Προς το περιεχόμενο

Pipo X7 media player με Windows 8.1 και τιμή €80


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επιτέλους μου ήρθε! Τους πίεσα αρκετά αλλά τελικά μου το έστειλαν. Είναι στο Κέντρο Διαλογής Αττική οπότε φαντάζομαι τη Δευτέρα θα παραδοθεί! Ελπίζω και τα δικά σας να μην αργήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια που προτεινετε να το παρουμε? Γιατι βλεπω τιμες που ξεπερνανε τα 100 ευρω ανετα σε διαφορα sites..!

 

Δες βίντεο-περιγραφές που εχουν αναρτηθεί σχετικά. Αν σε ενδιαφέρει να έχεις έναν μικρό, κομψό αλλά περιορισμένων δυνατοτήτων υπολογιστή για απλή χρήση (διαδίκτυο,ταινία κ.τ.λ) πιστεύω οτι είναι ιδανικός. Η τιμή στα 80ευρώ ήταν με κουπόνι προσφοράς κατα την διάρκεια της προπώλησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όλα τα καταστήματα που έχουμε ποστάρει στο θέμα!

Offtopic: Αν κάποιος έχει παραλάβει και το πουλάει, ας μου στείλει ένα PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας απογοητεύσω αλλά αυτή δεν είναι η αρχική πρόθεσή μου. Παρέλαβα την προηγούμενη εβδομάδα το κουτί με τον υπολογιστή και με τεράστια αγωνία το άνοιξα και το σύνδεσα...τζίφος. 

Το τροφοδοτικό δεν έχει έξοδο ρεύματος και μετά απο αντικατάσταση τροφοδοτικού με ίδιων χαρακτηριστικών...πάλι τζίφος. Τι να πώ..μακάρι να τύχει μόνο σε εμένα. Περιμένω να απαντήσουν απο τότε στα μηνύματά μου. (αγόρασα από gearbest)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας απογοητεύσω αλλά αυτή δεν είναι η αρχική πρόθεσή μου. Παρέλαβα την προηγούμενη εβδομάδα το κουτί με τον υπολογιστή και με τεράστια αγωνία το άνοιξα και το σύνδεσα...τζίφος. 

Το τροφοδοτικό δεν έχει έξοδο ρεύματος και μετά απο αντικατάσταση τροφοδοτικού με ίδιων χαρακτηριστικών...πάλι τζίφος. Τι να πώ..μακάρι να τύχει μόνο σε εμένα. Περιμένω να απαντήσουν απο τότε στα μηνύματά μου. (αγόρασα από gearbest)

Τί εννοείς δεν έχει έξοδο ρεύματος; Συνδέεται στο pipo και δεν μπορείς να το βάλεις μπρίζα; 

Αυτό δεν το έχω ξανακούσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...