Προς το περιεχόμενο

Smartphone μεχρι 300 ευρω


Haris San

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το 32αρι δεν εχει(επαναλαμβανω ΔΕΝ ΕΧΕΙ ) εγγυηση στην ελλαδα απο την lg. Οτι καλυψει το καταστημα που θα το παρετε, αλλιως πληρωνετε.

 

Ας ανεβει ενα 30αρι για g3 / z2 αν τον ενδιαφερει ο χωρος

Μια χαρά εγγύηση έχει το 32αρι.Άς μην είμαστε κάθετοι σε θέματα που δεν γνωρίζουμε.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με όοοοοολα τα παιδιά παραπάνω, LG G2 με κλειστά μάτια! Είμαι κάτοχος του από το καλοκαίρι και ακόμα με ενθουσιάζει με τις δυνατότητες του, μην ψάξεις για τίποτα άλλο. Ααα, 2 πολύ βαρβάτες διαφορές μεταξύ S4 και G2 είναι η 3000mah μπαταρία του G2 και ότι διαθέτει ραδιόφωνο fm, ενώ το S4 όχι. Ας μην πιάσω και όλα τα υπόλοιπα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπισα σήμερα το G2, το κινητο απλά πετάει, δεν υπάρχει. Ειχα το καλοκαιρι το Ζ2 στα χερια μου και συγκριτικα ειναι τουμπανο. Με 299 απο Media με 2 χρονια εγγύηση και εισαι κομπλέ. Σε λίγο θα πάρει και το lolipop.

Δηλαδη φιλε το g2 σου φαινεται καλυτερο απο Ζ2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη φιλε το g2 σου φαινεται καλυτερο απο Ζ2?

ΣΑΦΩΣ και δεν είναι, αλλά το G3 που έχει παραπλήσια τιμή κατά την ταπεινή μου άποψη είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά εγγύηση έχει το 32αρι.Άς μην είμαστε κάθετοι σε θέματα που δεν γνωρίζουμε.

Μια χαρά πόρτα έφαγα 3 μήνες πριν και πλήρωσα οθόνη απο την τσέπη μου. Είμαι κάθετος σε θέματα που πλήρωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν να το εισάγει επίσημα η ελληνική αντιπροσωπεία δεν έπαιζε κάλυψη, από ένα σημείο και μετά που το έφερε υπάρχει 

 

γενικά αν κάτι δε το φέρνει η εδώ αντιπροσωπεία ακόμα και η διαφορά να είναι μόνο στο χρώμα υπάρχει θέμα με την εγγύηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά πόρτα έφαγα 3 μήνες πριν και πλήρωσα οθόνη απο την τσέπη μου. Είμαι κάθετος σε θέματα που πλήρωσα.

τι εννοείς πληρωσες οθόνη;; σου έσπασε η οθόνη από πτώση η κάποιο καμένο πιξελ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου έβγαλε κάτι κίτρινες σκιές στα πλάγια που όσο περνούσε ο καιρός έγιναν χειρότερες. Το έστειλα πίσω, μου το επέστρεψαν ευγενικότατα και πήρα απ'εξω μια οθόνη και την άλλαξα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη φιλε το g2 σου φαινεται καλυτερο απο Ζ2?

Καταρχας σαν specs το Ζ2 ειναι καλυτερο και για αυτο κοστιζει παραπανω, αλλα εγω παρατηρησα προβλημα στο ηχο, τουλαχιστον σε αυτο που ειχα εγω , δλδ ειχε μια καθυστερηση την ωρα που απαντουσες 2-3 sec , πολυ σπαστικο. Επειδη δεν ειδα καποια διαφορα σε οτι αφορα επιδοσεις και μπαταρια (που και τα δυο ειναι καλα) μονο η απουσια card slot ειναι μειον στο G2 αλλα εχει τις υπερυθρες που ειναι αρκετα βολικο να εχεις, πιστευω οτι με κατι λιγοτερο απο 300€ παιρνεις ενα σουπερ κινητο.

Επισης για τα δικα μου γουστα το Z2 ειναι λιγο γεροντε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας σαν specs το Ζ2 ειναι καλυτερο και για αυτο κοστιζει παραπανω, αλλα εγω παρατηρησα προβλημα στο ηχο, τουλαχιστον σε αυτο που ειχα εγω , δλδ ειχε μια καθυστερηση την ωρα που απαντουσες 2-3 sec , πολυ σπαστικο. Επειδη δεν ειδα καποια διαφορα σε οτι αφορα επιδοσεις και μπαταρια (που και τα δυο ειναι καλα) μονο η απουσια card slot ειναι μειον στο G2 αλλα εχει τις υπερυθρες που ειναι αρκετα βολικο να εχεις, πιστευω οτι με κατι λιγοτερο απο 300€ παιρνεις ενα σουπερ κινητο.

Επισης για τα δικα μου γουστα το Z2 ειναι λιγο γεροντε.

καλα γιατι γεροντε? γουστα ειναι αυτα βασικα! κουκλια και τα δυο!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα γιατι γεροντε? γουστα ειναι αυτα βασικα! κουκλια και τα δυο!!

Ενταξει ρε φιλε μην βαρας, αντε να το πω λιγο συντηρητικο; η καλυτερα λιγο πιο κυριλε απο το lg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα!!

ποια ειναι η γνωμη σας για αυτο http://www.skroutz.gr/s/4354970/Sony-Xperia-Z1-Compact-16GB.html

και για αυτο http://www.2lenovo.com/lenovo-vibe-x2-mtk6595-octa-core-2-0-ghz-android-4-4-smartphone-2gb-ram-16gb-rom-5-0-inch-fhd-ips-screen-4g-fdd-lte-silver.html

σε συγκριση με τα προαναφερομενα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...