Προς το περιεχόμενο

Tablet Lenovo A8-50 8", 16GB στα 89€, Κωτσόβολος [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


nikko_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα πέσει ουτε ενα ακυρο και αρχίζω να ανησυχώ..

 

Εχουμε και λέμε 

 

Χρόνος παράδοσης 1/5

Τιμή σε σχέση με απόδοση 5/5 .Ηταν απο τις καλύτερες αν οχι η καλύτερη προσφορά σε tablet αξιοπρεπέστατο.

Πακετάρισμα 5/5 . Ναι βάζουν το προιόν σε πακέτο χαρτόκουτο οχι σαν κάτι media που κολάνε το παραστατικό στην original συσκευασία.

Διαδικασία παραγγελίας 3/5 (δεν δίνουν ποτέ tracking number με το email αποστολής)

Γενική βαθμολογία 3,5 /5 

Αγωνία σασπένς αναμονής αξία ανεκτίμητη. 

 

Επίσης όποτε βάζει προσφορά το public ανεβαίνουν οι πωλήσεις των πιεσόμετρων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν καποιος ενδιαφερετε εχω παραγγεiλει ενα στο καταστημα public mall athens και δεν θα το παρω. να μου στειλει pm να του πω περισσοτερα Info

Επειδη το ζητησαν αρκετοι και δεν εχω το χρονο να απαντησω μεμονομενα. Εδωσα την παραγγελια στον χρηστη stratigos 24 που το ζητησε πρωτος. Συγνωμη απο τους υπολοιπους

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το ζητησαν αρκετοι και δεν εχω το χρονο να απαντησω μεμονομενα. Εδωσα την παραγγελια στον χρηστη stratigos 24 που το ζητησε πρωτος. Συγνωμη απο τους υπολοιπους

Να σαι καλα, σε ευχαριστω πολυ και παλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε μήνυμα για παραλαβή. Γίνονται τελικά και θαύματα, τσάμπα τα έφαγαν τα καντήλια.

 

 

μαλλον επειδή τους καντήλιασες παρέλαβες..... οι υπόλοιποι περιμένουμε!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας μου  πει καποιος που παρελαβε το ασπρο,ποιον επεξεργαστη εχει?

 

ανεξαρτητως χρωματος τα μοντελα ειναι 3 (με 2 διαφορετικους επεξεργαστες)

 

Lenovo A5500-F         -       Wi-Fi only                                (Mediatek MT8121)  Αυτο εδιναν Κωτσοβολος και Public (Ασπρο ή μπλε)

Lenovo A5500-H        -       Wi-Fi + 3G (Data only)          (Mediatek MT8382)

Lenovo A5500-HV     -       Wi-Fi + 3G (Voice)                 (Mediatek MT8382)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον επειδή τους καντήλιασες παρέλαβες..... οι υπόλοιποι περιμένουμε!!!!!!

 

Και είναι τυχεροί που δεν πήγα να παραλάβω εγώ, γιατί πήγε η μάνα μου και προσπαθούσε ένας πωλητής εκεί επίμονα να της πουλήσει εγγύηση με 19€ επιπλέον για άμεση αντικατάσταση και της έλεγε κάτι περίεργα για αποστολή στο εξωτερικό σε περίπτωση που χρειαστεί επισκευή κλπ.

 

Το νου σας με τα λαμόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και είναι τυχεροί που δεν πήγα να παραλάβω εγώ, γιατί πήγε η μάνα μου και προσπαθούσε ένας πωλητής εκεί επίμονα να της πουλήσει εγγύηση με 19€ επιπλέον για άμεση αντικατάσταση και της έλεγε κάτι περίεργα για αποστολή στο εξωτερικό σε περίπτωση που χρειαστεί επισκευή κλπ.

 

Το νου σας με τα λαμόγια.

και σεμενα ειπαν για επεκταση εγγυησης αλλα για καλυψη σπασιματος οθονης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σεμενα ειπαν για επεκταση εγγυησης αλλα για καλυψη σπασιματος οθονης....

συνήθως γι αυτό γίνεται τέτοιου είδους επέκταση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνήθως γι αυτό γίνεται τέτοιου είδους επέκταση..

 

Ναι, αλλά προφανώς είναι ποιον έχεις απέναντί σου. Σε εμένα και σε εσένα αυτό θα έλεγαν, στη μάνα μου έλεγαν όσα προανέφερα και ευτυχώς με πήρε τηλέφωνο επιτόπου και μου τον έδωσε και μιλήσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοήθεια για 2 θήκες που βρήκα μήπως ταιριάζουν για το tablet.(21.7cm x 13.6cm)
1) http://www.e-shop.gr/greengo-orbi-case-for-tablets-7-black-p-PER.211499Για 7'', αλλά αναφέρει μέσα μέγιστες διαστάσεις (27cm x 19cm)
2) http://www.e-shop.gr/greengo-orbi-case-for-tablets-10-black-p-PER.211495Για 10'', στις πληροφορίες λέει μέγιστες διαστάσεις (26cm x 16.5cm) και ελάχιστες διαστάσεις (19cm x 13cm) 
Να πάρω κάποια από τις δύο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα κρατημένο στο κατάστημα Κομοτηνής εάν ενδιαφέρετε κανένας και είναι από Κομοτηνή μέχρι αύριο θα το έχουνε κρατημένο!  Το δικό μου το έφερε ο Κωτσόπουλος πριν κάνα 10 μέρες .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...