Προς το περιεχόμενο
κωτσοβολος και δοσεις

Runner25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, OD84 είπε

τα αγορασα απο αλλου κατευθείαν γιατι απο το Κωτσοβολο δεν έβλεπα φως

Ενημέρωσες τον κώτσο? Να ενημερώσει την τράπεζα. Μη σου βγει κανένα δάνειο στο όνομά σου χωρίς λόγο

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντήσεις 213
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Παιδιά εγώ είμαι χρόνια πελάτης του Κότσου και επειδή πάντα πλήρωνα τις δόσεις μου,μου είχε φτάσει ένα ανοιχτό πλάνο δόσεων ως 2100 ευρώ...Όταν χρειάστηκε λοιπόν να εξοπλίσω σπίτι με ηλεκτρικές συσκευ

Μερικοί τρολλάρετε σα να μην υπάρχει αύριο. Προτείνω να πας σε κανένα μέντιουμ να σου το πει, αυτό θα κάνω κι εγώ που δε ξέρω τη διεύθυνση του σπιτιού μου

Δεν ξερω αν ισχυει το ιδιο σε Κωτσοβολο αλλα πριν λιγες μερες πηγα με φιλο στο Πλαισιο Παρασκευη στις 6μμ για υπολογιστη αξιας 700 ευρω  με δοσεις καταστήματος . Η διαδικασια πολύ ευκολη και η εγ

Στις 28/5/2019 στις 5:37 ΜΜ, k_w_t είπε

Εαν δεν εισαι στον ΤΕΙΡΕΣΙΑ δεν εχεις προβλημα. Αντιθετα αμα βλεπουν οτι πληρωνεις ολες τις τραπεζικες σου υποχρεωσεις στην ωρα τους σε θεωρουν καλο πελατη.

Αμα εισαι τυπικος και με τον Κωτσοβολο θα σου κανουν και προεγκρισεις αργοτερα.. Θα σου βγαζουν και προσφορες για ατοκες δοσεις κτλ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 2/4/2021 στις 2:05 ΜΜ, OD84 είπε

Μπα δε μπλεκω και μιας που τα ειπα χτες και ξεθυμανα πηγα και τα αγορασα απο αλλου κατευθείαν γιατι απο το Κωτσοβολο δεν έβλεπα φως. 

Από που φίλος? Με δόσεις και τι "καπέλο"?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 2 μήνες μετά...

Υπάρχουν διάφορα θέματα με αυτό το ερώτημα, τι γίνεται με επιστροφή δόσεων, επέλεξα να το βάλω εδώ μιας και είναι αυτό με την μεγαλύτερη συζήτηση.

Λόγω και δουλειάς παρακολουθώ δημοσιεύσεις για προστασία προσωπικών δεδομένων κτλ, οπότε ορίστε ένα άρθρο για να μάθει ο κόσμος τα δικαιώματα του. Δεν σας απαντάνε; Δεν σαν απαντάνε με αυτό που ζητήσατε και δικαιουστε βάσει νομου; κάντε καταγγελία!

Αφορούσε ερωτήματα στον Κωτσόβολο και στην Εθνική τράπεζα σχετικά με επιστροφή δόσεων μετά από επιστροφή προϊόντος.

Προσωπικά δεδομένα: Πρόστιμο 40.000 ευρώ σε Κωτσόβολο και Εθνική Τράπεζα για παραβίαση δικαιώματος πρόσβασης καταναλωτή

https://www.lawspot.gr/nomika-nea/prosopika-dedomena-prostimo-40000-eyro-se-kotsovolo-kai-ethniki-trapeza-gia-paraviasi

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.