Προς το περιεχόμενο

Street Fighter V [PC]


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα γιατι αραγε αφου ηταν τοσο ''καλη''ιδεα και εμεις στο Insomnia ειναι που μουρμουραμε για τετοια :)

Να εχεις αγορασει το κανονικο παιχνιδι και να βλειπεις εντος παιχνιδιου διαφημιση να αγορασεις τα dlc του(ακομα και αν τα εχεις ηδη αγορασει)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 830
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από τη στιγμή που σβήνει όποτε θες δεν υπάρχει λόγος γκρίνιας. Ο λόγος που το αφαίρεσαν δεν είναι λόγο γκρίνιας, προφανώς δεν τους άρεσε η υλοποίηση και θα το δουλέψουν για να το δώσουν αλλιώς. Μην νομίζεις ότι γλυτώσαμε από αυτό δηλαδή. Το βασικό στοιχείο είναι να παραμείνει η δυνατότητα απενεργοποιησης, αν ναι τότε ας βάλουν και Αρνί στην σούβλα σαν εικόνα στην πλάτη του ryu, δεν με ενδιαφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα δεν περιμενω τιποτα απολυτως,ουτως ή αλλως τα εχω δει κυριολεκτικα ολα απο την Capcom με το SFV απο τοτε που βγηκε μεχρι σημερα.

Και για τα FM ας τα βγαλουν και τελειως απο το παιχνιδι,ουτως ή αλλως απο τις πιο ανουσιες προσθηκες ηταν,γιαυτο και η πλειοψηφια αναγκαστικα τους παικτες ειτε μεσω της Arcade edition τους πηρε,ειτε τους πληρωσε με λεφτα.

Μου μειωσαν το μεγαλο weekly quest των 5000FM σε 2500 και πλεον το βγαλανε τελειως και αυτο.

To online συνεχιζει να πηγαινει αερα με τις συνδεσεις και το lag. 

Μπραβο Capcom .

Τελος παντων κανω υπομονη λιγους μηνες να βγει το mortal kombat με το καλο,γιατι κυριολεκτικα βαρεθηκα αυτη την κατασταση και κακως που δεν το εχω παρατησει τελειως οπως και ο περισσοτερος κοσμος,αλλα περιμενω θαυματα απο την Capcom.

 

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραβλέπω τα υπόλοιπα, το θέμα με την σύνδεση που είναι όμως; Πέραν από τα γνωστά με τους wifi warriors η σύνδεση είναι μια χαρά και το λέω αυτό σαν κάποιος που έχει ξοδέψει ως τώρα 300 ώρες σαν online warrior. Δεν είναι άσχημα τα πράγματα, καθόλου άσχημα θα έλεγα. Αν μη τι άλλο είναι αξιοπρεπεστατο. Το μόνο που θα ήθελα είναι ένα φίλτρο για wifi ή cable. Κατά τα άλλα η όλη εμπειρία μου είναι θετικότατη. 

Δυστυχώς δεν μπορείς να αναγκάσεις τον κόσμο να βάλει καλώδιο για την σύνδεση. Είναι από αυτά που λες deal with it. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/6/2018 στις 11:39 ΜΜ, ikaruga24 είπε

Τελικά αποφάσισα να σας κάνω join παιδιά, τώρα που το έχει στα 23 ευρώ 

Ikaruga τα εχουμε ξαναπει και πιο παλια.

Ας συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε στην αποψη μας για το SF V οπως σου εχω πει και πιο παλια.

Μακαρι και εγω αν τα ηξερα αυτα τα χαλια του SFV να περιμενα 2.5χρονια να παρω την Arcade στο 20ρικο,δεν θα με πειραζε τιποτα κυριολεκτικα.

Και για τα της συνδεσης τι να πω?Οτι μπαινω με ατομο που ταχα μου εχει 5μπαρες συνδεσης και παιζει λες και εχει 300ms?Δεν σου λεω οτι για αυτο τον λογο δεν ειμαι Platinum,αλλα οσο να ναι οταν βλεπεις αυτη την κατασταση εδω και κοντα 3χρονια,χτυπαει ασχημα.

Παλι καλα που δεν εζησες τις πρωτες εποχες χωρις καθολου weekly quests ή που οι αλλοι εκαναν leave τελευταια στιγμη και δεν εχαναν ποντους,α και φυσικα με Denuvo τοτε για να μας αρεσει :)

Γιαυτο και με βλεπεις και επιμενω τοσο στα FM(που απο τοτε μεχρι σημερα τα εχουν μειωσει οσο δεν παει),και γενικα σε οτι εχει περασει στο εν λογω παιχνιδι,οχι μονο εγω φυσικα αλλα και αρκετοι αλλοι στο steam

https://steamcommunity.com/app/310950/discussions/

Γιαυτο και εχω πολυ λιγοτερες ωρες συνολικα στο παιχνιδι.

Α και φυσικα γιαυτο και το εχουν μαυρισει στις κριτικες και ειναι το μονο γνωστο fighting παιχνιδι με τοσες αρνητικες κριτικες

https://store.steampowered.com/app/310950/Street_Fighter_V/#app_reviews_hash

Αν περνας καλα με το παιχνιδι και εσυ και οποιος αλλος τοτε καλα κανετε και συνεχιζετε,δεν ειπα πουθενα το αντιθετο.

 

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fulgore αυτά που λες τα έχω περάσει με ένα κάρο fighting παιχνίδια ειδικά στο παρελθόν. Είναι κάτι που συμβαίνει με τον ένα ή τον άλλο τρόπο και δεν είναι το sfv μοναδικό σε αυτό. Πάντα κάτι θα υπάρχει που θα φέρνει μια μικρή κοινότητα στο να ακούγεται δυνατά χωρίς ουσιαστικά να υπάρχει πάντα δίκιο από πλευράς της ή και πολλές φορές να είναι και παράλογη. Καλές και δεκτές οι όποιες κριτικές του παιχνιδιού για τότε όμως σήμερα δεν υπάρχουν και οι περισσότερες είναι άκυρες.

Το ότι είσαι με ένα παιχνίδι από την αρχή και δεν σου έκατσε καλά δεν το κάνει κακό παιχνίδι και ειδικά δε οταν είναι απόλυτα λογικό ότι ως παιχνίδι του είδους θα έχει αλλαγές και προσθήκες με τον καιρό με τον οποιονδήποτε τρόπο.

Τώρα στο θέμα online μην κάνεις το λάθος να βάζεις μόνο 5 μπάρες γιατί τέτοιες βρίσκεις και με WiFi warriors. Δες βίντεο του Maximilian food περί αυτού και θα καταλάβεις. Sweet spot οι 4 μπάρες για να αποφεύγεις τα που μακρινά ματσάκια και τέλος. Έχεις ένα καλό pool με τους 7-8/10 να παίζουν καλά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περαν τουτου ποια ειναι τα αλλα fighting παιχνιδια στο παρελθον που εχεις παιξει που να ειχαν αναλογο συστημα με Fight Money?

Δεν λεω οτι φταιει οτι αγορασα το παιχνιδι day one και βγηκαν και αλλοι χαρακτηρες μετα που ζητανε χρηματα,αυτο προφανως ισχυει για ολα τα παιχνιδια.

Την ολη εξελιξη στο κομματι του Fight Money ειναι που λεω που μονο ακυρη δεν ειναι.

Και δεν ειναι οτι σε μενα δεν εκατσε καλα και στην πλειοψηφια ειναι ολοι χαρουμενοι.

Ειδικα πριν κυκλοφορησει η Arcade edition φετος,αν εβλεπες σχολια ηταν στην πλειοψηφια τους κραξιμο για το παιχνιδι. Τωρα για τους Pro παικτες που εβγαζαν χρηματα απο αυτο,ε δεν τους πολυ ενδιεφερε.

Δηλαδη τι αλλο να πρωτο σχολιασω που δεν εχω γραψει ηδη?

Που μας χρεωνει η εταιρεια FM(και πολλα μαλιστα)για να αγορασουμε τις κλασσικες πιστες των προηγουμενων SF?Τωρα ειδικα που εβγαλε και το μεγαλο weekly quest,καλη τυχη σε οποιον θελει να αγορασει μια πιστα για να μαζεψει 70.000.

Μετα μου χρεωνει η εταιρεια το κανονικο skin πολλων παικτων με κανονικα χρηματα.Σε ποια αλλα παιχνιδια τα εχεις δει αυτα?

Το εχω ξαναγραψει και πιο παλια και το ξαναγραφω και τωρα.Ειναι δυνατον ο Akuma στο Tekken να ειναι με το κανονικο του skin και δωρεαν στο βασικο παιχνιδι και στο SFV να στον χρεωνει σαν dlc(εκτος αν εχεις ηδη την Arcade edition)αλλα και το κλασσικο του κουστουμι να το χρεωνει με κανονικα χρηματα?

Για την συνδεση δεν βαζω 5 only,αλλα το προηγουμενο απο αυτο 4-5 ή 3-5 δεν θυμαμαι ακριβως,και παλι τα ιδια.Δεν σου λεω οτι σε καθε παιχνιδι θα πετυχω ενα τετοιο τυπο αλλα στα 10παιχνιδια πχ σιγουρα θα πετυχω ας πουμε 3 με 4.

Α και δεν ειναι μονο στο SFV που υπαρχουν παραπονα για τις επιλογες της Capcom στα Street Fighter παιχνιδια.

Και στην 30Anniversary εκδοση που κυκλοφορησε πριν λιγους μηνες αν δεις,πλεον το online του εχει πεθανει οπως φυσικα και στα περι MvC Infinte(και εκει ταρζανιες με το roster και τους Xmen εκανε ολως τυχαιως).

Γενικα η Capcom στο κομματι των fighting το εχει χασει το παιχνιδι σε αυτη την γενια

https://store.steampowered.com/app/586200/Street_Fighter_30th_Anniversary_Collection/

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Fulgore said:

Τελος παντων κανω υπομονη λιγους μηνες να βγει το mortal kombat με το καλο,γιατι κυριολεκτικα βαρεθηκα αυτη την κατασταση και κακως που δεν το εχω παρατησει τελειως οπως και ο περισσοτερος κοσμος,αλλα περιμενω θαυματα απο την Capcom.

Για το συγκεκριμένο θα σου λέγα να κρατάς μικρό καλάθι, γιατί το Mortal Kombat X είχε το χειρότερο launch από όλα τα fighting game (και ένα απο τα χειρότερα γενικά) στο PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Aruil είπε

Για το συγκεκριμένο θα σου λέγα να κρατάς μικρό καλάθι, γιατί το Mortal Kombat X είχε το χειρότερο launch από όλα τα fighting game (και ένα απο τα χειρότερα γενικά) στο PC.

Μικρο καλαθι κραταω μην νομιζεις,απλα ειναι κατι φρεσκο στον fighting χωρο.Και σιγουρα ξερω πανω κατω απο τωρα πως θα το πανε με τα dlc οπως εκαναν και με MKX και Injustice 2.

Κοιταζω και το SC6 αλλα θελω να δω αν θα βγαλουν σε αυτο και αλλες season χαρακτηρων οπως εγινε στο Tekken.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, Fulgore said:

Μικρο καλαθι κραταω μην νομιζεις,απλα ειναι κατι φρεσκο στον fighting χωρο.Και σιγουρα ξερω πανω κατω απο τωρα πως θα το πανε με τα dlc οπως εκαναν και με MKX και Injustice 2.

Κοιταζω και το SC6 αλλα θελω να δω αν θα βγαλουν σε αυτο και αλλες season χαρακτηρων οπως εγινε στο Tekken.

Το κακό με το SC6 είναι ότι απ'ότι έχω ακούσει, ιστορικά έχει το πιο απότομο drop-off χρηστών από όλα τα "μεγάλα" fighting games. Γενικά αν βασίζεσαι σε matchmaking και όχι σε custom lobbies μόνο τα τρία μεγάλα κρατάνε κόσμο (Tekken, Mortal Kombat, SF). Αν μπορείς να ασχοληθείς με το "social" aspect τότε παίζεις όποιο θες. Ακόμα και το Guilty Gear Accent Core +R έχει ακόμα φανατικούς παίχτες που είναι αρχαίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Aruil είπε

Το κακό με το SC6 είναι ότι απ'ότι έχω ακούσει, ιστορικά έχει το πιο απότομο drop-off χρηστών από όλα τα "μεγάλα" fighting games.

Spoiler

 

Διαβασα αρκετο κραξιμο για τον ενα απο τους 2 dlc χαρακτηρες που εβγαλαν οτι επιτηδες τον εβγαλαν απο το roster για να τον πουλησουν σαν εξτρα

https://store.steampowered.com/app/874345/SOULCALIBUR_VI__Tira/#app_reviews_hash

Σιγουρα θα το αγορασω καποια στιγμη μονο και μονο λογω της 2B.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, Fulgore said:
  Hide contents

Διαβασα αρκετο κραξιμο για τον ενα απο τους 2 dlc χαρακτηρες που εβγαλαν οτι επιτηδες τον εβγαλαν απο το roster για να τον πουλησουν σαν εξτρα

https://store.steampowered.com/app/874345/SOULCALIBUR_VI__Tira/#app_reviews_hash

Σιγουρα θα το αγορασω καποια στιγμη μονο και μονο λογω της 2B.

Το official story είναι ότι δεν σκόπευαν καν να τη βγάλουν, αλλά επειδή υπήρχε πολλή πίεση από τους fans την κάναν develop extra και για αυτό και βγήκε σαν έξτρα χαρακτήρας πριν τους άλλους του season pass. Τώρα για το ποια είναι η αλήθεια, όσα ξέρεις ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Fulgore είπε

Περαν τουτου ποια ειναι τα αλλα fighting παιχνιδια στο παρελθον που εχεις παιξει που να ειχαν αναλογο συστημα με Fight Money?

Για χάρη οικονομίας χώρου και επειδή μου είναι εξαιρετικά δύσκολο να γράψω στο κινητό θα σου απαντήσω σε όλα πάρα το μικρό quote. 

Ας πάρουμε πρώτα το κομμάτι των fight money. Τι αγοράζεις με Fight Money; Χαρακτήρες, πίστες και κάποια κοστούμια (που λάθος λέγονται κοστούμια καθώς είναι ολόκληρα μοντέλα σχεδιασμένα από την αρχή). Από όλα αυτά το μοναδικό κομμάτι που έχει ουσία είναι οι χαρακτήρες τους οποίους αγοράζεις και με πραγματικά λεφτά αν θες. Γιατί; Γιατί οι πίστες έτσι και αλλιώς είναι διαθέσιμες σε όλους στο online για σίγουρα κάποιοι ήδη θα τις έχουν. Δεν έχω αγοράσει ούτε μια πίστα και μια χαρά παίζω σε όλες. 

Τα κοστούμια από την άλλη είναι διακοσμητικά και δεν είναι απαραίτητα. Αν θες ντε και καλά να έχεις κάποιο τότε φαρμαρε το ή αγόρασε το. Οι όποιες προσδοκίες σου για το τι θα έπρεπε να σου δίνει η εταιρία στο θέμα αυτό είναι παράλογες. Σε οποιοδήποτε 2d παιχνίδι με 3d μοντέλα έχεις 1 με 2 παραλλαγές ανά χαρακτήρα στο look. Στο sfv ο κάθε χαρακτήρας έχει 5+. Όπως αντιλαμβάνεται δεν είναι υποχρεωμένη η capcom να σου δίνει εσένα ότι θεωρείς ότι θα έπρεπε να σου δίνει τζάμπα. 

Τα είπαμε και άλλη φορά επί αυτού, το sfv arcade έχει μέσα περισσότερο περιεχόμενο από οποιοδήποτε άλλο fighting game in existence (πλην smash αλλά αυτό είναι μια κατηγορία από μόνο του που και εκεί δεν υπάρχουν κοστούμια...τι περίεργο) σε όλα του τα τμήματα ΧΩΡΙΣ να συμπεριλάβω αυτά που αγοράζεις ingame με FM ή χωρίς. Τα υπόλοιπα παιχνίδια έρχονται και καλά "πλήρης" με το μισό περιεχόμενο και αν... Does not compute. 

Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι είναι αυτό που σε ενοχλεί, η ποσότητα του περιεχομένου προς μετέπειτα αγορά ή η λανθασμένη ιδέα ότι επειδή υπάρχει αυτό τότε το παιχνίδι είναι incomplete και μας κοροϊδεύουν; Παλιότερα για οποιαδήποτε νέο περιεχόμενο αγοράζαμε όλο το παιχνίδι από την αρχή πάλι, από SF μέχρι Guilty Gear. 

Τέλος για το θέμα του online λέμε το ίδιο πράγμα εν τέλη αλλά από αντίθετες πλευρές. Εσύ λες ότι έχεις 3-4 παπάρες που λαγκαρουν ενώ εγώ σε λέω ότι θα βρίσκεις με άνεση 7-8 καλά άτομα να παίξεις. Φάση το ποτήρι είναι μισό γεμάτο/μισοάδειο. Τo ξαναλέω ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι ή capcom με τους wifi warriors. Είναι κάτι που θα πρέπει να το υποστείς ή απλά να βρεις dojo και να δημιουργείτε μέσα από αυτά battle lounge και να ξέρεις με τι παίζεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/1/2018 στις 12:13 ΜΜ, ikaruga24 είπε

Κρίμα για την κατάντια του Street Fighter. Συγκριτικά με το SF 4 το 5 είναι κοροϊδία. Οι μηχανισμοί είναι χειρότεροι, το περιεχόμενο είναι μικρότερο, το skill cap πολύ μικρότερο και το μόνο πράγμα που έχει καλύτερο το 5 είναι το art style. Πραγματικά αγοράζεις το SF 4 arcade edition και τελειώνεις. Το βασικό πρόβλημα του παιχνιδιού για εμένα είναι ο τρόπος που ξεκλειδώνεις χαρακτήρες και επίσης κακό στον ίδιο βαθμό το σύστημα μάχης. Ενα μάτσο χαρακτήρες που ο καθένας είναι η δική του οντότητα χωρίς καμιά βάση να τους ενώνει. Που είναι ένα σύστημα όπως το focus attack του 4 ή το parry system του 3 που είναι κοινό για όλους; 

 Δυστυχώς για εμένα το SF V δεν κατάφερε να κάνει τη διαφορά. Σε μια εποχή που έχουμε Guilty Gear και Blazblue (που όπως είπε φίλος δεν τους δίνεται η απαραίτητη προσοχή) ή το αντίπαλο δέος του King of fighters XIV.   

Γελαω παντως γιατι πριν κατι μηνες αλλα εγραφες αλλα δεν πειραζει ειπαμε εγω ειμαι υπερβολικος ...

Και φυσικα απο τοτε δεν αλλαξε τιποτα μεχρι σημερα,ισα ισα που τα FM βγαινουν και πιο δυσκολα μετα την Arcade edition.

Α ξεχασα αγορασες αργοτερα την Arcade edition στο 20ρικο γιαυτο(γιατι οταν εγραφες το πιο πανω σχολιο η Arcade ειχε day one 40ευρω)  :)

Και τωρα μας λες οτι το SF V εχει το περισσοτερο περιεχομενο απο ολα τα αλλα fighting παιχνιδια με ή χωρις FM.

Γελανε και οι πετρες,ειδικα αν συγκρινουμε το συνολικο περιεχομενο για την τιμη τους που προσφερουν τα αλλα γνωστα παιχνιδια οπως Mortal Kombat,Tekken 7(βασικη εκδοση),Injustice 2.

Δες πχ στο Soul Calibur 6 τι αγοραζεις με 5ευρω περαν απο 1 χαρακτηρα.

https://store.steampowered.com/app/874344/SOULCALIBUR_VI__2B/

Δεν εμαθαν απο την Capcom αυτοι.Επρεπε να εβγαζαν την 2B με αλλο skin και να σου χρεωναν το default της 4ευρω 😂😂

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Γελαω παντως γιατι πριν κατι μηνες αλλα εγραφες αλλα δεν πειραζει ειπαμε εγω ειμαι υπερβολικος ...

Α ξεχασα αγορασες αργοτερα την Arcade edition στο 20ρικο γιαυτο(γιατι οταν εγραφες το πιο πανω σχολιο η Arcade ειχε day one 40ευρω)  :)

Τα παραπάνω γραφόμενα ήταν γιατί ήμουν πεπεισμένος ότι το sfv θα συνεχίσει με το παλιό καλό σύστημα αναβαθμίσεων που θα πρέπει να αγοράζουμε την νέα έκδοση πάντα για πρόσβαση στο νέο περιεχόμενο και στα νέα updates. Έκανα λάθος, το sfv είναι πλατφόρμα και όλο το περιεχόμενο είναι προσβάσιμο από παντού + το γεγονός ότι είναι πάντα up to date για όλους ανεξάρτητα από το level περιεχομένου που έχει ξεκλειδώσει/αγοράσει ο καθένας.

Βάση των λανθασμένων ιδεών μου τότε θεωρούσα το περιεχόμενο ότι ήταν φτωχό. Ήταν (είναι) το πρώτο παιχνίδι που το κάνει αυτό ως πλατφόρμα. Ποτέ πριν δεν είχαμε κάτι αντίστοιχο. Ακόμα και σήμερα αν πας να πάρεις ένα άλλο 2d fighting είσαι υποχρεωμένος να πάρεις την τελευταία έκδοση του γιατί με προηγούμενη είσαι outdated και outclassed σε περιεχόμενο. 

Την ίδια λογική με το sfv υιοθέτησε και το DragonBall fighterZ. Πλατφόρμα και περιεχόμενο με updates at all times διαθέσιμο προς αγορά μετά το "βασικό" παιχνίδι. Ακόμα και 3d fighting games μπήκαν στον χορό αυτόν. Γιατί; Γιατί απλά είναι φυσική συνέχεια των πραγμάτων και λειτουργεί όπως πρέπει για το είδος. 

Η διαφορά μας λοιπόν είναι ότι δεν έμεινα στην γκρίνια. Έκανα την έρευνα αγοράς μου όταν αισθάνθηκα ότι το παιχνίδι μου κεντρίζει το ενδιαφέρον, κατάλαβα ότι όλες οι προηγούμενες κριτικές ήταν απλά άκυρες (μαζί με τη δική μου) και προχώρησα στην αγορά του. Η καλύτερη αγορά που έχω κάνει ever μαζί με το guilty gear xrd rev2 σε ότι αφορά τα 2d fighting games. 

Και ναι η arcade edition έχει μακράν το πλουσιότερο περιεχόμενο από οποιαδήποτε 2d fighting εκτός και αν έχεις αντιπρόταση που μου διαφεύγει. Άσε τα 3d fighting έξω από αυτό, δεν φτιάχνονται με την ίδια φιλοσοφία ούτε φτιάχνουν τον τροχό από την αρχή. Το tekken 7 παράδειγμα (και όχι μόνο, για όλα τα 3d fighting ισχύει) έχει ακόμα assets από το tekken 3 όπως και το θέμα των κοστουμιών που είναι κοστούμια και προσαρμοζονται πάνω στο μοντέλο, δεν είναι από την αρχή νέο μοντέλο για να φανεί το νέο κοστούμι. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...