Προς το περιεχόμενο

Xbox One+AC Unity+AC Black Flag Media Markt - με κάρτα Πειραιώς 229€ (μέχρι 24/12) [ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ - post#60]


SaFiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

αν παω να βγαλω καρτα στην πειραιως ποσες μερες θελει (χρεωστικη λη πιστωτικη)

 

Η καρτα ΑΤΜ της Πειραιως ειναι και χρεωστικη (οποτε την βγαζεις αμεσα).

 

Την εχω συνδεσει με το paypal μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα καιρο σκεφτομαι να εχω χρηματα σε μια τραπεζα οπως η Πειραιως επειδη 1 δεν εχει ποτε κοσμο στο ταμειο 2 με ενδιαφερει και πιστωτικη αλλα να πληρωνω χωρις να περιμενω ουρες 3 εχει το κολπο με τα μετρητα που δινεις το ποσο και παει ο αλλος και τα βγαζει απο οποιοδηποτε ΑΤΜ πειραιως και 4 το site εχει 2-3 καλουτσικες προσφορες ακομα και αν το xbox ειναι μουφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα πάντως YD-Error μου βγάζει. Κάτι μου λέει ότι θα παίσει τρελό άκυρο! Κράχτης πρέπει να είναι να να αυξηθεί η κίνηση και ο αριθμός των εγγεγραμμένων χρηστών! Μακάρι να βγω ψεύτης!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το site ειναι της Πειραιως. Πήρα άτομο που δουλεύει Πειραιώς κ μου είπε ότι βγάζουν προσφορές για τη προώθηση του. Τώρα αω είναι "λάθος" η τιμή που βάλανε δε ξέρω. Προσπαθώ να πάρω κ μου βγάζει error στο τέλος

 

δεν παίρνεις το φίλο σου να δώσει σήμα να ξεμπλοκάρουν το site? τα παιδιά θέλουν xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλέφωνο στο yellow day και μου είπαν οτι την κατέβασαν τη προσφορά επειδή εβαλαν λάθος τιμή. Και οτι θα ξανά ανεβάσουν την προσφορά απο δευτέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ζωη τα ιδια στην Ελλαδα,τσαμπα διαφημιση,σκουλαμεθρα να βγαλουν τα μου%#%να, 2 φορες μια στο αμαζον και μια στο hut κανονικοτατα μου τα εστειλαν οταν ειχαν κανει λαθος.


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...