Προς το περιεχόμενο

laptop/netbook/tablet μεσω ψηφιακης αλληλεγγυης


doryforika2012

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα. Εγω σκεφτομαι να δωσω ενα 20ρικο παραπανω για να παρω το MLS iQ Tab Rocket. Αξιζει η αγορα του η να παω για το LG G pad που ειναι ακριβος στα 230 και δεν εχει 3G? Eυχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από ότι βλέπω αυτά που αξίζουν για μένα είναι τα Asus fonepad 8 από public, το lg gpad 8 lte από ΟΤΕ-Γερμανό και το lenovo A7600 10' από Κωτσόβολο με λίγα χρήματα παραπάνω. Αυτό που με αποτρέπει όμως είναι η 24μηνη δέσμευση που απαιτεί η Wind. Είναι σίγουρο ότι μετά τις 31/1/2015 μπορούμε να τη διακόψουμε χωρίς ρήτρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που είμαι ήδη πελάτης της CYTA τους ρώτησα για τα 12 ευρώ αν καλύπτουν το πάγιο που έχω και μου είπαν ΝΑΙ. Έτσι είναι και στης άλλες εταιρίες; Π.χ. WIND COSMOTE.Απλά στη CYTA έχουν μάπα tablets.

 

Είναι σίγουρο ότι μετά τις 31/1/2015 μπορούμε να τη διακόψουμε χωρίς ρήτρα;

έτσι μου είπαν και στο Κωτσοβολο αλλά χλωμό το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ένας γνωστός μου πήρε ταμπλετ μέσω αυτού του προγράμματος από τα public και του είπε ο υπάλληλος ότι μετά απ το τέλος του Οκτώβρη θα μπορεί να διακόψει την σύνδεση χωρίς καμιά επιβάρυνση.

Απ την άλλη η η ίδια εταιρία όπως βλέπουμε, έχει αναρτήσει ότι θα πληρώσεις για να φύγεις. Απ ότι καταλαβαίνω θα βάλουν πολύ κόσμο στο χέρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο newsbomb διάβασα το εξής:

"Την Παρασκευή (6/2), ξεκινάει η 2η φάση εγγραφής παρόχων/προμηθευτών στη δράση, με δυνατότητα εγγραφής - συμμετοχής τους μέχρι τις 30/4/2015."

Δε πολυκατάλαβα τι εννοεί, θα προσθέσουν επιπλέον επιλογές για tablet και Laptop;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο newsbomb διάβασα το εξής:

"Την Παρασκευή (6/2), ξεκινάει η 2η φάση εγγραφής παρόχων/προμηθευτών στη δράση, με δυνατότητα εγγραφής - συμμετοχής τους μέχρι τις 30/4/2015."

Δε πολυκατάλαβα τι εννοεί, θα προσθέσουν επιπλέον επιλογές για tablet και Laptop;

Δες στο τελος εδω https://www.e-inclusion.gr/ProviderDeadlines/

Τελικά αν κανεις νέα σύνδεση θα εχεις τέλη ενεργοποίησης και τέλη απενεργοιησης αν δεν το εχεις όσο λέει το συμβολαιο;; Για τα προγραμματα internet on the go απλα πληρωνεις το στικακι και τίποτα άλλο όταν λήξεις το συμβολαιο;;

 

Αν τελικά είναι αλήθεια αυτό που λέει το public απο που θα το μάθουμε; Απο την wind ή απο το public ;;

Η vodafone δεν έχει αναρτήσει κάτι σχετικό ,δεν θα συμμετεχει τελικά;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μη βιαζεστε να παρετε λαπτοπ ακομα.θα μπουν και αρκετοι ακομα παροχοι.γιαυτο περιμενετε

 

378 πάροχοι/προμηθευτές αναμένεται να ενταχθούν, μετά την αποστολή των συμπληρωματικών στοιχείων για τη συμπλήρωση του φυσικού τους φακέλου, που προς το παρόν εκκρεμεί για την ολοκλήρωση ένταξής τους στη δράση. Αύριο, Παρασκευή, ξεκινάει η 2η φάση εγγραφής παρόχων/προμηθευτών στη δράση, με δυνατότητα εγγραφής- συμμετοχής τους μέχρι τις 30/4/2015

www.dikaiologitika.gr

 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας παιδια.

Καλα μιλαμε για το χαος και την π....α που εχουν παιξει σε οτι αφορα αυτο το θεμα με την διευθηνση κατοικιας του καθενος,μιλαμε οτι αυτο που περναγε στα ψιλα την πατησε πολυς κοσμος.στα public αγρινιου και μονο βρηκα 4 ατομα με το ιδιο προβλημα .τα δικα μου..

1)αιτηση κοινωνικου μερισματος(αυτη που μενω εδω και 4 χρονια)
2)Κυρια κατοικια στην φορ.δηλωση αυτη που μενω τωρα 4χρονια
3)Κατοικια υποχρεου στην φορ.δηλωση αλλα και στο ψηφιακο κουπονι το πατρικο μου!!

Αρα πιανουν αυτο που λεει το ψηφιακο κουπονι σαν κατοικια αδιαφοροντας το τι ελεγε η δηλωση για το μερισμα και η δηλωση κυριας κατοικιας στην φορ.δηλωση!!!!!ΑΠΑΤΗ ΟΛΚΗΣ!!

Εμενα με βγαζει δικαιουχο,εκτυπωσα το κουπονι,πηγα σε παροχο και μου ζητησε δεκο λογαριασμο και οταν ειδε λογαριασμο που μενω..μενει καγκελο και μου λεει εδω υπαρχει μπερδεμα,διοτι θελει δεκο απο την διευθηνση που λεει το ψηφιακο δηλαδη του πατρικου μου,που αναγραφει την μανα μου!!!Οποτε πρεπει μου λεει να αλλαξω ονομα δικαουχου στον λογαριασμο του πατρικου μου πρωτα,να περιμενω καινουργι λογαριασμο με το νεο ονομα μετα απο κανα διμηνο και η συνδεση ιντερνετ που ειναι υποχρεωτικη να γινει μετα εκει,μονο ετσι.ΜΠΑΧΑΛΟ.Δηλαδη αν καποιος πηρε μερισμα στο παλιο ενοικιασμενο σπιτι και τωρα μενει αλλου την που.....σε!!τη να την κανω την ''υποχρεωτικη''συνδεση ρε καραγκιοζηδες εαν μενω στην ιδια πολη-περιφερεια σε αλλο σπιτι??

ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ STICK ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΜΕ 24ΜΗΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ
ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 12 ΜΗΝΟ ΔΩΡΕΑΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ 9ΜΗΝΟ!!!

ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ

 

συγνωμμη για την αγανακτηση παιδια αλλα μιλαμε τετοια κοροιδια δεν την περιμενα!!!και καλα για ολους τους δικαιουχους σου λενε μετα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δες στο τελος εδω https://www.e-inclusion.gr/ProviderDeadlines/

Τελικά αν κανεις νέα σύνδεση θα εχεις τέλη ενεργοποίησης και τέλη απενεργοιησης αν δεν το εχεις όσο λέει το συμβολαιο;; Για τα προγραμματα internet on the go απλα πληρωνεις το στικακι και τίποτα άλλο όταν λήξεις το συμβολαιο;;

 

Αν τελικά είναι αλήθεια αυτό που λέει το public απο που θα το μάθουμε; Απο την wind ή απο το public ;;

Η vodafone δεν έχει αναρτήσει κάτι σχετικό ,δεν θα συμμετεχει τελικά;;

 

δειτε εδω τι λεει:

 

Όχι, ο απαραίτητος εξοπλισμός σύνδεσης στο τηλεπικοινωνιακό δίκτυο (π.χ. modem για σύνδεση σε adsl/vdsl, usb stick για σύνδεση στο 3G/4G δίκτυο, δορυφορικό πιάτο για σύνδεση στο δορυφορικό δίκτυο), όπου απαιτείται, βαραίνει στο σύνολό του, αποκλειστικά τον Πάροχο/Προμηθευτή και παρέχεται δωρεάν στον ωφελούμενο.

 

Ο ωφελούμενος υποχρεούται:

 

α) Να διατηρήσει την τηλεπικοινωνιακή σύνδεση που προμηθεύτηκε μέσω της Δράσης μέχρι 31/10/2015.

β) Να διατηρήσει τον εξοπλισμό που προμηθεύτηκε μέσω της Δράσης μέχρι 31/12/2015.

 

συνεπως μπορεις να το διακοψεις στις 31/12/2015

Επεξ/σία από MiRo31285
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα public λενε οτι υπογραφεις μεν 24μηνο αλλα διακοπτεις χωρις επυβαρυνσεις οποτε θες μετα τη 31-10. να τους πιστεψω?

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...