεί εσύ να το βρίσκεις μια χαρα (αποδεκτό) και όχι μόνο εσύ αλλά όπως βλέπεις άλλοι όχι, δε χρειάζεται να πείσουμε ο ένας τον άλλον για κάτι ούτε να είμαστε τόσο απότομοι και ειρωνικοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πως ακριβώς θες να αλλάξεις την γλώσσα. Αυτό ουσιαστικά είναι μισό κλίκ. Δεν έχω δει σε ΚΑΝΕΝΑ άλλο πληκτρολόγιο ταχύτερο τρόπο. Το παραδοσιακό slide spacebar είναι σαφώς πολύ πιο αργό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο πληκτρολόγιο αν βέβαια το καταλάβεις.

Μια χαρά για μεγάλα κινητά με τα δυο χέρια πετάει.

Μικρότερη ταχύτητα στην αλλαγή γλώσσας είναι απαραίτητη δεν είμαστε ταχυδακτυλουργοί. 

Τελικά μόνο για ξαπλωμένους δεν κάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...