Προς το περιεχόμενο

Νέο IUNI U3 με Snapdragon 801 και οθόνη 2K στις 5,5 ίντσες, με τιμή $379,99


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι ρυθμοί ανανέωσης των κινητών των 3 μεγάλων,xiaomi,meizu,iuni,

είναι λίγοι μήνες.

 

οπότε σε 3-4 μήνες που βγαίνει το καινο΄πυργιο τσιμπας iuni u3 180-235-275

δολλάρια,ενδεικτικά τιμές iuni u2-meizu mx3-xiaomi mi3 ήταν αυτές..

 

και η ζήτηση αν είναι μηδενική εντός μηνός κατεβάζει την τιμή πολύ!

 

edit αν πράγματι η ποιότητα των 3 μεγάλων κινεζικών εταιριών

21century σου φαίνεται μικρή,τότε ....

 

xiaomi mi3 κρατάω και htc m7 δεύτερο...έλεγες?

και το meizu mx3 πουλιέται επίσημα ελλάδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άγνωστη ξε-άγνωστη τα χαρακτηριστικά πατάνε γερά στα πόδια τους.Ποιο μοντέλο έχει 300€ με χαρακτηριστικά όπως 3GB RAM + 4G LTE +32GB + 801 SOC + 5.5" + IPS 2K ?κανένα.

 

Δε βγαίνει σίγουρα στα 300...350 ναι.

 

http://www.skroutz.gr/s/5065567/LG-G3-32GB.html

 

Τσιγγουνεύεται κάποιος 50 ευρώ για να πάρει υποστήριξη από LG, LED focus, εργονομικά κουμπιά πίσω και φυσικά android 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα λέει ο f1vettel, μακρυά από την Arvato, πολλά σκρουτζομάγαζα στην Αrvato στέλνουν τα κινητά, όσα δεν το κάνουν τότε τα δίνουν σε κανένα ηλεκτρονικό και ο θεός και η ψηχή τους τι επισκευάζουν. Σχετικά με αυτό που λέει ο alex1_kgr, να πω ότι τα κινητά που προέρχονται από σκρουτζομάγαζα δεν έχουν εγγύηση από την LG HELLAS και επομένως το service τους γίνεται όπως το ανέφερα παραπάνω. Επίσης όλοι οι Ελληνάρες που κρίνετε αρνητικά τις "κινεζιές", να σας θυμήσω ότι η Ελλάδα ούτε αυτά τα "ποταπά" smartphone δεν παράγει. Δικαίωμά σας βέβαια να κρίνετε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα λέει ο f1vettel, μακρυά από την Arvato, πολλά σκρουτζομάγαζα στην Αrvato στέλνουν τα κινητά, όσα δεν το κάνουν τότε τα δίνουν σε κανένα ηλεκτρονικό και ο θεός και η ψηχή τους τι επισκευάζουν. Σχετικά με αυτό που λέει ο alex1_kgr, να πω ότι τα κινητά που προέρχονται από σκρουτζομάγαζα δεν έχουν εγγύηση από την LG HELLAS και επομένως το service τους γίνεται όπως το ανέφερα παραπάνω. Επίσης όλοι οι Ελληνάρες που κρίνετε αρνητικά τις "κινεζιές", να σας θυμήσω ότι η Ελλάδα ούτε αυτά τα "ποταπά" smartphone δεν παράγει. Δικαίωμά σας βέβαια να κρίνετε... 

 

καλό θα ήταν όταν ΔΕΝ ΞΈΡΟΥΜΕ να μην μιλάμε.Αν θες με απόδειξη κιόλας να στο δείξω η LG δεν ,και το τονίζω ΔΕΝ συνεργάζεται με Arvato.

Το επίσημο service είναι Procordia.

 

Καλό θα ήταν να μιλάμε μόνο όταν ξέρουμε κάτι 100%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βγαίνει σίγουρα στα 300...350 ναι.

 

http://www.skroutz.gr/s/5065567/LG-G3-32GB.html

 

Τσιγγουνεύεται κάποιος 50 ευρώ για να πάρει υποστήριξη από LG, LED focus, εργονομικά κουμπιά πίσω και φυσικά android 5.

 

314€ στην πόρτα μου. Οπότε δεν είναι ούτε 350 αλλά όυτε και 300.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλό θα ήταν όταν ΔΕΝ ΞΈΡΟΥΜΕ να μην μιλάμε.Αν θες με απόδειξη κιόλας να στο δείξω η LG δεν ,και το τονίζω ΔΕΝ συνεργάζεται με Arvato.

Το επίσημο service είναι Procordia.

 

Καλό θα ήταν να μιλάμε μόνο όταν ξέρουμε κάτι 100%.

 

Η lg hellas δεν αποδεχεται εγγυηση για τα lg παραεισαγωγης οποτε δεν πανε στην procordia αλλα οπου βολευει τα σκρουτζομαγαζα, στην vodafone εργαζομενος ξερω 100%, και στο ξαναλεω, Η LG HELLAS ΣΤΑ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΚΙΝΗΤΑ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΕΓΓΥΗΣΗ εαν ομως εσυ λες οτι με παραεισαγωγης κινητο lg το εστηλες στην lg hellas και στο επισκευασε δωρεαν τοτε μπραβο, καλο για σενα, εγω δεν κερδιζω κατι απλα την εμπειρια που ειχα ως εργαζομενος ειπα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η lg hellas δεν αποδεχεται εγγυηση για τα lg παραεισαγωγης οποτε δεν πανε στην procordia αλλα οπου βολευει τα σκρουτζομαγαζα, στην vodafone εργαζομενος ξερω 100%, και στο ξαναλεω, Η LG HELLAS ΣΤΑ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΚΙΝΗΤΑ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΕΓΓΥΗΣΗ εαν ομως εσυ λες οτι με παραεισαγωγης κινητο lg το εστηλες στην lg hellas και στο επισκευασε δωρεαν τοτε μπραβο, καλο για σενα, εγω δεν κερδιζω κατι απλα την εμπειρια που ειχα ως εργαζομενος ειπα

Μεγάλο ΨΕΜΑ. Αγόρασα το G3 μου από το Σκρουτζ είναι ελβετικό. Επικοινώνησα με την LG Hellas για την εγγύηση, μου είπαν ρητώς πως εφόσον είναι Ευρωπαϊκό έχει εγγύηση παντού στην Ευρώπη. Εγώ ζω Κύπρο και μου έδωσαν τα στοιχεία του σέρβις τους εδώ. Όποιος αμφιβάλλει για αυτό μπορώ να του στείλω το μέηλ με την επικοινωνία μαζί τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η lg hellas δεν αποδεχεται εγγυηση για τα lg παραεισαγωγης οποτε δεν πανε στην procordia αλλα οπου βολευει τα σκρουτζομαγαζα, στην vodafone εργαζομενος ξερω 100%, και στο ξαναλεω, Η LG HELLAS ΣΤΑ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΚΙΝΗΤΑ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΕΓΓΥΗΣΗ εαν ομως εσυ λες οτι με παραεισαγωγης κινητο lg το εστηλες στην lg hellas και στο επισκευασε δωρεαν τοτε μπραβο, καλο για σενα, εγω δεν κερδιζω κατι απλα την εμπειρια που ειχα ως εργαζομενος ειπα

Ασε μας ρε φιλε.

ΔΕ ΠΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΣ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΚΑΤΩ,ΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΕΕ,ΕΧΕΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!ΤΕΛΟΣ!Αν δεν το δεχθει η lg hellas και η καθε lg hellas,ειναι ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ και ο καταναλωτης μπορει να παει να κανει καταγγελια!

Προφανως τα λενε αυτα για να αγορασετε τα υπερκοστολογημενα κινητα της vodafone.Αμ δε που θα το κανουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα βρε με όλα τα μαγκάκια εδώ μέσα. Ούτε δουλεύω πλέον στην vodafone και ούτε με αφορά που ακουμπάς τα λεφτά σου. Εδώ είναι χώρος απόψεων (ή τουλάχιστον έτσι φαινόταν ότι είναι το insomnia). Σταματήστε να είστε μικρά ανθρωπάκια. Να έχετε τρόπους όπως έχετε και απόψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...