Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν τα Windows 10 για χρήστες Windows 8.1, Windows 7 και Windows Phone 8.1


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω περιμενα πως και πως να βαλω επιτελους και σπασμενο λειτουργικο και μου τη χαλασαν τωρα.

 

Το σπασμενο προγραμμα γενικα εχει αλλη χαρη :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανς των 7 γιναμε την ημερα που εβγαλε στην αγορα τα 8. Με οσους εχω μιλησει θα δωσουν μια ευκαιρια στα 10. Κατι που δεν θα κανουν ποτε για τα 8.1. Μαζι και με εμενα.

Οκ,το καταλαβαινω!

Ομως θα περασετε τωρα  στα windows 8.x with start menu(aka windows 10),ετσι?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα να ξοδεψω τα cd keys των 7 και 8.1 για να τα αναβαθμισω στα 10 που ειναι πιο MetroUI απο ποτε, εε μονο τρελος θα ημουν.

 

Προτιμω να περασω σε Mac OS X ή Linux παρα τον καρκινο του Metro UI στο Desktop.

Με επιφυλαξη μεχρι να τα δοκιμασω στην πραξη.

 

Πολυ καλο! Δεν περιμενα να τα δωσουν δωρεαν και στους χρηστες των Win 7 :)

Δεν το κανουν για την ψυχη της μανας τους προφανως αλλα για να ανεβει η δημοτικοτητα τους.

Καποτε τα 7 κοστιζαν πολλα χρηματα αλλα πουλουσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα να ξοδεψω τα cd keys των 7 και 8.1 για να τα αναβαθμισω στα 10 που ειναι πιο MetroUI απο ποτε, εε μονο τρελος θα ημουν.

 

Προτιμω να περασω σε Mac OS X ή Linux παρα τον καρκινο του Metro UI στο Desktop.

 

Θα πεις όχι στη Cortana ρε άτιμε; Πως θα δεχθεί τέτοια χυλόπιτα μου λες;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να δω ποιοι ειναι αυτοι οι σκληροπυρηνικοι φανς των 7,που δε θα περασουν στα 10αρια,τωρα που θα ειναι δωρεαν ΜΟΝΟ τον πρωτο χρονο!!! :devil:

 Αυτοί που δεν τα έχουν γνήσια? Ξέρεις τίποτα για το αν αναβάθμιση απο 7 σε 10 γίνεται χωρίς να καταργηθεί το κλειδεί τον 7?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να δω ποιοι ειναι αυτοι οι σκληροπυρηνικοι φανς των 7,που δε θα περασουν στα 10αρια,τωρα που θα ειναι δωρεαν ΜΟΝΟ τον πρωτο χρονο!!! :devil:

στα 7 και 8 κατεβαζες το ISO και το εβαζες οποτε ήθελες.

Το κατεβαζεις τωρα και το περνας μετα απο 1-2 χρονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ,το καταλαβαινω!

Ομως θα περασετε τωρα  στα windows 8.x with start menu(aka windows 10),ετσι?

Εμενα με απασχολει να μην εχω ιχνος του modern UI στην χρηση του λειτουργικου. Τα metro apps μου ειναι αδιαφορα και η μεσοβεζικες λυσεις για start menu στα 8 μου θυμιζαν εποχες που προσπαθουσα να κανω το Linux να μοιαζει windows.... Τωρα θα περασουμε στην εκδοση που συνδιαζει τα καλα της 8 και τις 7 και μπορουμε να αποφυγουμε τα στραβα τους.

Αληθεια σε laptop με windows 7που το κλειδι ειναι στο bios θα γινει κανονικα η αναβαθμιση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...