Προς το περιεχόμενο

Tablet Lenovo A8-50 8", 16GB στα 89€, Κωτσόβολος [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


nikko_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι διαφορά να έχει? στο χρώμα μόνο!

μάλλον στο firmware, το άσπρο πρέπει να έχει πιο πρόσφατο, αλλά πρέπει και τα δύο να παίρνουν την 4.4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε και το δικο μου σημερα, ασπρο απο Κοτσοβολο, ειχε πανω 4.4.2 και εκανε 2 update, ενα 85mb και μετα ενα 5mb.

 

θηκη (ασπρη) παρήγγειλα αυτη απο ebay: 

http://www.ebay.com/itm/New-Folding-Folio-Case-PU-Leather-Case-for-Lenovo-IdeaTab-A8-50-A5500-8-Tablet-/231330096250?pt=US_Tablet_eReader_Cases_Covers_Keyboard_Folios&var=&hash=item35dc59247a

 

και screen protector αυτο:

http://www.ebay.com/itm/2X-EZguardz-LCD-Screen-Protector-Cover-HD-2X-For-Lenovo-A8-50-A5500-Clear-/231366232060?pt=US_Tablet_eReader_Screen_Protectors&hash=item35de8087fc

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε σημερα και σε μενα, μπραβο στο Κωτσο γιατι το ειχα παραγγειλει αρκετες ωρες αφου ειχε εξαντληθει, ειχα κρατησει σε ανοιχτο παραθυρο την παραγγελια χεχε. Το ταμπλετακι ειναι δυναμη για τα λεφτα του, πολυ καλυτερα απο κατι mls και zte διπλασιασ αξιας που ειχα. Antutu με kit kat αναβαθμισμενο κοντά στα 19900. Not bad.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς έχει θέμα με το twitch, μπαίνει στην σελίδα, εμφανίζει το chat, log in κλπ όλα καλά αλλά δεν εμφανίζει το stream με την καμία, ούτε με browser ούτε με το twitch app, μαύρη μαυρίλα δλδ. ψάχνοντας είδα ότι είναι γενικό το θέμα . Η ειρωνία είναι ότι λόγω twitch app ήμουν σίγουρος ότι θα δούλευε και δεν το τσέκαρα στον γούγλη και επειδή για μένα είναι βασικός λόγος που πήρα το tablet παμε γι'άλλα..

Αν κανεις ολες τις αναβαθμισεις παιζει κανονικα το twitch. Source:βλεπω stream τωρα απο το tablet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από την πολύ καλή τιμή που πήρα το tablet έχω "εκμεταλλευτεί" και την προσφορά που σου δίνει κουπόνι 10€

για παραλαβή από το κατάστημα.

 

1. Με το κουπόνι από το tablet πήρα ένα ηλεκτρονικό παιχνίδι του μικρού στα 14,90€ (φτηνά μου ήρθε φέτος ο Άγιος Βασίλης).

2. Με το κουπόνι από το παιχνίδι πήρα 2 micro SD Sandisk ultra 8GB με μόνο 4,98€.

3. Από το κουπόνι των micro SD πήρα ένα USB stick Verbatim 32GB με 3.99€.

4. Με το κουπόνι από το USB stick σκέφτομαι να πάρω μια 25αδα CD και μια 25αδα DVD με 2-3€, γιατί έχω ξεμείνει εντελώς.

 

Έτσι μαζί με το tablet έχω πάρει και μερικά μικροπράγματα (που θα τα αγόραζα έτσι και αλλιώς) πολύ πιο φτηνά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ερχεται μηνυμα στο κινητο που εχεις δηλωσει στη φορμα παραγγελιας οταν παρηγγειλες στο ιντερνετ και σου ερχεται καθε φορα νεος κωδικος για την επομενη αγορα σου. Ισχυει και για καθε παραγγελια απο το σαιτ με παραλαβη απο καταστημα. Το εκμεταλλευτηκα δεοντως και εγω (αν και παρηγγειλα κακως το ταμπλετ απο public).. ενδεικτικα να αναφερω αγορα οπτικη ινας belkin 1.5m με 0.49€, στικακια με 1.8€ μεχρι και 6lt κηροζινη με 0.49€ κτλ... προλαβαινετε παιδια. Εμεταλλευτειτε και την εξτρα εκπτωση που προσφερουν σε καποια προιοντα με χρηση του κωδικου (XMAS2015) με ισχυ μεχρι αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το κατάλαβα.. :huh: ​  :confused:  Πότε δίνει 10 ευρώ κουπόνι, σ΄όλα τα προϊόντα. Αν πχ. αγοράσω το προαναφερθέν στικάκι 

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/storage-hard-disk-drives-and-usb-sticks/usb-sticks/147155-verbatim-usb-stick-slider-32gb-2.0

θα λάβω αμέσως μήνυμα με κουπόνι 10 ευρώ για να το αφαιρέσω από την επόμενη αγορά μου που θα κάνει πχ 11 ευρώ -10 = 1 ευρώ και ούτω καθεξής ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε και γω κατάλαβα πότε παίρνουμε το κουπόνι. Παρήγγειλα και περιμένω παραλαβή αλλά δεν μου ήρθε κάτι για κουπόνι. :(

 

Το κουπόνι έρχεται με sms στο κινητό, τη στιγμή που γίνεται η παραλαβή/πληρωμή της παραγγελίας στο καταστήμα!

Δεν ξέρω μέχρι πότε ισχύει και αν υπάρχει κάποιος περιορισμός κλπ μιας και δεν το έχω δει να διαφημίζεται κάπου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως θα προλάβουμε μέχρι αύριο να παραλάβουμε/πληρώσουμε στο κατάστημα αφού είναι Κυριακή =κλειστά..

Δεν ανοίγετε εσείς που έχετε εμπειρία από αυτό το κουπόνι ένα νέο θέμα, gbouros ή germants;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ενδεικτικα να αναφερω αγορα οπτικη ινας belkin 1.5m με 0.49€, στικακια με 1.8€ μεχρι και 6lt κηροζινη με 0.49€ κτλ...

Αυτό με την κηροζίνη πώς γίνεται;

 

Από τον Κωτσόβολο την αγοράζω, αλλά δεν έχω βρει το link για online παραγγελία. Αν σου είναι εύκολο, δώσε τα link της κηροζίνης (και των 18Lt).

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...