Προς το περιεχόμενο

[Μουσική] Spotify - 3 μήνες, 6,99€


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέχρι 31/12 η προσφορά, από το Spotify και το online κατάστημα χχχχχχχχχχ

 

Η προσφορά απευθύνεται καταρχήν σε Γερμανούς, γι' αυτό μόλις πάτε στον παρακάτω σύνδεσμο θα δείτε τιμή 9,99€. Μόλις όμως κάνετε login ή δημιουργήσετε λογαριασμό με δηλωμένη χώρα κατοικίας την Ελλάδα, η τιμή θα αλλάξει σε 6,99€

 

 

 

Εκεί κάνετε click στο Premium Holen και αφού βάλετε username/ password, κάνετε click στο anmelden, Θα δείτε την τιμή 6,99€ και τα πεδία για να εισάγετε τα πεδία της πιστωτικής, στα οποία δε θα δυσκολευτείτε.

 

Κάτι που ισχύει γενικά στο Spotify και θα πρέπει να έχετε υπόψιν αν δε το ξέρετε: Αν δεν ακυρώσετε εντός των τριών μηνών από την αγορά σας, αμέσως μετά η κάρτα σας θα χρέωνεται με 6,99€/ μήνα. Μπορείτε να ακυρώσετε και αμέσως μετά την αγορά σας, δε θα πάρετε τα 6,99€ πίσω αλλά μόλις περάσουν οι τρεις μήνες ο λογαριασμός σας θα μετατραπεί αυτόματα από premium σε free user.

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση συνδεσμου - referral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Noμιζω οτι οι ιδιοι οι Γερμανοι που αναφερεις φτιαχνουν ενα λογαριασμο καπου αν. Ασια μερια και τσακωνουν τη συνδρομη (της 3μηνης προσφορας) με 1 ευρω και κατι ψιλα το μηνα... οποτε δεν ειμαι σιγουρος οτι η τιμη εξαρταται απο το ποιος ειναι ο "μεσαζων" αλλά το ποια χωρα θα δηλωσεις ως κατοικια. Στη Γερμανια εχει 10 ευρω το μηνα η συνδρομη, στην Ελλαδα 7 στην αν. Ασια αντιστοιχα πολυ λιγοτερο κ.ο.κ.


Οποτε ΝΟΜΙΖΩ (για να μην ειμαι και απολυτος) οτι το μοναδικο πραγμα που παιζει εδω ειναι διαφημιση του μαγαζιου και τιποτα περισσοτερο για εμας (ισως ομως και καποιο κερδος για αυτους!).


Δεν ασχολουμαι καθολου με το επι πληρωμη spotify οποτε δεν μπορω να ειμαι 1000% σιγουρος αλλά πιστευω οτι ισχυουν οπως τα εγραψα.


  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπαινοντας στο site του spotify βλεπει κανεις:

Καιρός για Premium

Αγόρασε 1 μήνα για 6.99 EUR και απόκτησε 2 δωρεάν. Η προσφορά ισχύει έως τις 31 Δεκεμβρίου 2014.


Επομένως πραγματι μονο διαφημιση χωρις λογο είναι η αναφορα του καταστήματος στο ποστ #1, το αφαιρω αμεσα.

 

Επισης θυμιζω ότι απαγορεύονται τα referral links, ένα τετοιο ειχε το #1.

 

 

Εδώ πηγαίνετε, ουτε Γερμανικα, ουτε referrals ουτε διαφημιση μαγαζιου.

 

https://www.spotify.com/gr/holiday/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποκλείεται, δε το έχω ψάξει να δω ποιες χώρες έχουν τη φθηνότερη συνδρομή και να μπορείς όταν κάνεις λογαριασμό να δηλώσεις όποια χώρα θες (αν υπάρχει IP check και αν πρέπει να χρησιμοποιήσεις proxy κλπ)

 

Απλώς και να ισχύει, το μειονέκτημα ενός νέου λογαριασμού είναι το import/ export των playlists και το social κομμάτι που πρέπει να ξαναφτιάξεις από την αρχή,

 

Πάντως και η Ελλάδα έχει πολύ καλή τιμή συνδρομής για Spotify. Οι συχνοί χρήστες κάνουν φορητότητα σε Cosmote, για τους πελάτες της οποίας υπάρχει πακέτο κινητής που περιλαμβάνει και μηνιαία συνδρομή στο Spotify με 5€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Απο οτι φαινεται λοιπον το 'πληρωσε 1 μηνα, παρε 3' ειναι γενικοτερη προσφορα και οχι μονο για Γερμανους (ή πχ λιγους και εκλεκτους ασιατες)

Δεν αποκλείεται, δε το έχω ψάξει να δω ποιες χώρες έχουν τη φθηνότερη συνδρομή και να μπορείς όταν κάνεις λογαριασμό να δηλώσεις όποια χώρα θες (αν υπάρχει IP check και αν πρέπει να χρησιμοποιήσεις proxy κλπ)

Aκριβως αυτο κανεις (παλι, απο οτι εχω διαβασει, δεν εχω ασχοληθει προσωπικα).

Αλλά το θεμα εδω ειναι οπως ειπε και ο μοντ η 'προμηθεια' ενος μαγαζιου απο τη συνδρομη χωρις κανενα οφελος για τον 'πελατη'.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφει επίσης στα ψιλά γράμματα στο λινκ του matrixxx αυτό "Οι χρήστες που έχουν εγγραφεί στην υπηρεσία Premium ή Unlimited ή που έχουν ήδη κάνει μια δοκιμή δεν μπορούν να συμμετάσχουν σε αυτή την προσφορά."

 

Εγώ έχω κάνει και δοκιμή και έχω χρησιμοποιήσει το premium κατά καιρούς. Κάνοντας login όμως με τα στοιχεία μου,συνεχίζει να γράφει οτι ισχύει η προσφορά ,ενω σε παλιότερο παρόμοιο promotion με έκοβε.Το έφτασα μέχρι την οθόνη πληρωμής του PayPal και έλεγε 6.99 αλλά χωρίς λεπτομέρειες για τη διάρκεια,τουλάχιστον στο κινητό που τσεκαρα.Αν το πήγε μέχρι τέλους κάποιος ας επιβεβαιώσει αν ισχύει αλλιώς θα το κάνω εγώ σε λίγες μέρες που είχα σκοπό να βάλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια που ελεγα για τους Γερμανους, τωρα παιρνουν "επισημα" χωρις κολπα 3 μηνες με 0.99 ευρα οσοι δεν ειχαν ξανα premium (καποιοι λενε οτι γινεται και για οσους ειχαν παλιοτερα παλι αλλά δεν με καιει να το ψαξω ακριβως πώς).

https://www.spotify.com/de/holiday/

post-220488-0-95193100-1419426930_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποκλείεται, δε το έχω ψάξει να δω ποιες χώρες έχουν τη φθηνότερη συνδρομή και να μπορείς όταν κάνεις λογαριασμό να δηλώσεις όποια χώρα θες (αν υπάρχει IP check και αν πρέπει να χρησιμοποιήσεις proxy κλπ)

 

Απλώς και να ισχύει, το μειονέκτημα ενός νέου λογαριασμού είναι το import/ export των playlists και το social κομμάτι που πρέπει να ξαναφτιάξεις από την αρχή,

 

Πάντως και η Ελλάδα έχει πολύ καλή τιμή συνδρομής για Spotify. Οι συχνοί χρήστες κάνουν φορητότητα σε Cosmote, για τους πελάτες της οποίας υπάρχει πακέτο κινητής που περιλαμβάνει και μηνιαία συνδρομή στο Spotify με 5€.

 

 

αν και λιγο off topic οποιος εχει unlimited 65 και πανω, εχει γενικα δωρεαν το spotify premium. εγω δεν πληρωνω τπτ πχ.

το λεω μηπως γλυτωσει κανεις λεφτα σε περιπτωση που δεν το ξερει, γιατι η κοσμοτε δεν το πολυδιαφημιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια που ελεγα για τους Γερμανους, τωρα παιρνουν "επισημα" χωρις κολπα 3 μηνες με 0.99 ευρα οσοι δεν ειχαν ξανα premium (καποιοι λενε οτι γινεται και για οσους ειχαν παλιοτερα παλι αλλά δεν με καιει να το ψαξω ακριβως πώς).

https://www.spotify.com/de/holiday/

attachicon.gifSpotify.JPG

Επειδή δεν καταλαβαίνω Γερμανικά.. Μπορείς να με βοηθήσεις?? Κάνω τα πάντα(ακόμα και νέο acc έφτιαξα) αλλά πάλι μου δείχνει 6.99

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν καταλαβαίνω Γερμανικά.. Μπορείς να με βοηθήσεις?? Κάνω τα πάντα(ακόμα και νέο acc έφτιαξα) αλλά πάλι μου δείχνει 6.99

Επαναλαμβανω (απο προηγουμενο ποστ). 6,99 ειναι η τιμη ανα ΜΗΝΑ (που αυτη τη στιγμη εχει 1+2 δωρο) στην Ελλαδα. Στη Γερμανια η νορμαλ τιμη ειναι 9,99/μηνα και τωρα εβαλαν προσφορα 0,99 (για 3 μηνες). Προφανως για να το παρεις με 0,99€ πρεπει το προγραμμα (το spotify εννοω) να "καταλαβει οτι εισαι κατοικος Γερμανιας". Αν δεν εχεις ιδεα θελει λιγο ψαξιμο αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναλαμβανω (απο προηγουμενο ποστ). 6,99 ειναι η τιμη ανα ΜΗΝΑ (που αυτη τη στιγμη εχει 1+2 δωρο) στην Ελλαδα. Στη Γερμανια η νορμαλ τιμη ειναι 9,99/μηνα και τωρα εβαλαν προσφορα 0,99 (για 3 μηνες). Προφανως για να το παρεις με 0,99€ πρεπει το προγραμμα (το spotify εννοω) να "καταλαβει οτι εισαι κατοικος Γερμανιας". Αν δεν εχεις ιδεα θελει λιγο ψαξιμο αυτο...

και πρέπει η πιστωτική ή paypal να είναι γερμανική,δεν ξέρω αν γίνεται με paysafe 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφει επίσης στα ψιλά γράμματα στο λινκ του matrixxx αυτό "Οι χρήστες που έχουν εγγραφεί στην υπηρεσία Premium ή Unlimited ή που έχουν ήδη κάνει μια δοκιμή δεν μπορούν να συμμετάσχουν σε αυτή την προσφορά."

 

Εγώ έχω κάνει και δοκιμή και έχω χρησιμοποιήσει το premium κατά καιρούς. Κάνοντας login όμως με τα στοιχεία μου,συνεχίζει να γράφει οτι ισχύει η προσφορά ,ενω σε παλιότερο παρόμοιο promotion με έκοβε.Το έφτασα μέχρι την οθόνη πληρωμής του PayPal και έλεγε 6.99 αλλά χωρίς λεπτομέρειες για τη διάρκεια,τουλάχιστον στο κινητό που τσεκαρα.Αν το πήγε μέχρι τέλους κάποιος ας επιβεβαιώσει αν ισχύει αλλιώς θα το κάνω εγώ σε λίγες μέρες που είχα σκοπό να βάλω.

Θα σου δωσει για ενα μηνα μονο...ετσι την επαθα και εγω και βλεπω μονο ενα μηνα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά θα έπρεπε βέβαια να σου λέει αν δικαιούσαι ή όχι την προσφορά. Δεν μπορεί να σε πηγαίνει μέχρι την τελευταία οθόνη παρουσιάζοντας σου την προσφορά και να στο φυλάει για έκπληξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...