Προς το περιεχόμενο

Far Cry 4 [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


king2009

Προτεινόμενες αναρτήσεις

farccry3_ps3d1.jpg

Κυκλοφόρησε πριν λιγο το Far Cry 4 για ps3/xbox360.Το παιχνίδι ειναι 9.4gb για ps3 και τρέχει σε 4.65 κανονικά.Απο όσο το έπαιξα είναι πανέμορφο οπτικά ίσως ενα σκαλί πανω απο το εξίσου καταπληκτικό far cry 3 και το στόρυ θα δείξει.Η συνταγή είναι ίδια με τον προκάτοχο του οπότε προβλέπω ότι θα μας κρατήσει σίγουρα 30-35 ωρίτσες για το 100%.Το far cry 3 στις 25 ώρες το είχα τερματισμένο στο survivor στο 100%.Αν μπορέσει και το ξεπεράσει όπως λένε και ανεβάσει και το story θα μιλάμε για goty.Ας αρχίσει το λιώσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κανω και ενα μικρο review μετα απο 10 ωρες gameplay.Το gameplay βασιζετε στο far cry 3 δηλαδη crafting/syringes/skills/quest.Το παιχνιδι ειναι πιο σκοτεινο απο το far cry 3 και θαλασσα δεν θα βρειτε(εχει κατι ποταμια/λιμνες).Εν αντιθεση θα βρειτε απεραντα βουνα που μπορειτε να τα ανεβενετε εφοσον γινετε με rope σαν ορειβασια.Απο ζωα εχει ελαφαντες/ρινοκερους τα οποια κανουν τρελο damage και ριμαζουν τα παντα(βολευει για τα outposts που ριμαζει τους αντιπαλους).Η ιστορια παρομοια με του 3 σε επιπεδο και ο κακος ειναι αρκετα τρελος(δεν ειναι vaas αλλα ενταξει).

 

Στο hard που το παιζω πιστευω για 100% θα με παρει 30-35 ωρες.Παραπανω δεν εχει.Μια χαρα μιας και το 3 το τελειωσα σε ακριβως 25 στο 100% progress.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ps3 εχει ωραία γραφικά? το watch dogs ήταν χάλια πως τα κατάφεραν να ειναι ποιο καλό και απο το 3

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Μια χαρα γραφικα εχει λιγο καλυτερα απο το far cry 3 αν και το 3 ειναι πιο φωτεινο παιχνιδι και δειχνει πιο ομορφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....King2009  ....θα μπορουσες να κανεις ένα edit στον τiτλο και να προσθεσεις ΚΑΙ τις  κονσόλες PS4/Xbox One, μιας και δε υπαρχει το αναλογο thread???? :-)  :-) :-) ....thanks!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ps3 που το δοκιμασα ηταν κακασχημο..που το ειδατε το ομορφο ρε παιδια...στο ps4 απο την αλλη ειναι πανεμορφο!κατα τα αλλα το παιχνιδι τα σπαει ειμαι προς το τελος του campaign!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....King2009 ....θα μπορουσες να κανεις ένα edit στον τiτλο και να προσθεσεις ΚΑΙ τις κονσόλες PS4/Xbox One, μιας και δε υπαρχει το αναλογο thread???? :-) :-) :-) ....thanks!!!

Δεν μπορω να το κανω edit καποιος mod αν το δει.

στο ps3 που το δοκιμασα ηταν κακασχημο..που το ειδατε το ομορφο ρε παιδια...στο ps4 απο την αλλη ειναι πανεμορφο!κατα τα αλλα το παιχνιδι τα σπαει ειμαι προς το τελος του campaign!

Για τα δεδομενα του ps3 ειναι μια χαρα και εχω παιξει 27 ωρες οποτε εχω ολοκληρωμενη αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Far Cry 4 lost save data xbox360

 

Παιδιά σήμερα είχα ένα ατύχημα!
Έκλεισε το xbox από ρεύμα την ώρα που έκανε save το Far Cry 4 και το αρχείο του save μάλλον καταστράφηκε

Αυτό που ζητάω είναι αν μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποιος save αρχείο από το οποιο να συνεχίσω το παιχνίδι γιατί δεν την παλεύω να αρχίσω πάλι από την αρχή, αν γίνεται να μην έχει cheats! praying.pngpraying.pngpraying.png

Ημουν στο A Key το The North και περίου 20%

Αν έχει κάποιος κάποιο save κάπου εκεί ας μου στείλει ένα pm confused.gif

Thanks!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα με far cry 4 στο PS4

 

Παιδια καλημερα.

 

Απο χτες εχω ενα προβλημα στο far cry 4. Στην μεση μιας αποστολης μαυριζει η οθονη και δεν βλεπω τιποτα. Σα να ειναι κλειστη η τηλεοραση. Θορυβους ομως απο το παιχνιδι ακουω κανονικα. Οπως π.χ αν πυροβολησω,αν τρεξω κτλ. Εκανα μια ερευνα και υπαρχουν πολλες τετοιες περιπτωσεις χρηστων που εχουν αυτο το θεματακι. Οπως επισης αυτο το προβλημα υπαρχει και στο xbox αλλα και στο pc.

 

Υπαρχει κανενας αλλος που μπορει να εχει αυτο το προβλημα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι bug του παιχνιδιού φίλε μου.

Πουλάνε μισοτελειωμενα παιχνίδια.

Και τα προπληρωνεις

Ξερεις μηπως αν θα βγει καμια ενημερωση για να το διορθωσουν??

Στο ps3 δεν υπαρχει τετοιο προβλημα.Ειδες μηπως εχει κανα update για το παιχνιδι που να το διορθωνει?

Δεν μου εχει ερθει καμια ενημερωση ακομα.Το ψαχνω καθημερινα βεβαια αλλα τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...