Προς το περιεχόμενο

κωτσοβολος και δοσεις


Runner25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, OD84 είπε

τα αγορασα απο αλλου κατευθείαν γιατι απο το Κωτσοβολο δεν έβλεπα φως

Ενημέρωσες τον κώτσο? Να ενημερώσει την τράπεζα. Μη σου βγει κανένα δάνειο στο όνομά σου χωρίς λόγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 28/5/2019 στις 5:37 ΜΜ, k_w_t είπε

Εαν δεν εισαι στον ΤΕΙΡΕΣΙΑ δεν εχεις προβλημα. Αντιθετα αμα βλεπουν οτι πληρωνεις ολες τις τραπεζικες σου υποχρεωσεις στην ωρα τους σε θεωρουν καλο πελατη.

Αμα εισαι τυπικος και με τον Κωτσοβολο θα σου κανουν και προεγκρισεις αργοτερα.. Θα σου βγαζουν και προσφορες για ατοκες δοσεις κτλ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/4/2021 στις 2:05 ΜΜ, OD84 είπε

Μπα δε μπλεκω και μιας που τα ειπα χτες και ξεθυμανα πηγα και τα αγορασα απο αλλου κατευθείαν γιατι απο το Κωτσοβολο δεν έβλεπα φως. 

Από που φίλος? Με δόσεις και τι "καπέλο"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Υπάρχουν διάφορα θέματα με αυτό το ερώτημα, τι γίνεται με επιστροφή δόσεων, επέλεξα να το βάλω εδώ μιας και είναι αυτό με την μεγαλύτερη συζήτηση.

Λόγω και δουλειάς παρακολουθώ δημοσιεύσεις για προστασία προσωπικών δεδομένων κτλ, οπότε ορίστε ένα άρθρο για να μάθει ο κόσμος τα δικαιώματα του. Δεν σας απαντάνε; Δεν σαν απαντάνε με αυτό που ζητήσατε και δικαιουστε βάσει νομου; κάντε καταγγελία!

Αφορούσε ερωτήματα στον Κωτσόβολο και στην Εθνική τράπεζα σχετικά με επιστροφή δόσεων μετά από επιστροφή προϊόντος.

Προσωπικά δεδομένα: Πρόστιμο 40.000 ευρώ σε Κωτσόβολο και Εθνική Τράπεζα για παραβίαση δικαιώματος πρόσβασης καταναλωτή

https://www.lawspot.gr/nomika-nea/prosopika-dedomena-prostimo-40000-eyro-se-kotsovolo-kai-ethniki-trapeza-gia-paraviasi

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

ρε παιδιά με 8000 φορολογικη για ποσο δοσεων 700 ευρω θελουν και εγγυητη. τοσο αυστηρα εχουν γινει τα πραγματα;

δεν χρωστάω κάτι, εχω σταθερή εργασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panospanos2 είπε

ρε παιδιά με 8000 φορολογικη για ποσο δοσεων 700 ευρω θελουν και εγγυητη. τοσο αυστηρα εχουν γινει τα πραγματα;

δεν χρωστάω κάτι, εχω σταθερή εργασία.

Βγάλε μια πιστωτική για να μην εξαρτάσαι από τον Κώτσο και τον κάθε κώτσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panospanos2 είπε

ρε παιδιά με 8000 φορολογικη για ποσο δοσεων 700 ευρω θελουν και εγγυητη. τοσο αυστηρα εχουν γινει τα πραγματα;

δεν χρωστάω κάτι, εχω σταθερή εργασία.

19K φορολογική και μου ζήτησαν και εμένα εγγυητή. Έχοντας την μισθοδοσία μου στην alphabank, πιστωτική με αψογη χρήση και εξόφληση καθώς και ενεργή υπερανάληψη στον λογαριασμό μου, που σπάνια έχω χρησιμοποιήσει. Εχω καταλήξει στο συμπέρασμα οτι δεν κοίταξε κανένας την καρτέλα πελάτη απο την τράπεζα. 

Έριξα άκυρο και έκανα αιτηση απο plaisio μέσω εθνικής τράπεζας και σε 5 λεπτά είχα την έγκριση, αναμένω να παραλάβω το κινητό μόλις γίνει διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδια καλημέρα..με 10χιλιαρικα εισοδημα και η παραγγελια γυρω στα 2800 με πλανο δοσεων και μαζι με τοκους και τα λοιπα βγανει γυρω στα 4000..εχω καμια ελπιδα ??? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ακομα κι αν αντιπαρελθουμε το οτι θεωρεις χρησιμο να δωσεις 1000 ευρω για κινητο, με 30.000 εισοδημα δεν εχεις στην ακρη 1000 να δωσεις να το παρεις ντουκου χωρις να εξαρτασαι απο εγγυητες και τραπεζες...;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lector είπε

Ακομα κι αν αντιπαρελθουμε το οτι θεωρεις χρησιμο να δωσεις 1000 ευρω για κινητο, με 30.000 εισοδημα δεν εχεις στην ακρη 1000 να δωσεις να το παρεις ντουκου χωρις να εξαρτασαι απο εγγυητες και τραπεζες...;

Είναι λίγο μπερδεμένα τα πράγματα μπορεί να φαίνομαι ελεύθερος επαγγελματίας και να έχω εισόδημα 30 χιλιάρικα αλλά στην ουσία εγώ είμαι μόνο στα χαρτιά2

Αλλιώς Πίστεψέ με δεν θα έμπαινα στη διαδικασία για πλάνο δόσεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Fotis214 είπε

Είναι λίγο μπερδεμένα τα πράγματα μπορεί να φαίνομαι ελεύθερος επαγγελματίας και να έχω εισόδημα 30 χιλιάρικα αλλά στην ουσία εγώ είμαι μόνο στα χαρτιά2

Αλλιώς Πίστεψέ με δεν θα έμπαινα στη διαδικασία για πλάνο δόσεων

Οποτε αν καταλαβαινω καλα, δεν υπαρχει πραγματικο 30αρι. Σε αυτη την περιπτωση στη θεση σου μαλλον θα χαμηλωνα τον πηχυ και θα προσανατολιζομουν σε κατι πιο οικονομικο. 

Μην ξεχνας οτι το πλανο δοσεων στον κωτσοβολο δεν το φτιαχνει ο ιδιος ο κωτσοβολος αλλα μια τραπεζα απο πισω, οποτε δεν ξερω αν θες να μπλεξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fotis214 είπε

Είναι λίγο μπερδεμένα τα πράγματα μπορεί να φαίνομαι ελεύθερος επαγγελματίας και να έχω εισόδημα 30 χιλιάρικα αλλά στην ουσία εγώ είμαι μόνο στα χαρτιά2

Αλλιώς Πίστεψέ με δεν θα έμπαινα στη διαδικασία για πλάνο δόσεων

Και περιμενεις καποιος ξενος να μπει εγγυητης ενω εισαι οκ μονο στα "χαρτια"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fotis214 είπε

Καλησπέρα παιδιά Εγώ είμαι ελεύθερος επαγγελματίας η φορολογική μου είναι πάνω από 30.000 Ευρώ χρειάζομαι κάποιον εγγυητή για 1.000 ευρώ για αγορά ενός κινητού

Με 1200€ στο χέρι μπαίνω εγώ εγγυητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω κάνει μία ερώτηση και μπαίνουμε και απαντάτε μαλακίες το ότι δεν δηλώνω 30 χιλιάρικα Δ βγάζω 120 ευρώ κάθε μέρα μαύρα αρα μπορώ να καλύψω πολύ άνετα το ποσό και για να θέλω να δώσω αυτό το μπατζετ για κινητό σημαίνει πως μπορώ να το Καλύψω σε δόσεις Άρα οι βλακείες που γράφετε Δεν καλύπτουν την ερώτησή μου

Επεξ/σία από Fotis214
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...