Προς το περιεχόμενο

Total War: Warhammer


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Διατηρώ πολύ σοβαρές επιφυλάξεις, πάντως.

 

Η δυσκολία τους να ενσωματώσουν πυροβόλα όπλα στο Empire και το Napoleon δε μου επιτρέπει να είμαι αισιόδοξος για το πώς θα χειρίζονται ιπτάμενες μονάδες ή μάγους που εξαπολύουν ξόρκια κτλ.

 

Συν του ότι, κανένα παιχνίδι αυτού του είδους δεν μπορεί να σταθεί χωρίς διπλωματία. Και οι ως τώρα επιδόσεις της CA σε αυτό το κομμάτι είναι απογοητευτικές.

 

Θα δούμε. Για μένα, τα γραφικά είναι το τελευταίο, πραγματικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 177
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

lol άμα είχε τέτοια ingame θα ήταν slideshow :D και εγώ μετά το shogun δεν περιμένω τίποτα από CA σοβαρό, rome, αττίλα κτλ τα τελείως αδιάφορα πέρασαν. Ας ελπίσουμε ότι τώρα που έχουν τις πλάτες από πίσω GW θα βγάλουν κάτι playable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol άμα είχε τέτοια ingame θα ήταν slideshow :D και εγώ μετά το shogun δεν περιμένω τίποτα από CA σοβαρό, rome, αττίλα κτλ τα τελείως αδιάφορα πέρασαν. Ας ελπίσουμε ότι τώρα που έχουν τις πλάτες από πίσω GW θα βγάλουν κάτι playable.

 

Το Attila είναι μακράν καλύτερο ακόμα και από το Shogun 2. Όσον αφορά στο slideshow, θα δείξει.

 

Αν δεν είναι πάλι CPU limited όπως όλα τα άλλα, θα είμαστε εντάξει. Αν υποστηρίζει DX12 ή Mantle, ακόμα καλύτερα.

 

Αλλά αν χρησιμοποιούν αυτούσια την μηχανή από Attila, χμμμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβαστή η γνώμη σου, εμενα δεν μου άρεσε καθόλου. Με τα παραπάνω graphs...slideshow, fo sho. Θυμάσαι πως έτρεχε το Rome και με τι graphs right?! Φαντάσου τώρα με μαγείες, δράκους κτλ...Πάλι καλά τουλάχιστον που δεν βγαίνει για consoles.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβαστή η γνώμη σου, εμενα δεν μου άρεσε καθόλου. Με τα παραπάνω graphs...slideshow, fo sho. Θυμάσαι πως έτρεχε το Rome και με τι graphs right?! Φαντάσου τώρα με μαγείες, δράκους κτλ...Πάλι καλά τουλάχιστον που δεν βγαίνει για consoles.

 

Το Attila τρέχει πολύ καλύτερα από το Rome 2.

Αλλά η μηχανή είναι CPU limited δυστυχώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...