Προς το περιεχόμενο

Password manager


m4jor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε guys ψαχνω ενα προγαμμα το οποιο θα με βοηθησει στην δουλεια μου. `Αυτο που θελω ειναι πχ ο καθε ενας πελατης μου που εχει κωδικο και username στην σελιδα του οαεδ να εχω απο διπλα ενα προγραμμα που να ειναι καταχωρημενος ο καθε κωδικος με το αντιστοιχο username του και να παταω ενα κλικ και να τα παιρνει αυτοματα η φορμα του οαεδ, να κανει δλδ autofill και να μπαινω στον καθε εναν χωρις να χρειαζεται να πληκτρολογω.

παιζει κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι σαν το lastpass? Ανοιγεις ενα λογαριασμο εκει, βαζεις ολα τα στοιχεια των λογαριασμων που εχεις για τον ΟΑΕΔ και σε οποιο θες να μπεις, απλα κανεις κλικ και μπαινεις.

Αλλα επειδη ο browser σωζει με cookie τον χρηστη που μπηκε τελευταιος, πρεπει να κανεις logout με τον προηγουμενο και ξανα login με τον επομενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το lastpass μονο που δεν ειναι εφαρμογη αλλα web service. Ο... ανταγωνιστης απο την αλλη, το keepass, εχει εφαρμογη αλλα δεν ξερω πως δουλευει γιατι δεν εχω λογαριασμο εκει :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα το keepass εδω στη λινουξοεγκατασταση που εχω, εβαλα και ενα λογαριασμο που εχω στο live.com για να το τσεκαρω, κανονικα με ονομα χρηστη και κωδικο.

Κανω διπλο κλικ πανω του για να τσεκαρω αν δουλευει, με παει στη σελιδα και εχει και τα 2 πεδια κενα! Γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...