Προς το περιεχόμενο

Για τις 24 Μαρτίου αναβάλλεται η κυκλοφορία του Grand Theft Auto V για PC


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι off topic. Πέρσι τα χριστουγεννα ειμουν σε ενα παιχνιδαδικο να παρω τα παιχνιδια του αι βασιλη......για τα παιδια μου.και μπαίνει μια κυρια μέσα και λεει.θελω το GTA ΓΙΑ PS2να το παρω στον μικρο........

ρωτάω εγω

-συγνώμη αλλα ποσο χρονων ειναι το παιδι?

7 μου απάντησε

-το παιχνίδι ειναι αυστηρά ακαταλληλο για τετοιες ηλικιες γιατι.........

δεν πειράζει αυτο θελει μου απανταει και τελικα το πηρε.

για μενα προσωπικα το συγκεκριμένο επρεπε για να το παιξεις να σκαναρεις την ταυτότητά σου πρωτα και μετα να παιζεις.....

Ασε μας ρε μαστορα,κλειστο insomnia και ανοιξε το mega.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΤΙ ΛΕΤΕ ΩΡΕ ΠΑΛΟΥΚΑΡΙΑ???? τι λεμε;

Κανετε downsampling κι ειναι καλυτερο απο antiliasing? ναι

Πωωωωωωωω.....Ποσο βλαχος ειμαι. Δεν το ηξερα ρε παιδια. Συγγνωμη. συγχωρεμένος

Αλλα γι' αυτο ειμαστε σε τεχνολογικο φορουμ για να μαθαινουμε απο τους αλλους. ετσι, συμφωνώ

 

Y.Γ. Γινεται downsampling απο 1080ρ σε 720ρ? Ετσι για να δω τη διαφορα antiliasing και απο το αλλο που βαριεμαι να γραψω?

σε dayz και σε The Mighty Quest For Epic Loot, ιδικά το δεύτερο ήταν λες και έβλεπα ταινία της disney

βέβαια η τοτε gtx 260 που ειχα για να παιξω το δευτερο game δεν σήκωνε τετοιο ζόρισμα για 60fps, καπου στα 30 επαιζε και προτίμησα τα παραπανω fps, η 7850 που εχω τωρα κατι θα εκανε αλλα βαριέμαι να το κατεβάσω επιδη το σταμάτησα κιολας..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάστε τι είναι το DSR/VSR και μετά ξαναγράψτε κάποιοι.

 

 

Ναι, ζητησα συγγνωμη, ηδη. Αυτοαποκαλεστηκα και βλαχος.

Ειναι πατεντα για τους πολυ ψαγμενους και ακουγεται τρελο αν το σκεφτεις λογικα.

Αλλα απο ο,τι καταλαβα υπαρχει διαφορα.

 

Τωρα να ρωτησω τους υπολοιπους τι κανω για να κανω downsampling (oversampling το λενε καποιοι). Δωστε ενα link αν ειναι ευκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ρωτας κυριος παιδακι μου?

 

Κι εσυ τι απαντας? Να ρωτησω κι εγω κατι, αφου αρχισατε πρωτοι... Υπαρχει ανθρωπος στον πλανητη Γη που βγαζει σημα απο την καρτα 4Κ και κανει downsampling? Και τι θα καταφερει, εκτος απο το οτι καταναλωνει τσαμπα ηλεκτρικη ενεργεια?

 

 

Και εσυ τι αναρωτιεσαι; 2 βρηκες μεσα σε 2 λεπτα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ζητησα συγγνωμη, ηδη. Αυτοαποκαλεστηκα και βλαχος. Ειναι πατεντα για τους πολυ ψαγμενους και ακουγεται τρελο αν το σκεφτεις λογικα. Αλλα απο ο,τι καταλαβα υπαρχει διαφορα. Τωρα να ρωτησω τους υπολοιπους τι κανω για να κανω downsampling (oversampling το λενε καποιοι). Δωστε ενα link αν ειναι ευκολο.

 

Ποια καρτα γραφικων εχεις?

Αν εχεις Nvidia δες εδω τι ειναι, πως δουλευει, και πως να το ενεργοποιησεις. http://www.geforce.com/hardware/technology/dsr/technology

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω λυπάμαι για σένα που δεν είδες ότι τρολάρω, αλλά τέλος πάντων!

Υ.γ. Σε λίγο θα ρίξω και έναν γύρο! Μπες και συ να παίξουμε on - line ...

Ωπ σόρυ, ξέχασα.... από Μάρτιο εσύ!

 

Πήγαινε παίξε το παιχνιδάκι του 2006 που σου πάσαραν για μοντέρνο και άσε με εμένα να περιμένω τη μοντέρνα έκδοση που τουλάχιστον θα μοιάζει να είναι το 2012.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GTX 660 recommended.

Φαγωθήκανε τόσο καιρό οι αναλυτές στο άλλο thread, θα θέλει 4GB vram, όχι θα θέλει 6, όχι 8, ..στραγάλια τα GB.

 

Btw, \m/, δικαιώθηκα. ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασσική R* και μετά περιμένουν να πληρώσουμε full price....

Ε αν δεν αξίζει και το συγκεκριμένο που είναι ατελείωτο να πληρώσεις full price τότε ποιο αξίζει? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε να το βγάλει απλά για να το βγάλει και μετά να αρχίσει τα patches και τα updates για να γίνει playable...διάλεξε να το κυκλοφορήσει ολοκληρωμένο και άρτιο (θέλω να πιστεύω δηλαδή!) που εγώ το προτιμώ! Εντάξει, κάντε λίγη υπομονή ακόμα, έχει τόσα παιχνίδια να παίξετε μέχρι να βγει! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολυ μου μυριζει Delay για να πουλησει περισσοτερο στις κονσολες Ps4 και XboxOne ,μιας και δεν βγαινει τιποτα σοβαρο για αυτες μεχρι Μαρτιο και μετα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε να το βγάλει απλά για να το βγάλει και μετά να αρχίσει τα patches και τα updates για να γίνει playable...διάλεξε να το κυκλοφορήσει ολοκληρωμένο και άρτιο (θέλω να πιστεύω δηλαδή!) που εγώ το προτιμώ! Εντάξει, κάντε λίγη υπομονή ακόμα, έχει τόσα παιχνίδια να παίξετε μέχρι να βγει! :)

 

Και πάλι θα έχει προβλήματα. Άμα δεν έχεις μαζικό testing από πολλά άτομα δεν μπορείς να βρεις όλα τα προβλήματα ακόμα και αν είναι game breaking.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...