Προς το περιεχόμενο

Tfa Tickets app: Πληρώστε το εισιτήριο σας στις συγκοινωνίες Αθηνών με το smartphone σας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλος φεύγει Λονδίνο την Δευτέρα για Πρωτοχρονια. Έκλεισε απο εδώ εισητήρια για 4 άτομα για Madame Tussauds, London Eye και κατι αλλο που δεν θυμαμαι πιο ειναι, του λεω "τα τυπωσες τα εισητηρια να ειναι ετοιμα?" και απαντησε "οχι, πας στην εισοδο και δειχνεις την πιστωτικη με την οποια τα εκλεισες και μεσω του αριθμού της βρίσκουν την κράτηση και περνάς"

οεο

εδω ακόμα τσακωνόμαστε για τα εισητήρια του λεωφορείου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Φίλος φεύγει Λονδίνο την Δευτέρα για Πρωτοχρονια. Έκλεισε απο εδώ εισητήρια για 4 άτομα για Madame Tussauds, London Eye και κατι αλλο που δεν θυμαμαι πιο ειναι, του λεω "τα τυπωσες τα εισητηρια να ειναι ετοιμα?" και απαντησε "οχι, πας στην εισοδο και δειχνεις την πιστωτικη με την οποια τα εκλεισες και μεσω του αριθμού της βρίσκουν την κράτηση και περνάς"

οεο

εδω ακόμα τσακωνόμαστε για τα εισητήρια του λεωφορείου...

 

Δεν είναι μόνο στην Αγγλία.

Αυτό ισχύει εδώ και πολύ καιρό και στο Εθνικό Θέατρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν είναι μόνο στην Αγγλία.

Αυτό ισχύει εδώ και πολύ καιρό και στο Εθνικό Θέατρο!

 

Καλά, και στη Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών ισχύει αυτό και στο Μέγαρο Μουσικής και αλλού.

 

Το θέμα είναι ότι αρκετοί εδώ διαμαρτύρονται γιατί... υφίσταται και εναλλακτικός τρόπος προμήθειας των εισιτηρίων. Με το αποκορύφωμα "τι θα κάνουμε εμείς που δεν έχουμε smartphone;" - προφανώς θεωρούν υποχρέωση της ευνομούμενης πολιτείας να προμηθεύει τους πολίτες της με smartphone... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλά, και στη Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών ισχύει αυτό και στο Μέγαρο Μουσικής και αλλού.

 

Το θέμα είναι ότι αρκετοί εδώ διαμαρτύρονται γιατί... υφίσταται και εναλλακτικός τρόπος προμήθειας των εισιτηρίων. Με το αποκορύφωμα "τι θα κάνουμε εμείς που δεν έχουμε smartphone;" - προφανώς θεωρούν υποχρέωση της ευνομούμενης πολιτείας να προμηθεύει τους πολίτες της με smartphone... 

 

Δεν χρειάζεται να αναφέρω πόσο με έχει βολέψει το App! Βρίσκομαι κάπου στη μέση του πουθενά και θέλω να πάρω το λεωφορείο που περνάει. Αγοράζω στο καπάκι εισιτήριο και το έχω άμεσα διαθέσιμο χωρίς κανένα επιπλέον κόστος. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν χρειάζεται να αναφέρω πόσο με έχει βολέψει το App! Βρίσκομαι κάπου στη μέση του πουθενά και θέλω να πάρω το λεωφορείο που περνάει. Αγοράζω στο καπάκι εισιτήριο και το έχω άμεσα διαθέσιμο χωρίς κανένα επιπλέον κόστος. :)

 

Καλά κι εγώ έχω γίνει φανατικός αγοραστής εισιτηρίων μέσω του app. Απίστευτη ευκολία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να υπήρχε τρόπος να μάθουμε στατιστικά απο την χρήση της εφαρμογής....

ποσοι αγοράζουν εισητήρια, πόσοι γύρισαν σε ηλεκτρονικό εισητήριο κ.α....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Ρε παιδιά κατέβηκαν Αθήνα και είπα να αγοράσω 2 24αωρα με την εφαρμογή. Τα αγορα, τα ενεργοποίησαν και όλα οκ. Μετα είδα οτι μπορείς να γραφείς κιόλας. Κάνω εγγραφή και μου λέει θα περαστούν τα εισιτήρια σου απο το κινητό στο λογαριασμό σου. Ε λοιπον μόλις γραφτηκα όντως πέρασαν αλλά τα λέει χρησιμοποιημένα!!!! Δεν βγάζει qr code και έχουν παει στο ιστορικό!!! Τι γίνεται;; Είναι και Σάββατο και δεν δουλεύει η τηλ. Υποστήριξη... Τι κάνω;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...