Προς το περιεχόμενο

Xbox One+AC Unity+AC Black Flag Media Markt - με κάρτα Πειραιώς 229€ (μέχρι 24/12) [ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ - post#60]


SaFiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ναι, αλλά το θέμα είναι ότι τα «λάθη» και οι απάτες πρέπει να μαζεύουν hits για να είναι όσο το δυνατόν περισσότερος ο κόσμος που θα τα καταγγείλει. Αφαιρώντας τα links, θάβεται το πρόβλημα κι έτσι οι κύριοι θα ξανακάνουν κόλπα.

 

Τέσπα.

 

Απο τη μία έχεις δίκιο. Απο την άλλη απο τους 10 που θα κάνουν registration, 1-2 θα μπούν στη διαδικασία καταγγελίας (δυστυχώς) και άμα. Και πάλι κερδισμένοι βγαίνουν όπως και να το δείς.

 

@matrixxx Ναι εχεις τα δίκια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μολις εφτιαξα λιγο και τον τιτλο, συμφωνα με την επισημη από το email δηλωση τους, μην ψάχνονται τα μελη με το που βλεπουν την αρχη του τοπικ και τρεχουν να κανουν εγγραφες, δινουν στοιχεια, καρτες κλπ, ενώ δεν πεφτει τελικα παραγγελια και για κατι που δεν υπαρχει από ό,τι φαινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είναι λάθος η τιμή γιατί να μπορείς να το παραγγείλεις σε αυτήν μετά από 4 ακόμα ώρες?! Αν κάποιος ετοιμάσει καταγγελία εγώ είμαι μέσα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είναι λάθος η τιμή γιατί να μπορείς να το παραγγείλεις σε αυτήν μετά από 4 ακόμα ώρες?! Αν κάποιος ετοιμάσει καταγγελία εγώ είμαι μέσα :)

 

Μα είναι ΣΚ. Ξέρεις τώρα απο αυτές τις 1/1000 περιπτώσεις που λάθη στις προσφορές γίνονται μόνο μέσα στο Σαββατοκύριακο........ /s

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια παντως δε λεω οτι δεν επωφεληθηκαν σχετικα με τα εξτρα registrations, αλλα πχ εμενα σαν καταναλωτη και μαλλιστα πελατη της πειραιως πεσανε πολυ στα ματια μου. Δηλαδη ειναι μια ολοκαινουρια πλατφορμα που εχει δωσει πολλα λεφτα για διαφημηση τις τελευταιες μερες (στο ραδιοφωνο την ακουω συνεχεια) και στο μυαλο μου υπηρχε μια θετικη εικονα... Ε τωρα μετα απο αυτο (και ενω δε μπηκα ποτε στη διαδικασια να παρω την προσφορα) τους θεωρω ανανιοπιστους μπακαληδες οπως ολους τους υπολοιπους και δε προκειται να μπω καν να δω επομενες προσφορες... Φαντασου να ειχα προσπαθησει να παρω και το xbox και να ειχα εκνευριστει...

Νομκζω οτι χασανε πολυ περισσοτερ απ κσα νομιζετε οτι κερδισανε απο πλευρας marketing ακριβως επειδη εγινε αυτο τις πρωτες μερες λειτουργιας τους!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μια κινηση που εγω θεωρω οτι πρεπει ΟΛΟΙ οσοι ασχοληθηκαν να κανουν ειναι να ζητησουν γραπτως την διαγραφη ολων των στοιχειων τους απο το μπακαλικο. Αν εγραψαν ξαφνικα (τυχαια νουμερα) 1000 ατομα στο πελατολογιο τους με την μουφα τους και σε 1-2 μερες τους φυγουν (για τα καλα) ολοι (αντε οι 900+), θα ηθελα να δω μετα μερικες φατσες εκει περα...

(αν τυχον 'θιγεται' καποιος απο τον χαρακτηρισμο 'μπακαλικο', αναφερω απλα οτι πανω απο ενα 24ωρο μετα τα "σφαλματα" και η σελιδα της προσφορας υπαρχει ακομα, οπως προφανως και το "σφαλμα" παροτι μεχρι τουλαχιστον αργα χθες τη νυχτα απαντουσαν σε ερωτησεις/mails -και με πολλα ορθο/τυπογραφικα μαργαριταρια-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...