Προς το περιεχόμενο

Το Nokia 215 είναι το φθηνότερο feature phone της Microsoft


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχεις δικιο εν μερη, αλλα πες μου θα κατσει κανεις σοβαρος ανθρωπος να γραψει μηνυμα, ποσο μαλλον email χρησιμοποιοντας τα νουμερα?

 

Επισης που να εμφανιστεις με τηλεφωνο των 30 ευρω? Ουτε για ελιες δεν πας με αυτο.

 

Σχετικα με την μπαταρια εκει ναι. Το iPhone 4 εχει μεγαλυτερη μπαταρια αλλα και πολυ μεγαλυτερες απαιτησεις σε ενεργεια, τις οποιες μπορεις και να περιορισεις απενεργοποιοντας πολλες του λειτουργιες αν σου ειναι αχρηστες. Εγω παντως καθε βραδυ το βαζω στο φορτιστη το τηλεφωνο εχει δεν εχει μπαταρια, και δεν εχω κενενα θεμα.

 

Έχει δίκαιο παντού για εμένα.

Χωρίς να θέλω να σε θίξω θα απαντήσω με την ίδια σοβαρότητα στα ερωτήματα που έθεσες:

 

Εχεις δικιο εν μερη, αλλα πες μου θα κατσει κανεις σοβαρος ανθρωπος να γραψει μηνυμα, ποσο μαλλον email χρησιμοποιοντας τα νουμερα?

Εγώ και άλλοι πολλοί που θέλουν κινητό με όλη την έννοια του όρου. Κάτι που έχεις και σκέφτεσαι το πότε θα το ξαναφορτήσεις ΔΕΝ είναι κινητό για μένα.

 

Επισης που να εμφανιστεις με τηλεφωνο των 30 ευρω? Ουτε για ελιες δεν πας με αυτο.

Με αυτό πας για ελιές. Με τα smartphones ΔΕΝ πας για ελιές γιατί αν γίνει καμμία στραβή και σου σπάσει δε θα σου αρέσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ένα iphone κάνει 300 κιλά λάδι, αν πας να τα μαζέψεις μόνος δεν θα έχεις όρεξη όχι να δουλέψεις iPhone αλλά ούτε να φας από την κούραση :P όσο για το να απενεργοποιήσεις διάφορα και να κρατάει περισσότερο η μπαταρία, αν είναι να κλείσω wifi και 3g το τηλέφωνο δεν κάνει τίποτα, οπότε για ποιο λόγο να πάρω smartphone?? Για να το δείχνω?? Και αν μου πει κανείς να δω κατι στο fb? Η να δω τα emails?Θα πάω στο ίντερνετ καφέ παραδίπλα??

 

Πιάσε το νόημα, εγώ έχω smartphone το οποίο πήρα μεταχειρισμένο από εδώ, γιατί όντως το χρειάζομαι, για να κάνω πράγματα που εσύ δεν φαντάζεσαι. Παρόλα αυτά, στο ντουλαπάκι του αμαξιού έχω πάντα ένα παλιό k800 για μια ώρα ανάγκης!!

Όσο για το ποιος θα γράψει μήνυμα με πλήκτρα, Έχεις δει πιτσιρίκια την εποχή που δεν υπήρχαν τα touch πως έγραφαν? Μοτερακι στα δάκτυλα!!

Ελεορ....έκαψα φλάντζα με αυτά που διάβασα σήμερα!το τηλεφωνακι που βγάλανε Είναι εργαλείο όντως! Προσωπικά, εάν εμένα από μπαταρία η συσκευή και ήθελα επειγόντος να κάνω μια κλήση για δουλειά, θα πήγαινα στο πλησιέστερο κατάστημα και θα το αγόραζα με την μια! Πες ότι δεν θα πάω για φαγητό σε ταβέρνα 2 φορές αυτό το μήνα, τόσο κάνει!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατί κάθεστε και ασχολείστε μαζί του; όπως λέει και ο φίλος παραπάνω, μόνο για λύπηση ειναι τέτοιου είδους άνθρωποι. Φανταστειται τι γίνεται στην ψυχοσύνθεση του και σε ποσο επιφανειακό περιβάλλον ζει για να ξεστομίζει τέτοια πράγματα.

Ή απλά ειναι 10. Κάτι πάντως δεν πάει καλά.

 

On topic:

Με ευχαριστεί που η Nokia (Microsoft) συνεχίζει να βγάζει feature phones γιατί οσο να νε ειναι πολλοί (και όχι μόνο οι γέροι)αυτοί που θέλουν για δεύτερη ή και βασική τους συσκευή ένα απλό τηλέφωνο και πλέον δεν υπάρχουν αρκετές επιλογές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι καθόλου για λύπηση, προφανώς δεν έχει άλλες σκοτούρες και την περνάει φίνα. Εμείς είμαστε για λύπηση που τέτοιο κόσμο τον αφήνουμε να ψηφιζει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης που να εμφανιστεις με τηλεφωνο των 30 ευρω?

 

Πες τα ρε σύντροφε, να κι ένας σώφρων άνθρωπος.. Κινητό των 30 ευρώ;;;To απόλυτο καρακιτσαριό! :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλήθεια όμως είναι μια:

Ουδείς γάμησε με κινητό των 30€.

 

καλά τα λέει

Νομιζω οτι πρεπει να αναθεωρήσουμε οσα εχουμε δείξει στους τουρίστες για το Greek Kamaki και να τους πούμε οτι πλεον θεωρείται τέτοιο το Greek Psonio... αν περιμένεις να γνωρίσεις γυναίκα με το κινητο, ειλικρινά λυπαμαι! ερώτηση, ισχύει και το "Μεγάλο κινητό, μικρό λιλι?  :P "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέσατε να το φάτε το παιδί.

η αλήθεια όμως είναι μια:

Ουδείς γάμησε με κινητό των 30€.

 

καλά τα λέει

 

Challenge-Accepted.jpg

εάν παίζει και mp3 θα είναι super για δεύτερο π.χ. στο γυμναστήριο

 

Παίζει, παίζει!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Γλυφαδα που μενω που ειναι καλη περιοχη αλλα οχι και απο τις πανακριβες, και το iPhone 4 θα ντρεπομουν να το βγαλω στο τραπεζι πλεον. Τα iPhone 5/5s εχουν γινει στανταρ σε καθε τραπεζι, ενω τα 6αρια ειναι ηδη πολλα.

 

 

 

Ζητω συγνωμη αν παρεξηγηθηκε καποιος, αλλα με κινητο των 30 ευρω δεν πας πουθενα φιλε.

 

Ξέρω έναν καλό ψυχίατρο, αν ενδιαφέρεσαι...

 

Άντε για κάνα μπανάκι τώρα:17kdjxvdqvygyjpg.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέσατε να το φάτε το παιδί.

η αλήθεια όμως είναι μια:

Ουδείς γάμησε με κινητό των 30€.

 

καλά τα λέει

αμα εσυ γαμας με το κινητο κατι εχεις μπερδεψει ασχημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...