Προς το περιεχόμενο

samsung s5 vs samsung s5 clone


everts15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

του ειπα οτι δεν μου φαινετε για γνησιο και μου ειπε οτι το πηρε απο επιδοτηση και εχει και 8 μηνες εγγυηση ακομα,και εχει και αλλο ενα ιδιο κινητο.και χερι χερι η αγορα αρα πρεπει να ειναι γνησιο τι λετε?του ειπα οτι θα παω με φιλο τεχνικο να το δει και μου ειπε δεν υπαρχει προβλημα γνησιο ειναι?τι λετε?

λέω να πάρεις με αυτά τα λεφτά ενα πολύ καλό καινούριο και δυνατό Κινέζο να τον χαρείς 

οπως σου ειπαν και οι απο πάνω ειναι μούφα για τους λόγους που ανέφεραν , στη θέση σου δεν θα το έκανα .. 

its ur choise 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειναι κλωνος. Ειναι πολυ φθηνο για να ειναι γνησιο. Αν ηταν γνησιο θα επιανε περισσοτερα λεφτα, λες να μην τα θελει? 

Επισης δεν μπορει να εχει 8 μηνες εγγυηση ακομα. Γιατι ειναι μια συσκευη που βγηκε τον Απριλιο. Ακομα και τοτε να το ειχε παρει δεν εχει κλεισει χρονο αρα η εγγυηση που ΘΑ ειχε ΑΝ ηταν αυθεντικο θα επρεπε να ειχε μεγαλυτερη διαρκεια.

Μην το πολυψαχνεις, απλως αγνοησε το.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 300-320 να το βάλεις αγγελία θα φύγει μέσα σε 5 λεπτά... Και εδώ ο τύπος κάθεται και σε παρακαλαει να το αγοράσεις στα 200ποσα μας είπες.

 

Τώρα σε τρώει βέβαια ο κwλος σου μα μπλέξεις... Αυτοι που ασχολούνται με αυτά είναι τσακαλια, και βάση των λεγομενων σου,η γνώσεις σου επί του αντικειμένου είναι ελλιπής, +τον παράγοντα καυλα που έχεις για να το αγοράσεις, θα την πατήσεις και θα κλαις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Ο πιο σωστος τροπος για να ελεγξει καποιος αν το κινητο που αγορασε ειναι γνησιο ειναι σελιδες που βαζεις το ΙΜΕΙ του κινητου και σου βγαζει τα στοιχεια της συσκευης οπως αυτη http://www.imei.info/

ή και παλι δεν μπορεις να εισαι σιγουρος?

Εχω παραγγειλει και περιμενω ενα s5 απο ενα site Ελληνικο στα 390€ περιπου και θελω να βεβαιωθω οτι ειναι γνησιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πιο σωστος τροπος για να ελεγξει καποιος αν το κινητο που αγορασε ειναι γνησιο ειναι σελιδες που βαζεις το ΙΜΕΙ του κινητου και σου βγαζει τα στοιχεια της συσκευης οπως αυτη http://www.imei.info/

ή και παλι δεν μπορεις να εισαι σιγουρος?

Εχω παραγγειλει και περιμενω ενα s5 απο ενα site Ελληνικο στα 390€ περιπου και θελω να βεβαιωθω οτι ειναι γνησιο

Είναι αρκετά σίγουρος τρόπος. Αν μας πεις μάλιστα και το μαγαζί ίσως κάποιος να ξέρει παραπάνω για την αξιοπηστία του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ιντερνετικο μαγαζι και ειναι αυτο http://www.gadget-shop.gr/

Το καλο ειναι οτι εχει εδρα απο εδω που ειμαι εγω οποτε οτι και να γινει ειμαι εκει επι τοπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ιντερνετικο μαγαζι και ειναι αυτο http://www.gadget-shop.gr/

Το καλο ειναι οτι εχει εδρα απο εδω που ειμαι εγω οποτε οτι και να γινει ειμαι εκει επι τοπου

Νομίζω πως από σκρουτζομάγαζα δεν αναφέρθηκε ποτέ να πούλησαν κλώνους. Άλλα θέματα ναι, όχι όμως αυτό. Νομίζω πως με έλεγχο ΙΜΕΙ είσαι καλυμμένος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ΜΟΥΦΑ ηταν.

Μονο τα εικονιδια στην οθονη να προσεξεις ειναι ξασπρισμενα,θολα και κινεζικα!Δεν εχουν αναλυση για μια οθονη οπως του s5 :-D

Ο φιλος unabomber εχει επισης δικιο σε αυτο που ειπε.

Tα bezels γυρω απο τον φακο και το φλας αστραφτουν στο γνησιο.Σε αυτο ειναι ματ και ψευτικα επισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ΜΟΥΦΑ ηταν.

Μονο τα εικονιδια στην οθονη να προσεξεις ειναι ξασπρισμενα,θολα και κινεζικα!Δεν εχουν αναλυση για μια οθονη οπως του s5 :-D

Ο φιλος unabomber εχει επισης δικιο σε αυτο που ειπε.

Tα bezels γυρω απο τον φακο και το φλας αστραφτουν στο γνησιο.Σε αυτο ειναι ματ και ψευτικα επισης.

άλλος ρωτάει δες τις ημερομηνίες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μουφα αν δεις το γυρω απτην οθονη εχει πολυ μεγαλο μαυρο κενο ενω στο κανονικο s5 ειναι ελαχιστο ουτε καν που φαινεται + οτι στο s5 που δειχνει στην φοντο αν παρατηρησει το home button δεν υπαρχει το ασημι γυρω γυρω

post-291863-0-72082200-1434126763_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...