Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy A7. Επίσημο με 5,5 ιντσών οθόνη, μεταλλικό πλαίσιο και 6,3mm πάχος


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φτάνει πια με τα 5+ ίντσες κινητά ρε παιδιά.... παρουσιάστε και κανένα με 4,5 ίντσες με τέτοια σχεδίαση και παρόμοια χαρακτηριστικά να ανοίξουν λίγο τα ματάκια μας!!!

Xperia Z1 Compact :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Και με ΠΟΛΥ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ σχέδιο! Μπράβο, μόλις και μετά βίας μπόρεσα να το ξεχωρίσω από άλλα μοντέλα της εταιρίας!!!

Δεν έχει σχέση με τα γνωστά καμπυλωτά πλαστικά galaxy που φάγαμε στη μάπα τόσα χρόνια. Αν είχαν υιοθετήσει αυτό το design με αυτά τα υλικά, θα ήταν πολύ διαφορετικές οι προβλέψεις για το μέλλον των πωλήσεών τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω plus δεν υσχιει κοψτε την παραμυθα

Και εγώ Plus έχω αλλά για άλλο λόγο το ανέφερα. Γιατί Κριτικάρουν μόνο το Plus με το που βγήκε.

Ούτε το δικό μου Plus έχει θέμα με Bendgate εξάλλου δεν είμαι τρελός να στραβώσω ένα τηλέφωνο που είναι τόσο ακριβό για χάριν της επίδειξης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK γαλαξίας είναι αυτός αλλά κάτι πρέπει να κάνει με τα πολλά κινητά που βγάζει και μπερδεύει τον αγοραστή χρειάζομαι διδακτορικό για να κατανοήσω την ιεραρχία τους.

Κάτι δεν είναι διακριτό στα κινητά της Samsung κατά τα άλλα σωστή κίνηση νομίζω διαθέτει πολλά πολεμοφόδια αυτή η εταιρεία.

Στη φωτογραφική θα παιχτούν πολλά πιστεύω εκεί μπορεί να κοντράρει την Apple και να την πονέσει αν θέλει ασφαλώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...