Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και εάν σου έρθει unboxing video για αποφυγή σοκολατάκιων.....

 

Δεν ειμαι πρωτάρης ;)

 

Το ερώτημα είναι αν έρχεται από Ισπανία ή από Κίνα.

 

 

Κινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βαρεθεί να τα λέω.

Igogo και everybuying ειναι το ιδιο.

Ειναι ψυχοβγαλτες, παραγγέλνεις κάτι και στο στέλνουν μετά από ένα μήνα.

Σχεδον ποτέ δεν εχουν στοκ ακόμα και να γράφουν οτι έχουν.

Πάντα προσπαθούν να κερδίσουν χρόνο ζητώντας ξανά την διεύθυνση η φωτογραφίες διαβατηρίων πιστωτικών καρτών κλπ.

 

Σε παραγγελία πριν 10 μέρες ζήτησαν φωτογραφίες απο Ταυτότητα, διαβατήρια, την πιστωτική (με καλυμμένα κάποια απο τα στοιχεια) κλπ ενώ είχα πληρώσει με paypal.

Οταν τους είπα οτι το κάνουν για να κερδίσουν χρόνο και να ακυρωθεί η παραγγελία αν δεν το εχουν μου ειπαν "κανένα πρόβλημα θα στο στείλουμε".

Έτσι ξερά χωρις να πουν τιποτα άλλο.

Ακόμα περιμένω και θα περιμένω πολύ μέχρι να πάρω tracking.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HD18Q Smart TV Box Player Android 4.4 Amlogic S805 Quad Core H.265 1G/8GB XBMC DLNA Miracast

Στα 24 usd (περίπου 23 ευρώ με την ισοτιμία του paypal) για δέκα ώρες ακόμα

Δεν το έχω ... σκέπτομαι να το πάρω για τα βασικά.

Έχω αγοράσει από το κατάστημα στο παρελθόν μικροπράγματα και δεν είχα πρόβλημα,

Έχει επίσης και με bluethooth

1080P MXV Smart Android 4.4 TV Box Amlogic S805 Quad Core 1.5 GHz 1G / 8G H.265 XBMC DLNA Miracast Airplay WiFi Bluetooth 4.0 TF Card Slot with Remote Controller

 

Το ψήνω για netflix στην TV της κρεββατομάρας, λέει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HD18Q Smart TV Box Player Android 4.4 Amlogic S805 Quad Core H.265 1G/8GB XBMC DLNA Miracast

Στα 24 usd (περίπου 23 ευρώ με την ισοτιμία του paypal) για δέκα ώρες ακόμα

Δεν το έχω ... σκέπτομαι να το πάρω για τα βασικά.

Έχω αγοράσει από το κατάστημα στο παρελθόν μικροπράγματα και δεν είχα πρόβλημα,

Έχει επίσης και με bluethooth1080P MXV Smart Android 4.4 TV Box Amlogic S805 Quad Core 1.5 GHz 1G / 8G H.265 XBMC DLNA Miracast Airplay WiFi Bluetooth 4.0 TF Card Slot with Remote Controller

Βαζει συχνα σε αυτες τις τιμες προσφορα το εν λογο καταστημα αλλα θα πρεπει να υπολογισετε κι μεταφορικα 6-7$ αρα δεν ειναι τοσο προσφορα .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία ένα Note 3 3/32 λευκό από everbuying στις 18/12. Μετά από αρκετό ψάξιμο σε άλλα γνωστότερα site και έχοντας διαβάσει κριτικές για το κατάστημα είπα να το προτιμήσω γιατί είχε το χρώμα που ήθελα ετοιμοπαράδοτο. Ήρθε με bPost στις 8/1.

 

Το παράξενο είναι πως το tracking number δείχνει ακόμα Βέλγιο οπότε όποιος βρίσκεται σε αντίστοιχη θέση ας περιμένει.

 

Δείτε παρακάτω

2015-12-30 23:15

Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

2015-12-30 09:11

Departure to country of destination

2015-12-26 13:00

Arrival at export hub

2015-12-26 00:01

Item is ready for transport

2015-12-25 11:03

Item is announced / bpost received the information

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην ειδοποίηση από τα Ελτα έγραφε το tracking number?

 

Έκανα παραγγελία ένα Note 3 3/32 λευκό από everbuying στις 18/12. Μετά από αρκετό ψάξιμο σε άλλα γνωστότερα site και έχοντας διαβάσει κριτικές για το κατάστημα είπα να το προτιμήσω γιατί είχε το χρώμα που ήθελα ετοιμοπαράδοτο. Ήρθε με bPost στις 8/1.

 

Το παράξενο είναι πως το tracking number δείχνει ακόμα Βέλγιο οπότε όποιος βρίσκεται σε αντίστοιχη θέση ας περιμένει.

 

Δείτε παρακάτω

2015-12-30 23:15

Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

2015-12-30 09:11

Departure to country of destination

2015-12-26 13:00

Arrival at export hub

2015-12-26 00:01

Item is ready for transport

2015-12-25 11:03

Item is announced / bpost received the information

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

στην ειδοποίηση από τα Ελτα έγραφε το tracking number?

 

 

Είμαι βέβαιος πως δεν το έγραφε.

Τα Bpost δέματα αφού μπούνε Ελλάδα κινούνται σαν μη συστημένα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουπόνι έκπτωσης 10$ για το LeTV One στο GeekBuying

Κουπόνι: YVKLEHGT

 

letv-.jpg

 

Βρείτε το εδώ: http://www.geekbuying.com/item/LeTV-One-Superphone-5-5-inch-FHD-4G-LTE-Android-5-0-3GB-16GB-64-Bit-MTK-helio-X10-Octa-Core-13-0MP-Miracast-OTG---White-344318.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έκανα παραγγελία ένα Note 3 3/32 λευκό από everbuying στις 18/12. Μετά από αρκετό ψάξιμο σε άλλα γνωστότερα site και έχοντας διαβάσει κριτικές για το κατάστημα είπα να το προτιμήσω γιατί είχε το χρώμα που ήθελα ετοιμοπαράδοτο. Ήρθε με bPost στις 8/1.

 

Το παράξενο είναι πως το tracking number δείχνει ακόμα Βέλγιο οπότε όποιος βρίσκεται σε αντίστοιχη θέση ας περιμένει.

 

Δείτε παρακάτω

2015-12-30 23:15

Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

2015-12-30 09:11

Departure to country of destination

2015-12-26 13:00

Arrival at export hub

2015-12-26 00:01

Item is ready for transport

2015-12-25 11:03

Item is announced / bpost received the information

 

 Redmi Note 3 παραγγελια από 16/12 μετά από δύο tickets το εστειίλαν τελικά στις 4 του μηνός... Ότι να΄ναι το everbuying.

 

2016-01-06 13:00

Arrival at export hub

2016-01-06 00:01

Item is ready for transport

2016-01-05 07:04

Item is announced / bpost received the information

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο crazy sundays παιζει παλι το meizu m2 note λευκο 179,90 για οσους δεν προλαβαν στις γιορτες.καλη τιμη δεδομενου οτι εχει εγγυηση απο ελλαδα

 

Να το πάρω πάσα το ποστ :-D . Πόσο παίζει έξω αυτό πάνω κάτω ?

Λογικό είναι να είναι ακριβότερο εδώ, το πόσο δεν ξέρω όμως. Ρωτάω γιατί έριξα μια παραγγελία και θα το ψάξω αν θα την αγοράσω την συσκευή ή όχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...