Προς το περιεχόμενο

κωτσοβολος και δοσεις


Runner25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις ‎28‎/‎10‎/‎2018 στις 4:46 ΜΜ, Ribopaido είπε

Παιδια τα δάνειο σας εγκρίθηκαν? Με εισοδημα δηλωθεν 1600 αλλα αποδεικτικο εργασίας λέτε να κάνω μια προσπάθεια τώρα για αγορα 1500 ευρω?

 

Στις ‎28‎/‎10‎/‎2018 στις 6:15 ΜΜ, Γιάννης Platano είπε

Με 1600 ευρω περιμενεις δανειο ?

 

Στις ‎23‎/‎11‎/‎2018 στις 6:04 ΜΜ, APPLEGEEK είπε

Δηλαδή?

Με 1600 ευρω ετησιο εισοδημα δεν υπαρχει περιπτωση για δανειο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

ερώτηση, πρέπει να εχω ενός έτος εισόδημα ?

η μπορώ με το τρέχον εισόδημα 1500+ να κάνω αιτηση?

Και τα δυο χρειαζονται .Παλια εφτανε η προηγουμενη φορολογικη δηλωση αλλα λογω ανεργιας ζητανε και προηγουμενο εξοφλητικο μηνα.Καποιος μπορει να δουλευε περυσι αλλα να εχει μεινει ανεργος.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άμα αγοράσω κάτι με 1050 ευρώ δωσω μια καλή προκαταβολή τα μισά γύρω στα 500 μπορώ να βάλω άτοκες δόσεις .. να το κάνω κάνα χρόνο ; Η μπενουν τόκοι ; Χωρίς κάρτα μια που δέχονται αν με εγκρίνουν ... 

Επεξ/σία από sakis92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, sakis92 είπε

Άμα αγοράσω κάτι με 1050 ευρώ δωσω μια καλή προκαταβολή τα μισά γύρω στα 500 μπορώ να βάλω άτοκες δόσεις .. να το κάνω κάνα χρόνο ; Η μπενουν τόκοι ; Χωρίς κάρτα μια που δέχονται αν με εγκρίνουν ... 

Οι άτοκες δόσεις προϋποθέτουν πιστωτική κάρτα... στις δόσεις χωρίς κάρτα μπαίνουν κανονικά τόκοι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και συγγνώμη αν αυτό που θα ρωτήσω έχει ήδη απαντηθεί, αλλά σε αγορά χωρίς πιστωτική, το εκκαθαριστικό και η ταυτότητα αρκεί; Μου είπε γνωστός ότι τηλεφώνησαν στη δουλειά του να εξακριβώσουν ότι εργάζεται και φέτος... WTF? Μου φάνηκε τέρμα άκυρο να συνέβη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Καλησπέρα και συγγνώμη αν αυτό που θα ρωτήσω έχει ήδη απαντηθεί, αλλά σε αγορά χωρίς πιστωτική, το εκκαθαριστικό και η ταυτότητα αρκεί; Μου είπε γνωστός ότι τηλεφώνησαν στη δουλειά του να εξακριβώσουν ότι εργάζεται και φέτος... WTF? Μου φάνηκε τέρμα άκυρο να συνέβη 

Ναι το εκνανα και παλια .Ζητανε τωρα και εξοφλητικο προηγουμενου μηνα,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Καλησπέρα και συγγνώμη αν αυτό που θα ρωτήσω έχει ήδη απαντηθεί, αλλά σε αγορά χωρίς πιστωτική, το εκκαθαριστικό και η ταυτότητα αρκεί; Μου είπε γνωστός ότι τηλεφώνησαν στη δουλειά του να εξακριβώσουν ότι εργάζεται και φέτος... WTF? Μου φάνηκε τέρμα άκυρο να συνέβη 

Ισχύει κανονικότατα φίλε μου.

Η διαδικασία έγκρισης ακολουθεί τις οδηγίες της Τράπεζας που ουσιαστικά δίνει το χρήμα, η οποία είναι η Εθνική.

Εκκαθαριστικό, ταυτότητα, αποδείξεις τελευταίας μισθοδοσίας (συνήθως δύο μηνών) για να είσαι τελείως κομπλέ.

Η επιβεβαίωση τηλεφώνων είναι μέρος της διαδικασίας.

Τώρα, αν εγκριθεί ή όχι είναι άλλη ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Παιδες η εξοφληση δοσεων γινεται αποκλειστικα στο καταστημα?Γιατι ειμαι επαρχια και το κοντινοτερο καταστημα απο εμενα ειναι στα 50κμ.Μεσω τραπεζης η πληρωμη των δοσεων γινεται?Επισης μπορω για παραδειγμα να βαλω 24 δοσεις για μια τηλεοραση των 1000ευρω και να τη ξοφλησω ας πουμε  στο 6μηνο μεσα εφαπαξ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, DrAvEnStOrM είπε

Παιδες η εξοφληση δοσεων γινεται αποκλειστικα στο κατάστημα?Γιατι ειμαι επαρχια και το κοντινοτερο καταστημα απο εμενα ειναι στα 50κμ.Μεσω τραπεζης η πληρωμη των δοσεων γινεται?Επισης μπορω για παραδειγμα να βαλω 24 δοσεις για μια τηλεοραση των 1000ευρω και να τη ξοφλησω ας πουμε  στο 6μηνο μεσα εφαπαξ?

 

3 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Ναι νομιζω αποκλειστικα στο καταστημα.Και στο 6μηνο και τον επομενο μηνα οποτε θες μπορεις να πληρωσεις εφαπαξ το ποσο.

Το ειχα ρωτησει σχετικα προσφατα αν και δεν προχωρησα. .

Γινεται και με καταθεση σε τραπεζικο τους λογαριασμο.

Για λεπτομερεις παρτε τηλεφωνο .

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, DrAvEnStOrM είπε

Παιδες η εξοφληση δοσεων γινεται αποκλειστικα στο καταστημα?Γιατι ειμαι επαρχια και το κοντινοτερο καταστημα απο εμενα ειναι στα 50κμ.Μεσω τραπεζης η πληρωμη των δοσεων γινεται?Επισης μπορω για παραδειγμα να βαλω 24 δοσεις για μια τηλεοραση των 1000ευρω και να τη ξοφλησω ας πουμε  στο 6μηνο μεσα εφαπαξ?

Google is your friend...

"

 

  • Μπορώ, αν το επιθυμώ, να πληρώσω και παραπάνω από μια δόση το μήνα;

Ναι, το ΠΛΑΝΟ ΔΟΣΕΩΝ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ σου παρέχει την ευελιξία να πληρώσεις παραπάνω από μια δόση το μήνα, σε περίπτωση που εσύ το επιθυμείς.

"

"

 

  • Με ποιον τρόπο μπορώ να πληρώνω τις δόσεις μου;

Οι δόσεις μπορούν να πληρωθούν σε οποιοδήποτε κατάστημα του δικτύου μας, στις συνεργαζόμενες τράπεζες ή μέσω web banking.

"

https://www.kotsovolos.gr/site/promocontent.jsp?cmsid=13742

Επεξ/σία από Joshua21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, DrAvEnStOrM είπε

Παιδες η εξοφληση δοσεων γινεται αποκλειστικα στο καταστημα?Γιατι ειμαι επαρχια και το κοντινοτερο καταστημα απο εμενα ειναι στα 50κμ.Μεσω τραπεζης η πληρωμη των δοσεων γινεται?Επισης μπορω για παραδειγμα να βαλω 24 δοσεις για μια τηλεοραση των 1000ευρω και να τη ξοφλησω ας πουμε  στο 6μηνο μεσα εφαπαξ?

Μπορεις μεσω  τραπεζας με καταθεση στους δυο λογαριασμους που εχουν στο site... 

SoS να κρατας τις αποδειξεις απο την τραπεζα ή να εκτυπωνεις απο το webanking...

Στο τελος να περασεις απο ενα καταστημα Κωτσοβολου να σου δωσουν την εξοφλητικη αποδειξη.. 

Πολλα εχουν γινει με τις τραπεζες τελευταια...οποτε φυλαγε τα ρουχα σου που λεει και ο λαος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...