Προς το περιεχόμενο

ηχοσυστημα αυτοκινητου kenwood kmm-120y + δωρο kenwood usb stick 8gb 39€ mediamarkt μεχρι αυριο


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες, ξερετε αν τα χειριστήρια τιμονιού που παίζουν με αυτό που έχει τώρα το peugeot μου , θα δουλεύουν με τούτο, ή δεν υπάρχει περίπτωση??

Το χειριστήριο τιμονιού του peugeot 307 πάντως δεν λειτουργεί σε αντίστοιχο JVC ηχοσύστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτά για να λειτουργήσουν θέλουν αντάπτορα. Υπάρχει για κάθε μάρκα πηγής και αυτοκινήτου.

 

Πχ με ένα γρήγορο search http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xkenwood+stalker+steering.TRS0&_nkw=kenwood+stalker+steering&_sacat=0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώτο. κι εγώ αυτό το σκουπίδι έχω γι αμάξι :P

Από ότι διάβασα μπορείς να το σώσεις με αυτό που πρότεινε ο συμφορουμητής παραπάνω αλλά έχει έξτρα κόστος.

Επίσης καταργείτε και ο κεντρικός πίνακας, εκεί που έχει την ώρα κλπ... δεν επικοινωνεί με το stereo system.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδιά τα φώτα σας.

 

Οποιος αγόρασε αυτή την πηγή, μπορεί να με ενημερώσει εαν όταν διαβάζει το στικάκι, παίζει τα τραγούδια βάσει της Playlist ή Αλφαβητικά όπως είναι τα Filenames?

 

Ρωτάω γτ την πάτησα με την Kenwood KDC-130Y που δεν πάιζει PLAYLIST files ούτε απο Itunes ούτε m3u αρχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι δεν βγάζει καθαρό ήχο απο το δεξί ηχείο.. Σαν να είναι λίγο βραχνός.

Επαιξα με τις ρυθμίσεις αλλα δεν φταίει αυτό.

 

Τι μπορει να φταίει; 

 

Υπόψην το έβαλα σε παλιό αμάξι polo με ηχειάκια λίγο αστεία. Μήπως δεν το σηκώνουν τα ηχεία γι αυτό και η μικρή παραμόρφωση;

Απο την άλλη γίνεται μόνο στο δεξί ηχείο και το παλιό radiocd δεν είχε τέτοιο θέμα.

 

Το φοβάμαι λίγο το mediamarkt γιατι βάζει επιστροφές πελατών στο ράφι και τα πουλάει για κανουργια.

Ελπίζω να μην μου φόρτωσαν ελλατωματικό.

Ασε που νιώθω και λίγο άσχημα μιας και το πήρα για δωράκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα φώτα σας.

 

Οποιος αγόρασε αυτή την πηγή, μπορεί να με ενημερώσει εαν όταν διαβάζει το στικάκι, παίζει τα τραγούδια βάσει της Playlist ή Αλφαβητικά όπως είναι τα Filenames?

 

Ρωτάω γτ την πάτησα με την Kenwood KDC-130Y που δεν πάιζει PLAYLIST files ούτε απο Itunes ούτε m3u αρχεία.

Μπα αλφαβητικά ή αριθμητικά αν έχεις νούμερα μπροστά.

 

Για τον άλλο φίλο σε μένα έχει καταπληκτικό ήχο. Δεν το πιστεύει κανένας ότι το πήρα 42 ευρώ.

 

Σε σας παίζει με USB3 στικάκι;

Σε μένα όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι δεν βγάζει καθαρό ήχο απο το δεξί ηχείο.. Σαν να είναι λίγο βραχνός.

Επαιξα με τις ρυθμίσεις αλλα δεν φταίει αυτό.

 

Τι μπορει να φταίει; 

 

Υπόψην το έβαλα σε παλιό αμάξι polo με ηχειάκια λίγο αστεία. Μήπως δεν το σηκώνουν τα ηχεία γι αυτό και η μικρή παραμόρφωση;

Απο την άλλη γίνεται μόνο στο δεξί ηχείο και το παλιό radiocd δεν είχε τέτοιο θέμα.

 

Το φοβάμαι λίγο το mediamarkt γιατι βάζει επιστροφές πελατών στο ράφι και τα πουλάει για κανουργια.

Ελπίζω να μην μου φόρτωσαν ελλατωματικό.

Ασε που νιώθω και λίγο άσχημα μιας και το πήρα για δωράκι

δε βαζεις 2 καινουρια ηχειακια?μαλλον αυτο ειναι το προβλημα σου και χαμενος δε θα βγεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...