Προς το περιεχόμενο

Tablet Lenovo A8-50 8", 16GB στα 89€, Κωτσόβολος [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


nikko_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ήρθε και μένα sms σήμερα να πάω να παραλάβω απο public! :)

Πότε είχες κάνει την παραγγελία? (ημ/νια, ώρα) για να δουμε οι υπόλοιποι πότε (αν) έχουμε σειρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορει να δωσει μια λογικη εξηγηση καποιος πως εγω που εκανα παραγγελια 29/12 στις 6μμ ειμαι σε εκτεταμενη αναζητηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπορει να δωσει μια λογικη εξηγηση καποιος πως εγω που εκανα παραγγελια 29/12 στις 6μμ ειμαι σε εκτεταμενη αναζητηση;

 

Φυσικα, ευκολο: "Παρηγγειλες από PUBLIC".

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το public έχει αποδείξει και στο παρελθόν ο,τι δεν φαίνεται να κρατάει σειρά προτεραιότητας. Οι τυχεροί λοιπόν θα παραλάβουν. Αυτή είναι η λογική εξήγηση. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχημα λογου η παραπανω ερωτηση μου. Οπως σωστα λεει και ο matrixxx ολα εξηγουνται αν παραγγειλεις κατι απο δαυτους. Μια παραγγελια απο προσφορα public ισοδυναμει με αυτοκτονια, η πιθανοτητα ακυρου αγγιζει τα ποσοστα του ολυμπιακου στα πρωταθληματα.

 

Η παραγγελια αφορουσε παραλαβη απο το καταστημα στο mediterranean cosmos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το παρηγγειλες στα 189€; Απ' οτι θυμαμαι σε προσφορα βγηκε μονο το λευκο ως price match στην προσφορα του κοτσωβολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως με το που έκανε το θρεντ ο ts , πήγα στα public Τσιμισκή και δεν είχαν λευκό και μου έδωσαν το μπλε αν σας ενδιαφέρει η πληροφορία :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο στα φυσικα καταστηματα. Εκει πας, ζητας και σου δινουν. Η προσφορα ιντερνετικα αφορουσε μονο το λευκο και η παραγγελια εχει λογικη μονο μεσω του σαιτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηγα σε φυσικο καταστημα,στις πεντε το απογευμα της μερας της προσφορας!Βρισκω την ταμπλετα στην εκθεση,χωρις να εχουν αλλαξει τιμη,και λεω ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ!και μου λεει ο υπευθυνος του καταστηματος δεν εχουμε , τελειωσαν,εγινε χσμος απο το πρωι!Μονο το εκθεσιακο μου λεει ειναι διαθεσιμο αν θες νσ παρεις.

Του λεω τι χαμος ρε βοδι εγινε απο το πρωι!Το μεσημερι αλλαξε η τιμη,ποτε προλαβες και τα εδωσες;Μουγκαθηκε μετα και ειπε να το παραγγειλω απο το site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...