Προς το περιεχόμενο

laptop/netbook/tablet μεσω ψηφιακης αλληλεγγυης


doryforika2012

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις πήρα το κουπόνι για τον αδερφό μου και ρίχνω μια ματιά στα καταστήματα.

 

Για Βόλο που κοιτάζω μόνο ΟΤΕ-Κωτσόβολος με τα tablet στο Θεό. Ενδεικτικά 

 

https://www.ote.gr/web/guest/p/203500/otegr20295926/samsung_galaxy_tab_4_8.0_black?p_p_lifecycle=1&redir=1&p_l_id=40843

 

το αντίστοιχο στο skroutz σξεκινάει από 240

 

Και γενικότερα ότι έχω δει, αφορά ξεστοκάρισμα, κλασικά. Sony Xperia δεν βλέπω πουθενά ας πούμε, για iPad φυσικά ούτε λόγος...

 

Οι προσφορές του Public πότε αναμένεται να αναρτηθούν?

Επεξ/σία από Zus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απ' όλα όσα έχω δει so far, μόνο το Galaxy Tab 4 μου μισογεμίζει το μάτι, αλλά θέλει και 120€ στο χέρι...


 

Οι άνθρωποι είναι εξόφθαλμα απατεώνες. Στο site τους το Tab S 8.4 το έχουν 549€ (γελάνε και οι οθόνες αφής με αυτές τις τιμές) και στην προσφορά για τους δικαιούχους αφαιρούν την έκπτωση από τα 579€ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται θα δωσω αλλα 230 και θα παρω αυτο

Apple iPad Air Wi-Fi & Cellular 16GB Space Gray

 

Από που? Εγώ παντού 549€ το βρίσκω - τα 230€, πάμε στα 330€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παρω το asus fonepad 8 απο ta publik ξερετε αν ειναι υποχρεωτικο να παρω και της αλλες παροχες απο εκει εχω φορτνετ αλλα εκει εχει μονο wind adsl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα παρω το asus fonepad 8 απο ta publik ξερετε αν ειναι υποχρεωτικο να παρω και της αλλες παροχες απο εκει εχω φορτνετ αλλα εκει εχει μονο wind adsl

Αυτό ακόμα δεν έχει διευκρινιστεί κάπου. Και προβλέπω ότι θα απασχολήσει πολύ κόσμο. Και λογικό είναι, αφού οι περισσότεροι ήδη έχουν ίντερνετ στο σπίτι τους και θα ενδιαφερθούν για νέα προνομιακή σύνδεση (είτε στην ίδια είτε σε διαφορετική εταιρία). Ή παραπλήσιο ερωτημα, αν γίνεται να πάρω τα προνόμια του κουπονιού σε διαφορετικές χρονικές περιόδους, π.χ. να βάλω σύνδεση το Μάρτιο και laptop/tablet να πάρω το Μάιο.

 

Αν ρωτήσει κάποιος σε μαγαζί τώρα που είναι φρέσκο, ας δώσει info κι εδώ ή οπουδήποτε αλλού ανοίξει νέο topic γύρω από το θέμα της "ψηφιακής αλληλεγγύης".

Επεξ/σία από GiOrGoSk21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απατη με το ιντερνετ ειναι οτι για πχ το ασυρματο ιντερνετ cosmote 10gb που ειναι στα 12 ευρω ειναι τσαμπα μεχρι 31/10,μετα ομως το πληρωνεις απτη τσεπη σου μεχρι να τελειωσει η συμβαση.ειναι 12 η 24 μηνες ομως???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακόμα δεν έχει διευκρινιστεί κάπου. Και προβλέπω ότι θα απασχολήσει πολύ κόσμο. Και λογικό είναι, αφού οι περισσότεροι ήδη έχουν ίντερνετ στο σπίτι τους και θα ενδιαφερθούν για νέα προνομιακή σύνδεση (είτε στην ίδια είτε σε διαφορετική εταιρία). Ή παραπλήσιο ερωτημα, αν γίνεται να πάρω τα προνόμια του κουπονιού σε διαφορετικές χρονικές περιόδους, π.χ. να βάλω σύνδεση το Μάρτιο και laptop/tablet να πάρω τ Μάιο.

 

Αν ρωτήσει κάποιος σε μαγαζί τώρα που είναι φρέσκο, ας δώσει info κι εδώ ή οπουδήποτε αλλού ανοίξει νέο topic γύρω από το θέμα της "ψηφιακής αλληλεγγύης".

Θα παω στα public το απογευμα και θα σας ενημερωσω γιατι εχω ξενερωσει με αυτα που λεει στο σαιτ του public δηλαδη πρεπει να αλλαξω εταιρια σταθερου τηλ για να παρω ταβλετ απο εκει αυτο μου αρεσε που εχει μονο αυτο το μαγαζι τ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απατη με το ιντερνετ ειναι οτι για πχ το ασυρματο ιντερνετ cosmote 10gb που ειναι στα 12 ευρω ειναι τσαμπα μεχρι 31/10,μετα ομως το πληρωνεις απτη τσεπη σου μεχρι να τελειωσει η συμβαση.ειναι 12 η 24 μηνες ομως???

Ντακς λογικά θα είναι μέχρι 31/10/215. Όπως και όλες οι συνδέσεις adsl που θα είναι προς διάθεση. Από 1/11 λογικά θα μπορείς να την κάνεις. Αυτό λέει η λογική δηλαδή, όπως έχει παρουσιαστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντακς λογικά θα είναι μέχρι 31/10/215. Όπως και όλες οι συνδέσεις adsl που θα είναι προς διάθεση. Από 1/11 λογικά θα μπορείς να την κάνεις. Αυτό λέει η λογική δηλαδή, όπως έχει παρουσιαστεί.

βασικα και για 1 χρονο ναναι ας πληρωσω και 50 ευρω παραπανω δεν πειραζει,για 10gb 12 ευρω καλα ειναι

κανενα windows tablet δν ειδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή θέλω να πάρω tablet αλλά δεν γνωρίζω πάνω στο θέμα και πολλά(καταλαβαίνω τα χαρακτηριστικά αλλα δεν ξέρω τις εταιρίες και την αξιοπιστία τους), μπορεί κάποιος να βοηθήσει προτίνοντας κάποιο που να θεωρείται καλό? Δεν με πειράζει να δώσω περισσότερα λεφτά απ ότι είναι η επιδότηση (100-150Ε εξτρά αν δεν αξίζουν αυτά π είναι δωρεαν). Η χρήση θα είναι απλή.

Επεξ/σία από T0m
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...