Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να το πάρω πάσα το ποστ :-D . Πόσο παίζει έξω αυτό πάνω κάτω ?

Λογικό είναι να είναι ακριβότερο εδώ, το πόσο δεν ξέρω όμως. Ρωτάω γιατί έριξα μια παραγγελία και θα το ψάξω αν θα την αγοράσω την συσκευή ή όχι. 

καπου στα 140 νομιζω το ειχα ψαξει καπου στις γιορτες για φιλο που τελικα το πηρε απο public. βασικο η εγγυηση που αξιζει για μια τετοια διαφορα τιμης πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

144$ vickmall 10$ πανω geekbuying, banggood.

40-45 euro πανω για να εχεις ελληνικη εγγυηση (απο το eshop....) δεν νομιζω οτι αξιζει

εγω παντως εχω το κ3 νοτε και ουτε καν θα το σκεφτομουν για τετοια διαφορα, αν τοτε που εκανα την αγορα απο κινα ειχε και αντιστοιχη  διαφορα στην τιμη απο ελλαδα δεδομενης της εγγυησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει παιδια αποψεις ειναι αυτες.

Εγω για κανενα λογο σε συσκευη τοσο φτηνη δεν θα εδινα 30% επανω για να εχω ελληνικη εγγυηση.

 

Nα ηταν μια συσκευη 250/350 ευρω να πω οκ το 50αρικο...αλλα για 130 ευρω συσκευη καπελο 50 σχεδον, παραπαει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος θέλει το συγκεκριμένο και όχι με τα ίδια λεφτά κάποιο σαν το xiaomi redmi note 3 δεν έχει νόημα να γράφει στο thread των προσφορών.

 

Σε καμία περίπτωση δεν είναι προσφορά. Μέχρι και το p8 lite που ήταν 10 ευρώ φθηνότερο ήταν καλύτερη επιλογή από αυτό. Εκείνο το έλεγες προσφορά μιας και από το εξωτερικό ήταν ακριβότερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκπτωση 10% στα προϊόντα Blitzwolf από το banggood με χρήση του κωδικού 12blitzw

 

Εγώ πήρα το φωτιστικό

φοβερο design!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος θέλει το συγκεκριμένο και όχι με τα ίδια λεφτά κάποιο σαν το xiaomi redmi note 3 δεν έχει νόημα να γράφει στο thread των προσφορών.

 

Σε καμία περίπτωση δεν είναι προσφορά. Μέχρι και το p8 lite που ήταν 10 ευρώ φθηνότερο ήταν καλύτερη επιλογή από αυτό. Εκείνο το έλεγες προσφορά μιας και από το εξωτερικό ήταν ακριβότερο.

 

 

 

Καλά ερώτηση έκανα μην μου πάρεις το κεφάλι κι όλας ...άλλωστε δεν νομίζω η παραφωνία να είναι το δικό μου ποστ εδώ! Κανένας δεν είπε ότι θα αγόραζε το συγκεκριμένο αν μπορούσε να έχει το xiaomi που λες. Στα άλλα μαζί σου, αλλά αυτή την στιγμή εφόσον το paypal (το δικό μου είναι άδειο στο balace ) δεν βρίσκω σύντομο τρόπο αγοράς χωρίς να πρέπει να μπω σε διαδικασίες και να πρέπει να πληρώσω και καπέλο σε αυτές ( Αν έχεις/έχει κανείς τρόπο σύντομο αν μου στείλει pm)

Τέλος για εμένα δεν είναι τόσο η αναμονή αλλά όπως και να το κάνεις άλλο να ξέρεις ότι έχεις εγγύηση στα χέρια σου και άλλο να τον ψάχνεις στην άλλη άκρη του κόσμο αν χρειαστεί σε 1 χρόνο. ( και όποια εγγύηση είχα και χρειάστηκε δεν μου πήγε χαμένη)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Καλά ερώτηση έκανα μην μου πάρεις το κεφάλι κι όλας ...άλλωστε δεν νομίζω η παραφωνία να είναι το δικό μου ποστ εδώ! Κανένας δεν είπε ότι θα αγόραζε το συγκεκριμένο αν μπορούσε να έχει το xiaomi που λες. Στα άλλα μαζί σου, αλλά αυτή την στιγμή εφόσον το paypal (το δικό μου είναι άδειο στο balace ) δεν βρίσκω σύντομο τρόπο αγοράς χωρίς να πρέπει να μπω σε διαδικασίες και να πρέπει να πληρώσω και καπέλο σε αυτές ( Αν έχεις/έχει κανείς τρόπο σύντομο αν μου στείλει pm)

Τέλος για εμένα δεν είναι τόσο η αναμονή αλλά όπως και να το κάνεις άλλο να ξέρεις ότι έχεις εγγύηση στα χέρια σου και άλλο να τον ψάχνεις στην άλλη άκρη του κόσμο αν χρειαστεί σε 1 χρόνο. ( και όποια εγγύηση είχα και χρειάστηκε δεν μου πήγε χαμένη)

 

 

 

Top-up paypal. 1 ευρώ κόστος εμβάσματος για μέχρι 500 ευρώ το μήνα. Βάζεις max 500 χρεώνεσαι 501 (τον μήνα). Google it. Ευκολο και δεν υπάρχει πουθενά καπέλο.

 

Για ενεργοποίηση παίρνεις τηλ στην paypal για να τελειώνεις σε 10 λεπτά ή με email και σου παίρνει 4-7 μέρες.

Τα χρήματα τα στέλνεις πχ σήμερα μέχρι τις 16:00 και αύριο μέχρι το μεσημέρι είναι στο paypal balance.

 

To γράφω γενικά και όχι σε pm γιατί πολλοί νομίζουν ότι όλοι πληρώνουν τρελά καπέλα για αγορές. Είναι κρίμα να νομίζουν πολλοί ότι τα CC ακόμα μας περιορίζουν για μικροαγορές.

Επεξ/σία από Billator
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκπτωση 10% στα προϊόντα Blitzwolf από το banggood με χρήση του κωδικού 12blitzw

 

Εγώ πήρα το φωτιστικό!

Το γνωρίζεις η έτσι το πήρες?

Χρειάζομαι ένα αλλά σκέφτομαι 2 πράγματα.

1ο ότι ίσως δεν θα είναι τόσο "ωραίο" όπως στις φωτογραφίες.

2ο (Μπορεί να ακούγετε γελοίο) ότι είναι με led και δεν ξέρω πόσο καλο θα ειναι να έχουμε άλλη μια συσκευή με led και ειδικά αυτή που ειναι για διάβασμα (στο βλαβερό μπλε φως αναφέρομαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γνωρίζεις η έτσι το πήρες?

Χρειάζομαι ένα αλλά σκέφτομαι 2 πράγματα.

1ο ότι ίσως δεν θα είναι τόσο "ωραίο" όπως στις φωτογραφίες.

2ο (Μπορεί να ακούγετε γελοίο) ότι είναι με led και δεν ξέρω πόσο καλο θα ειναι να έχουμε άλλη μια συσκευή με led και ειδικά αυτή που ειναι για διάβασμα (στο βλαβερό μπλε φως αναφέρομαι)

Όχι δεν το γνωρίζω, είναι προπαραγγελια.

Κοίτα και εγώ για διάβασμα το πήρα. Αν διαβάσεις τα χαρακτηριστικά του έχει διάφορες ρυθμίσεις για τον φωτισμό. Τώρα οφθαλμιατρος δεν είμαι να ξέρω κάτι παραπάνω.

Το αν είναι ωραίο ή όχι θα φανεί όταν ανοίξω το κουτί. Μου αρκεί να είναι στιβαρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκπτωση 10% στα προϊόντα Blitzwolf από το banggood με χρήση του κωδικού 12blitzw

 

Εγώ πήρα το φωτιστικό

 

Το είχα δει πριν κάποιες μέρες και το ζήλεψα, αλλά 35€ για φωτιστικό (που δεν ξέρω αν θα βρίσκω κι ανταλλακτικό αν καεί η λάμπα κοκ) δυσκολευομαι να δώσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα δει πριν κάποιες μέρες και το ζήλεψα, αλλά 35€ για φωτιστικό (που δεν ξέρω αν θα βρίσκω κι ανταλλακτικό αν καεί η λάμπα κοκ) δυσκολευομαι να δώσω

Ειχα παρει ενα παρόμοιο πριν πολλα χρόνια εκτός Ελλάδας ήμουν. Λάμπα ΔΕΝ εβρισκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...