Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είναι Beta το εργοστάσιο πρέπει να έβγαλε περισσότερες τέτοιες συσκευές παρά κανονικές :P

 

Παιδιά δεν γίνονται αυτά συγγνώμη, να είναι διαφορετικό revision από το κανονικό ναι, beta να στείλουν σε όλους δύσκολο έως αδύνατον. Ύποπτο αλλά θα το ρισκάρω εγώ :) Στην χειρότερη μένουμε 2 βδομάδες σπίτι για την ζημια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά το έσβησαν από την σελίδα τους το κινητό πάει :D. Πιστεύω θα φάμε άκυρα :P

Μπορούσαν απλά να γράψουν out of stock.


μου το χρέωσε σε cad $ και βγαίνει 74,98 ευρώ, έκανα κάτι λάθος??

Ναι έβαλες λάθος νόμισμα στην σελίδα τους και την μετατροπή την έκανε η paypal.

 

______________________________________________________________________________________


MLAIS M9 Smartphone MTK6592M Octa Core 1.4GHz QHD 5.0Inch Android 4.4 OS 1GB RAM 8GB ROM QHD 5.0MP 3G/GPS/OTG - Black  94.99$ και με το κουπονάκι -5% (κυκλοφορεί κάπου στο φόρουμ) 90,2$

 

Κάτι λίγο πιο πραγματικό σε καλή τιμή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που πηρα την 50αρα f&u το καλοκαιρι στα 299 ευρα, εσεις τραγουδατε για λακους φαβες κλπ.

 

Κανω τις παραγγελιες μου και παραμενω κουλ...  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα μηνα το ψαχνω για τα κινεζοκινητα μονη μερα που δε μπαινω ιντερνετ και παιζει τετοια προσφορα ... wtf.. :-( σας ειπαν θα παραλαβετε ?

 

Εδώ δεν ξέρουν να μας πουν τις φλας έχει η συσκευή. Θα μας πουν και αν θα παραλάβουμε;  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα μηνα το ψαχνω για τα κινεζοκινητα μονη μερα που δε μπαινω ιντερνετ και παιζει τετοια προσφορα ... wtf.. :-( σας ειπαν θα παραλαβετε ?

Συζητουσαν τα παιδια στο τσατ του tinydeal επι 2 ωρες για το κινητο σε αυτη την τιμη. Τους ειπαν οτι θα τα στειλουν σε 1-5 εργασιμες.

Βεβαια κινεζοι ειναι αυτοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...