Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από την άλλη σκέφτομαι ότι τα review που έχουν γίνει επάνω στο beta κινητό το παρουσιάζουν ότι είναι super και ότι στην ουσία το firmware είναι beta. Δε νομίζω να μην μπορείς να αναβαθμίσεις στην final έκδοση του software που φοράει . Για τα 70 ευρώ είναι super . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή η τιμή για μαχιμο γνωστο νεο τηλεφωνο

,ειναι εκτος

ανταγωνισμού και υποπτη.... :unsure:

 

απλά δεν μπλεκω..

 

παρολα αυτά σας παρακολουθώ και εύχομαι να παραλάβετε :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

80€ τέτοιο κινητό?Μπράβο οι κινέζοι.

 

Λέω να πάρω ένα για την αδερφή μου.Αν γίνει στραβή και στείλουν beta έκδοση το paypal θα μας γυρίσει τα χρήματα?Αν ναι, να φανταστώ οτι θα πρέπει να γυρίσει η συσκευή πίσω στην Κίνα με δικά μου έξοδα, σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα και εγώ στο chat. Μου είπαν ότι είναι final version και ότι η τιμή είναι fixed , δεν θα αλλάξει , και θα στείλουν σε 1-5 εργάσιμες μέρες. 

Οποιος τους ρωτησει για το αν ειναι final Η beta θα πουν final.

Το θεμα ειναι οτι σε ολους απαντανε final αλλα ενας ρωτησε για τα 2 led τι χρωμματα ειναι κ απαντησαν κιτρινα,που στα final ειναι πορτοκαλι κ κιτρινο η κατι τετοιο και οχι 2 κιτρινα.

Βρωμαγε εξ'αρχης η κομπινα.

Μονο κερδισμενοι βγαινουν γιατι ακομα και να μπορεις να κανεις refund,πιστευετε οτι ολοι θα κανουν refund και ξερουν αν ειναι beta?ΟΧΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος τους ρωτησει για το αν ειναι final Η beta θα πουν final.

Το θεμα ειναι οτι σε ολους απαντανε final αλλα ενας ρωτησε για τα 2 led τι χρωμματα ειναι κ απαντησαν κιτρινα,που στα final ειναι πορτοκαλι κ κιτρινο η κατι τετοιο και οχι 2 κιτρινα.

Βρωμαγε εξ'αρχης η κομπινα.

Μονο κερδισμενοι βγαινουν γιατι ακομα και να μπορεις να κανεις refund,πιστευετε οτι ολοι θα κανουν refund και ξερουν αν ειναι beta?ΟΧΙ.

Αν είναι μόνο τα 2 led η διαφορά τότε μικρό το κακό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά αν δεν μάθω τι εννοούμε beta δεν το σκέφτομαι για refund. Αν βρει κάποιος τις διαφορές τις beta συσκευής από την final ας το γράψει εδώ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...