Προς το περιεχόμενο

Tfa Tickets app: Πληρώστε το εισιτήριο σας στις συγκοινωνίες Αθηνών με το smartphone σας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα χρειαστεί χρόνος προσαρμογής.. Το θέμα μου φαίνεται περίεργο όταν μπαίνει ελεγκτής στο λεωφορείο, εκεί μπορείς να πας απλά πίσω και να το επικυρώσεις με την ησυχία σου φαντάζομαι πλέον..

Αν και εχω 6 χρονια να χρησιμοποιησω καποιο μεσο , θα αρχισω να χρησιμοποιω για να βλεπω οποιον το χρησιμοποιει να τρεχει πισω πισω να το επικυρωσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τετοια Βλεπουν αυτοι στην τροϊκα και μας κανουν οτι μας κανουν... 

 

Οτι και καλα εχουν λυθει ολα τα προβληματα του μεσου ελληνα που παιρνει τα ΜΜΜ και το τελευταιο που του εμεινε ειναι μετα την δουλεια του ( Οταν και αν γυριζει απο εκει ) ειναι να γλυτωνει τα 10'' του ταμειου βγαζοντας το e-ticket του... 

 

 

Χριστέ μου αλήθεια, έρχεται σας την πεφτει πχ η Τζενιφερ Ανιστον και λετε "ναι καλα αφου μαμηθηκε με τον Μπραντ Πιτ ήρθε και σε μενα"

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα δεν κοστισε σχεδον τιποτα ειναι ετοιμη πλατφορμα που την πουλανε σε διαφορους οργανισμους συγκοινωνιων πολεων, δε φτιαχτηκε ειδικα για εμας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα ήταν πιο φθηνό από το χάρτινο εισιτήριο θα το σκεφτόμουν.  

 τους εκανες τη μουρη κρεας τωρα μεγαλε, μαθαινω αναβαλεται η ψηφοφορια για προεδρο της Δημοκρατιας και θα γινει πρωτα συνεδριαση μετα απο αιτημα του ΟΑΣΑ που υπαρχουν χρηστες που νομιζουν οτι θα επρεπε να ειναι πιο φτηνο το ψηφιακο εισιτηριο.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα μου φαίνεται περίεργο όταν μπαίνει ελεγκτής στο λεωφορείο, εκεί μπορείς να πας απλά πίσω και να το επικυρώσεις με την ησυχία σου φαντάζομαι πλέον..

ΘΕΟΣ Ο ΕΛΛΗΝ!!!! (χωρίς προσωπική αιχμή) 

πάντα το παραθυράκι σκέφτόμαστε (και βρίσκουμε).....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με αυτό πάμε 1 βήμα μπροστά αλλά και 2 βήματα πίσω, όπως σε κάθε υποαναπτυκτο κράτος.

 

τεραστια βηματα πισω, ειναι ξεκαθαρο. καταστροφικο εργο, δεν αφηνει τον μεσο γκρινιαρη να κραξει με την ησυχια του γιατι ειναι μονο καλο και δεν εχει αρνητικα στοιχεια. πωπω συμφορα.

Επεξ/σία από Snollygoster
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα δεν κοστισε σχεδον τιποτα ειναι ετοιμη πλατφορμα που την πουλανε σε διαφορους οργανισμους συγκοινωνιων πολεων, δε φτιαχτηκε ειδικα για εμας.

Τσαμπα δεν το δεινει ουτε η μανα του πατερα φιλε... Η λογικη της ελληνικης κυβερνησης !

 

Σου δεινω ηλεκτρονικο εισητηριο αλλα δεν σου δεινω ενα λεωφορειο να πας σαν ανθρωπος εκει που θες.. παρα μονο σου δεινω ενα σαραβαλο που κανει σαν τρακτερ , με 1002 προβληματα ( χαλασμενες  πορτες , βρωμα παντου κλπ..) αλλα κατα τα αλλα το εισητηριο , εισητηριο.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΕΟΣ Ο ΕΛΛΗΝ!!!! (χωρίς προσωπική αιχμή) 

πάντα το παραθυράκι σκέφτόμαστε (και βρίσκουμε).....

γι αυτο εχει το 2λεπτο delay ενεργοποιησης επειδη ξερουν τι εστι Ελληναρας

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό φαντάζομαι υπάρχει η 2λεπτη καθυστέρηση

Φαντάσου περιπτώσεις που θα βλέπουμε να τρέχουν μέσα στα βαγόνια του μετρό μέχρι να περάσει το δίλεπτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσαμπα δεν το δεινει ουτε η μανα του πατερα φιλε... Η λογικη της ελληνικης κυβερνησης !

 

Σου δεινω ηλεκτρονικο εισητηριο αλλα δεν σου δεινω ενα λεωφορειο να πας σαν ανθρωπος εκει που θες.. παρα μονο σου δεινω ενα σαραβαλο που κανει σαν τρακτερ , με 1002 προβληματα ( χαλασμενες  πορτες , βρωμα παντου κλπ..) αλλα κατα τα αλλα το εισητηριο , εισητηριο.. 

 

δε μιλησα για τσαμπα. το κοστος χρησης μιας πλατφορμας που προυπαρχει ειναι ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ απο το να παραγγελνανε νεα εφαρμογη/υπηρεσια. Οποιος το επιμεληθηκε το εργο επραξε σωστα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσαμπα δεν το δεινει ουτε η μανα του πατερα φιλε... Η λογικη της ελληνικης κυβερνησης !

 

Σου δεινω ηλεκτρονικο εισητηριο αλλα δεν σου δεινω ενα λεωφορειο να πας σαν ανθρωπος εκει που θες.. παρα μονο σου δεινω ενα σαραβαλο που κανει σαν τρακτερ , με 1002 προβληματα ( χαλασμενες  πορτες , βρωμα παντου κλπ..) αλλα κατα τα αλλα το εισητηριο , εισητηριο.. 

Έχεις δίκαιο για τα παράπονα σου, αλλά αυτά δεν σχετίζονται με την εφαρμογή και αυτά που προσφέρει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκαιο για τα παράπονα σου, αλλά αυτά δεν σχετίζονται με την εφαρμογή και αυτά που προσφέρει.

Και ομως σχετιζεται, γιατι αυτα τα 40ευρω που θα εδεινα το μηνα στα ΜΜΜ για να βγαλω μια καρτα απεριοριστων , προτιμω να τα δεινω στο αμαξι μου και βαζω και αλλα 20 και βγαζω την δουλεια μου χωρις να εχω αποκτησει πονοκεφαλο μεχρι να κατεβω η να περιμενω καμια ωρα ποτε θα περασει το λεωφορειο... 

 

Αχρειαστη εφαρμογη ξαναλεω για τον μεσο ελληνα που κυκλοφορει με 1 20αρικο στην τσεπη του η και με λιγοτερα για να βγαζει και ηλεκτρονικο εισητηριο Τελος παντων μεγαλη κουβεντα ανοιξε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...