Προς το περιεχόμενο

Tablet Lenovo A8-50 8", 16GB στα 89€, Κωτσόβολος [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


nikko_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η παραγγελια σου εμφανιζεται σε εκτεταμενη αναζητηση;

Σε μενα γραφει σε διαδικασια συλλογης ,τηλεφωνικα τους ρωτησα ποτε θα παραλαβω μιας και το ηθελα για δωρο και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει καποια ενημερωση και ουτε εχει δεσμευτει καποιο κομματι...δηλ.κλασικο public ...οταν θυμουνται χαιρονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, σε μένα ήλθε μήνυμα για παραλαβή..

 

Περιγραφή προϊόντων Τεμάχια Kατάσταση Σύνολο

1022055 - Lenovo A5500 (Α8-50) - Tablet 8"...
1 Έτοιμο για παραλαβή 89,00 €
Καθαρή αξία 72,36 €
Έξοδα αποστολής δωρεάν
Αξία ΦΠΑ 16,64 €
Τελική αξία (με ΦΠΑ) 89,00 €

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από διαδικασία συλλογής μέχρι χθες, μετατράπηκε σε εκτεταμένη αναζήτηση. 

 

Το νιώθω να έρχεται το μαύρισμα στο skroutz και το κράξιμο παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω σημερα.

Παρα πολυ καλο, τζαματη οθονη και πολύ καλη η φωτεινοτητα του. Στο wifi συνδεθηκε αμεσως. Θα ανεβει και φουλ ριβιου σε κανα μηνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από διαδικασία συλλογής μέχρι χθες, μετατράπηκε σε εκτεταμένη αναζήτηση.

 

Το νιώθω να έρχεται το μαύρισμα στο skroutz και το κράξιμο παντού.

Κι σε εμένα το ίδιο, κατα τα άλλα θα με έπαιρναν τηλέφωνο να με ενημερώσουν για το τι θα γίνει.

Παρέλαβα και γω σημερα.

Παρα πολυ καλο, τζαματη οθονη και πολύ καλη η φωτεινοτητα του. Στο wifi συνδεθηκε αμεσως. Θα ανεβει και φουλ ριβιου σε κανα μηνα.

Καλορίζικο, απο public η παραγγελία;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα κολλημενο σε εκτεταμενη αναζητηση το ελεεινο και τρισαλθιο παμπλικ. Πολλες φορες ειπα τελος με αυτους, αλλα αυτην τη φορα θα ειναι και η οριστικη ετσι και πεσει ακυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει για άκυρο, ακόνισε το φτυάρι, θα γίνει πάρτυ θαψίματος στο skroutz σύντεκνε.

 

Εδώ να αναφέρω ότι είχα επιστρέψει ένα ζευγάρι ακουστικά με πρόβλημα σε αυτούς τους απίθανους και εν συνεχεία έχασα το χαρτί που μου έδωσαν (μου παραβίασαν την μπαγκαζιέρα της μηχανής) και όταν πήγα να ρωτήσω μετά από ένα μήνα τι είχε γίνει με τα ακουστικά, ο τεχνικός δεν είχε ιδέα και μου ζητούσε επίμονα το χαρτί. Μάλιστα μου είπε ότι χωρίς το χαρτί δεν μπορούσε να κάνει τίποτα.

 

Επειδή το κόστος ήταν μικρό (10€) και επειδή είχα σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθώ, το παράτησα. Το περασμένο καλοκαίρι (ένα χρόνο μετά) μου ήρθε sms στο κινητό να πάω να παραλάβω το πιστωτικό των 10€ από ένα κατάστημα. Για τέτοια οργάνωση οι τύποι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως το εχω σιγουρο το ακυρο και για εναν ακομη λογο. Μεχρι προτινος ειχαν αμεσα διαθεσιμο το ιδιο ταμπλετ στο μπλε χρωμα (189€). Πιστευα οτι πιθανον θα μας προτειναν αυτο αντι του λευκου που παραγγειλαμε. Τωρα δεν το βλεπω πουθενα στο σαιτ. Θελουν να μας πουν οτι εξαντληθηκε στα 189€... πολυ λιγοι για πολλοστη φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω καμιά καλή θήκη και ένα ζευγάρι ακουστικά... έχει κανείς καμία πρόταση???

θενξ

Κανείς γι' αυτό?

Κατά προτίμηση από ελλάδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς γι' αυτό?

Κατά προτίμηση από ελλάδα..

Αμ τα θες και απο ελλάδα που πιανουν κ%λ^&ς. Από εξωτερικο: Παρηγειλα αυτή τη θήκη, και για ακουστικά ειχα πάρει πριν 3μηνο τα xiaomi pistons.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για θήκη έχω παραγγείλει την παρακάτω στα 6,90€!

 

http://tinyurl.com/ltxejb8

 

Την ίδια παρήγγειλα σε μπλε και μου στελνει ο κινέζος μετά από μια μέρα και μου λεει "την κράτησαν στο τελωνείο του εδώ ταχυδρομείου και θα σου στείλω μια άλλη αλλά δεν έχω σε μπλε χρώμα τώρα, σε 7 μέρες". Του λέω "ρε φιλε στειλε μια μαύρη αν είναι". Κοινώς, ό,τι να '΄ναι! Για να καταλήγω, γιατί έψαξα αρκετά για θηκες μου φάνηκε η πιο vfm, περισσότερα όταν και αν έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...