Προς το περιεχόμενο

0xc00007b


mhproduction

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μπορουσα να σκεφτω οτι ενα antivirus θα μου κανει τοση ζημια..εχθες λοιπον εκανα ενα scan με το avira για να δω τι παιζει με το pc..δεν ειχε τιποτα σπουδαιο...το θεμα μου ειναι οτι σημερα που ανοιξα τον υπολογιστη επαθα ζημια...οταν ξεκιναει μου βγαζει αυτο το μηνυμα με το sidebar ...και οταν παω να ξεκινησω μερικα αλλα προγραμματα παλι το ιδιο...επισης δεν μπορω να σειρω στον αρχεια απο ενα φακελο σε αλλο για να γινει η μετακινηση....ειχα και καποια αλλα θεματακια με dll αρχεια αλλα τα ελυσα.....

 

 

και καπου εδω ζητω τα φωτα σας!!!:P


δεν μπορουσα να σκεφτω οτι ενα antivirus θα μου κανει τοση ζημια..εχθες λοιπον εκανα ενα scan με το avira για να δω τι παιζει με το pc..δεν ειχε τιποτα σπουδαιο...το θεμα μου ειναι οτι σημερα που ανοιξα τον υπολογιστη επαθα ζημια...οταν ξεκιναει μου βγαζει αυτο το μηνυμα με το sidebar ...και οταν παω να ξεκινησω μερικα αλλα προγραμματα παλι το ιδιο...επισης δεν μπορω να σειρω στον αρχεια απο ενα φακελο σε αλλο για να γινει η μετακινηση....ειχα και καποια αλλα θεματακια με dll αρχεια αλλα τα ελυσα.....

 

 

και καπου εδω ζητω τα φωτα σας!!! :P

 

edit: ξεχασα να πω οτι εχω δοκιμασει να περασω net framework direct x και καποια dll που δινουν σαν λυσεις σε αλλα sites

post-222523-0-69892200-1420375942_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βάζεις τον δίσκο και όταν φορτώσει κάπου λέει κάτι για επιδιόρθωση

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου..θα δοκιμασω και θα επιστρεψω να σας πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου..θα δοκιμασω και θα επιστρεψω να σας πω...

Λοιπον δεν εκανα δουλεια με repair ουτε με restore...αγανακτησα και εκανα φορματ και πλεον ολα δουλευουν παλι ρολοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...