Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα τους στείλω από Δευτέρα μια και πλέον μπορώ να ξέρω ότι το λάθος το κάναν αυτοί.

Δωσε μας και ενα update τι σου ειπαν και αν καταφερες κατι γιατι ενδιαφερει και εμενα αλλα οχι μονο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε μας και ενα update τι σου ειπαν και αν καταφερες κατι γιατι ενδιαφερει και εμενα αλλα οχι μονο.

Είναι από Σεπτέμβριο χαμένο οπότε δύσκολα να του πουν κάτι. Μέχρι 65 μέρες πάει στα κομμάτια αλλά έχει 3 μήνες δύσκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν πουν μα και μου θα δω τι παίζει και αν γίνεται καμιά καταγγελία σε ΓΓΚ. Ειδοποιητήριο ποτέ δεν πήρα, να ισχυριστούν ότι το παρέλαβα δεν παίζει οπότε ας κάτσουν να βρουν λύση. Δεν είναι τόσο η αξία όσο το ότι έχω την εντύπωση ότι βουτάνε πράγματα. Δε γίνεται όλα τα non-tracking να χάνονται ως δια μαγείας. Και να χαθούν που; Τους πέφτουν στο δρόμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν πουν μα και μου θα δω τι παίζει και αν γίνεται καμιά καταγγελία σε ΓΓΚ. Ειδοποιητήριο ποτέ δεν πήρα, να ισχυριστούν ότι το παρέλαβα δεν παίζει οπότε ας κάτσουν να βρουν λύση. Δεν είναι τόσο η αξία όσο το ότι έχω την εντύπωση ότι βουτάνε πράγματα. Δε γίνεται όλα τα non-tracking να χάνονται ως δια μαγείας. Και να χαθούν που; Τους πέφτουν στο δρόμο;

Είναι μικρά δεματακια ίσως και να χάνονται. Το gearbest πάντως 3 παραγγελίες έχω κάνει σε όλες έβγαλε φωτογραφία το δέμα με το όνομα διεύθυνση μου επάνω που έστειλαν. Από τις 19 Δεκεμβρίου είναι Ελλάδα και τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 παραγγελίες το τελευταίο τρίμηνο απο Gearbest 2 δεν ήρθαν ποτέ, αυτές που δεν ειχαν tracking. 

 

με το Site που είδα παραπάνω, και οι 2 έχουν μπει Ελλάδα, και έχουν μείνει στο Customs κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω παίξει με το banggood. Δέμα από τις 28 Οκτωβρίου δεν ήρθε ακόμα το ξανά έστειλαν στις 24 Δεκεμβρίου και εδώ το αποτέλεσμα:

 

2015-12-31 10:03 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2015-12-31 08:03 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM ARR KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2015-12-31 05:03 RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE

2015-12-24 20:36 SINGAPORE, ITEMS IN PACKING

 

Λογικα αύριο θα το έχω. Το ίδιο έγινε και με ένα ακόμα πριν λίγες μέρες που το παρελαβα σε 9 μερες.

9 παραγγελίες το τελευταίο τρίμηνο απο Gearbest 2 δεν ήρθαν ποτέ, αυτές που δεν ειχαν tracking.

 

με το Site που είδα παραπάνω, και οι 2 έχουν μπει Ελλάδα, και έχουν μείνει στο Customs κάτι.

Να την κλαίω την καρτουλα δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 2 νεα Elephone P9000 και P9000 Lite σε προπαραγγελια μεχρι 31/1 με εκπτωση 45 δολαρια και μονο στο μαυρο χρωμα!!!

 

 

 

Link για το P9000 (κωδικος που βαζουμε στο καλαθι ELE1TC βγαινει στα 224.99$):

 

http://www.pandawill.com/elephone-p9000-lite-helio-x20-mtk6755-deca-core-4gb-32gb-android-60-55-inch-black-p106479.html

 

 

Link για το P9000 Lite (κωδικος που βαζουμε στο καλαθι ELE99K βγαινει στα 174.99$):

 

http://www.pandawill.com/elephone-p9000c-smartphone-4gb-16gb-mtk6755-deca-core-android-60-55-inch-fhd-black-p106493.html

 

 

:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα έχω παίξει με το banggood. Δέμα από τις 28 Οκτωβρίου δεν ήρθε ακόμα το ξανά έστειλαν στις 24 Δεκεμβρίου και εδώ το αποτέλεσμα:

 

2015-12-31 10:03 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2015-12-31 08:03 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM ARR KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2015-12-31 05:03 RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE

2015-12-24 20:36 SINGAPORE, ITEMS IN PACKING

 

Λογικα αύριο θα το έχω. Το ίδιο έγινε και με ένα ακόμα πριν λίγες μέρες που το παρελαβα σε 9 μερες.

 

Την δεύτερα θα την έχεις αφού αυριο είναι αργία :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 2 νεα Elephone P9000 και P9000 Lite σε προπαραγγελια μεχρι 31/1 με εκπτωση 45 δολαρια και μονο στο μαυρο χρωμα!!!

 

 

 

Link για το P9000 (κωδικος που βαζουμε στο καλαθι ELE1TC βγαινει στα 224.99$):

 

http://www.pandawill.com/elephone-p9000-lite-helio-x20-mtk6755-deca-core-4gb-32gb-android-60-55-inch-black-p106479.html

 

 

Link για το P9000 Lite (κωδικος που βαζουμε στο καλαθι ELE99K βγαινει στα 174.99$):

 

http://www.pandawill.com/elephone-p9000c-smartphone-4gb-16gb-mtk6755-deca-core-android-60-55-inch-fhd-black-p106493.html

 

 

:

Το κακό είναι ότι θα το πληρώσει κάποιος τώρα και θα το έχει το πάσχα (αν κρίνω από τα προηγούμενα presale).. Οποτε δεν ξέρω κατα πόσο αξίζει :P

 

Ααα και σχεδόν πάντα η elephone τα κινητά που δίνει στην πρώτη φουρνιά έχουν θεματάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το link που έβαλε ο king και φαίνεται ότι τα untracked μπαίνουν Ελλάδα πρώτα και μετά αγνοείται η τύχη τους, ξεμπροστιάζει τα ΕΛΤΑ και λύνει το γρίφο των "χαμένων" δεμάτων! Δεν ξέρω βέβαια πόσο μπορεί να σταθεί σαν αξιόπιστο επιχείρημα το συγκεκριμένο site. Θέλει ψάξιμο και να τους ενημερώσουμε να "νοιώσουν" ότι πλέον ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ότι τα δέματα μας μπαίνουν Ελλάδα και μετά "χάνονται" ώστε να σταματήσει η κοροϊδία! Μήπως και θεσπίσουνε κάποιον έλεγχο μεταξύ τους ή κάτι άλλο, δεν γνωρίζω τι.

Ας το λύσουνε μόνοι τους, δεν θα την πληρώνουμε εμείς ή τα καταστήματα (για όσο έχουν την καλή διάθεση να ξαναστέλνουν/κάνουν refund).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το link που έβαλε ο king και φαίνεται ότι τα untracked μπαίνουν Ελλάδα πρώτα και μετά αγνοείται η τύχη τους, ξεμπροστιάζει τα ΕΛΤΑ και λύνει το γρίφο των "χαμένων" δεμάτων! Δεν ξέρω βέβαια πόσο μπορεί να σταθεί σαν αξιόπιστο επιχείρημα το συγκεκριμένο site. Θέλει ψάξιμο και να τους ενημερώσουμε να "νοιώσουν" ότι πλέον ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ότι τα δέματα μας μπαίνουν Ελλάδα και μετά "χάνονται" ώστε να σταματήσει η κοροϊδία! Μήπως και θεσπίσουνε κάποιον έλεγχο μεταξύ τους ή κάτι άλλο, δεν γνωρίζω τι.

Ας το λύσουνε μόνοι τους, δεν θα την πληρώνουμε εμείς ή τα καταστήματα (για όσο έχουν την καλή διάθεση να ξαναστέλνουν/κάνουν refund).

Έτσι ακριβώς μπράβο. Επειδή ένα δεμα είναι Untracked δεν σημαίνει ότι μπορεί να χάνεται χωρίς να υπάρχουν επιπτώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει προσφορα στο en.jd.com το chuwi vi8 plus με τον z8300 δειτε το

 

Μιλάς γι αυτή εδώ τη προσφορά, και όντως 61€ για το Chuwi Vi8 Plus είναι πολύ καλή, είκοσι ευρώ κάτω του ανταγωνισμού τουλάχιστον ΑΛΛΑ το jd ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ 30 ΗΜΕΡΩΝ.

 

Μέσω Paypal θα μπορούσε κανείς να το παλέψει για 6 μήνες από την ημερομηνία αγοράς κι ίσως για 60 ευρώ να μην νοιάζει κάποιον και πολύ, αλλά είναι βασικό μειονέκτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...