Προς το περιεχόμενο

Το Lumia Denim έρχεται σε πολλές περισσότερες Windows Phone 8.1 συσκευές


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποια είναι η διαφορά των δύο εκδόσεων? Το λέω γιατί θέλω να πάρω το Lumia 535 και είδα στην επίσημη σελίδα της Microsoft ότι το single sim θα πάρει την έκδοση 8.10.14219.341 ενώ το dual sim θα πάρει την 8.10.14226.359.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν, εχθές το βράδυ έκανα αναβάθμιση : Nokia Lumia 925 (unbranded) σε Lumia Denim

Και? Πως σου φαίνεται? 

Εγώ έχω το Lumia 535, να κάνω την αναβάθμιση ή λέτε να έχει τίποτα κολλήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και? Πως σου φαίνεται? 

Εγώ έχω το Lumia 535, να κάνω την αναβάθμιση ή λέτε να έχει τίποτα κολλήματα?

Ίδια πράγματα πάνω κάτω. Δεν αλλάζει κάτι δραματικά όπως καταλαβαίνεις. Αυτά που εγώ ήδη χρησιμοποίησα είναι το quick-toggle για mobile data (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΑΟΛΕ) και τα live folders που δημιουργούνται στο start screen με απλό drag & drop ενός εικονιδίου πάνω σε άλλο. Τα υπόλοιπα με τον καιρό.

 

Κολλήματα δεν είδα (ίσως ελάχιστα με το που άνοιξε μετά το update) αυτό που είδα σήμερα όμως ήταν την μπαταρία να δείχνει ξαφνικά 30% (από το 90+ που ήταν) και μάλιστα να το βάζω στο ρεύμα και να αποφορτίζει με ρυθμό 1%/min. Αλλά με ένα restart έστρωσε. Αυτά ως τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόλις έκανα την αναβάθμιση σε 1320 αλλά Cortana no..... Πως την ενεργοποιεις;;;

 Θέλεις region USA ή κάτι παρεμφερές. Την είχα ενεργοποιήσει στο Cyan για ένα διάστημα και είχε την πλάκα της. Μετά βέβαια, σου θυμίζει πόσο μόνος είσαι, οπότε την έβγαλα και γύρισα σε ελληνικό region

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.Εχω ενα μαλλον μικρο θεμα.Εχω το lumia 930 και εγκατεστησα την αναβαθμιση σε denim αλλα οταν παω να τραβηξω φωτο με την lumia camera μου γραφει οτι για να λειτουργησει πρεπει να κανω αναβαθμιση σε denim.Τι γινεται?Επισης ειμαι χωρις preview και επισης η αναλυση στο βιντεο δεν αλλαξε 1080p/30fps ηταν ετσι ειναι και τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επειδή το denim έχει βγει σήμερα σχεδόν για όλους http://www.microsoft.com/en/mobile/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/, μην ξεχάσετε να κλείσετε το developer preview γιατί ΄λόγω ενός bug δεν βλέπει το update. Αφού το κλείσετε, κάντε check για update και μετά την εγκατάσταση μπορείτε να ανοίξετε πάλι το preview

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...