Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft θα κυκλοφορήσει σύντομα το νέο Lumia 435


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να παρω 635 ή να περιμενω 20 μερες μεχρι τις αρχες Ιανουαριου για το 535? Απλως το λειτουργικο να τρεχει καλα, να βγαζει καλες φωτογραφιες και να εχει πολλες αναβαθμισεις για κατι χρονια. Ποιο μου προτεινεται;

To 535....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή φάση.

Περισσότερος κόσμος θα τα πάρει γτ θα είναι πάμφθηνα (όπως έγινε με το 520), άρα περισσότεροι θα μάθουν το OS.

Και οι περισσότεροι που ξέρω (αν οχι όλοι) με 520 μετά πήγαν πάλι σε Lumia high end.

 

Πολύ καλά νέα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Microsoft το περνει από την αρχή το πράμα και καλά κάνει.από την αρχή με οικονομικές  συσκευές και χαμηλή τιμολόγηση.τώρα κάνει την αρχή πολύ καλά κάνει και δεν πζει να χτυπήσει αμέσως τους μεγάλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Manolis ναι.δεν υπάρχει πια Nokia,μόνο Microsoft. Όσο για το θέμα,λογικά φαίνεται να είναι σαν το 530,δηλαδή low κατηγορία χωρίς μπροστινή κάμερα και φλας.ανεχει καλύτερη οθόνη από την απαράδεκτη του 530 και τιμή γύρω στα 70€ θα πάει καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα αυτά αλλά κανα flagship θα βγάλει;

Έχουμε μόνο το απαράδεκτο 930 κινητό ενός χρόνου...

Βγάλτε ένα κινητό λεπτό με ελάχιστα bezels στις 5.5 ίντσες να το τιμήσουμε. Μου φαίνεται πως η Microsoft παραιτείται από τα high end τηλέφωνα και στοχεύει στη mid με low κατηγορία.

Το 930 ειναι αριστο σε πληροφορω. Επισης κυκλοφορει απο τον Αυγουστο στην Ελλαδα και οχι ενα χρονο..

Αν βαλεις το icon που ειναι παραπλησιο -στην αγορα των ΗΠΑ βεβαια- κυκλοφορει απο αρχες Mαρτιου.

Υπαρχει και το 1520 στις 6" για τους λατρεις του phablet.

Αυτο που οντως εχει καθυστερησει ειναι ο διαδοχος του 1020 κατα τη γνωμη μου, αν και παιζει μπαλα μονο του μιας και δεν υπαρχει κατι αναλογο απο το στρατοπεδο του android (για ios ουτε λογος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 930 ειναι αριστο σε πληροφορω. Επισης κυκλοφορει απο τον Αυγουστο στην Ελλαδα και οχι ενα χρονο..

Αν βαλεις το icon που ειναι παραπλησιο -στην αγορα των ΗΠΑ βεβαια- κυκλοφορει απο αρχες Mαρτιου.

Υπαρχει και το 1520 στις 6" για τους λατρεις του phablet.

Αυτο που οντως εχει καθυστερησει ειναι ο διαδοχος του 1020 κατα τη γνωμη μου, αν και παιζει μπαλα μονο του μιας και δεν υπαρχει κατι αναλογο απο το στρατοπεδο του android (για ios ουτε λογος)

Το 930 είναι συσκευή ενός χρόνου. Μεγάλα bezels και καθόλου λεπτή. Δεν συμβαδίζει με την εποχή του.

Το 1520 και αυτό ενός χρόνου με καλό hardware αλλά τεράστιο. Δεν υπάρχει επιλογή ανάμεσα από τις 5-6 ίντσες όπου το android βρίθει.

Εχω ativ s και είμαι σε φάση να αλλάξω τηλέφωνο και δεν μπορώ να βρω κάτι αξιόλογο σε wp8.

Δεν πρόκειται να κάνω υποβάθμιση και να πάρω κινητό πιο χοντρό από το κινητό που ήδη έχω σχεδόν 2 χρόνια τώρα...

Τόσο δύσκολο είναι έλα lg g3 με wp8 ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι άθλημα το παράπονο και κουσούρι.

Κραζουν την samsung που βγάζει κινητό κάθε έξι μήνες σαν πολυ νωρίς.

Τώρα κράζουν την Microsoft που βγάζει κάθε δώδεκα μήνες σαν πολυ αργά.

 

Ουσια μηδεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι άθλημα το παράπονο και κουσούρι.

Κραζουν την samsung που βγάζει κινητό κάθε έξι μήνες σαν πολυ νωρίς.

Τώρα κράζουν την Microsoft που βγάζει κάθε δώδεκα μήνες σαν πολυ αργά.

 

Ουσια μηδεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 535....

Πάρε σίγουρα το 635...

 

http://www.gsmarena.com/microsoft_confirms_lumia_535_touch_issues_fix_coming_soon-news-10479.php

 

εδώ λέει ότι θα διορθωθεί αλλά με τη MS δεν μπορείς να είσαι σίγουρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παρω 635 ή να περιμενω 20 μερες μεχρι τις αρχες Ιανουαριου για το 535? Απλως το λειτουργικο να τρεχει καλα, να βγαζει καλες φωτογραφιες και να εχει πολλες αναβαθμισεις για κατι χρονια. Ποιο μου προτεινεται;

Θα πρότεινα να κάνεις υπομονή και να μαζέψεις λίγα ακομα για το 735 αν φυσικά υπάρχει αυτή η δυνατότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 930 είναι συσκευή ενός χρόνου. Μεγάλα bezels και καθόλου λεπτή. Δεν συμβαδίζει με την εποχή του.

Το 1520 και αυτό ενός χρόνου με καλό hardware αλλά τεράστιο. Δεν υπάρχει επιλογή ανάμεσα από τις 5-6 ίντσες όπου το android βρίθει.

Εχω ativ s και είμαι σε φάση να αλλάξω τηλέφωνο και δεν μπορώ να βρω κάτι αξιόλογο σε wp8.

Δεν πρόκειται να κάνω υποβάθμιση και να πάρω κινητό πιο χοντρό από το κινητό που ήδη έχω σχεδόν 2 χρόνια τώρα...

Τόσο δύσκολο είναι έλα lg g3 με wp8 ; 

Το 930 δεν εχει κυκλοφορησει ενα χρονο. Μπορεις να το διαπιστωσεις με ενα απλο googlαρισμα.

τωρα για τα γουστα σου τσεκαρε για το htc one m8 for windows, αν μπορεις να το φερεις απ΄ εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 930 δεν εχει κυκλοφορησει ενα χρονο. Μπορεις να το διαπιστωσεις με ενα απλο googlαρισμα.

τωρα για τα γουστα σου τσεκαρε για το htc one m8 for windows, αν μπορεις να το φερεις απ΄ εξω.

 

To 930 είναι ουσιαστικά το Icon με άλλο όνομα. Σε 2 μήνες θα κλείσει χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 930 είναι συσκευή ενός χρόνου. Μεγάλα bezels και καθόλου λεπτή. Δεν συμβαδίζει με την εποχή του.

Το 1520 και αυτό ενός χρόνου με καλό hardware αλλά τεράστιο. Δεν υπάρχει επιλογή ανάμεσα από τις 5-6 ίντσες όπου το android βρίθει.

Εχω ativ s και είμαι σε φάση να αλλάξω τηλέφωνο και δεν μπορώ να βρω κάτι αξιόλογο σε wp8.

Δεν πρόκειται να κάνω υποβάθμιση και να πάρω κινητό πιο χοντρό από το κινητό που ήδη έχω σχεδόν 2 χρόνια τώρα...

Τόσο δύσκολο είναι έλα lg g3 με wp8 ; 

 

Πάρε ένα htc m8 και τελειώνει η ιστορία. Τα κινητά της microsoft ακολουθούν τη λογική της Nokia. Ποιοτικές και στιβαρές συσκευές. Λίγο πιο χοντρές ναι, αλλά σε καμμία περίπτωση άβολες και σε κάθε περίπτωση άριστες στην αφή και την αίσθηση στο χέρι. Έχει ο αδερφός μου G2 και ξέρω τι σου λέω. Και επιπλέον είναι έτσι ο σχεδιασμός που με την ιδιαίτερη οθόνη και το ψιλό-καμπυλωτό πίσω κάλυμα που θυμίζει λίγο τα παλιά nexus της google που εφάρμοζαν τέλεια στη χούφτα.

 

Βέβαια όπως υποκειμενική είναι η άποψη σου, έτσι είναι και η δική μου. :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...