Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

re sis ena kommati disco pou pai kapos etsi: ha ha ha ha stay the line(?) stay the life (?) , ha ha ha ha stay the line stay the life? sas thimizo kati?

 

Από ότι καταλαβαίνω δεν έπιασες σίγουρα τα lyrics, άρα μπορεί να είναι πολλά...line λέει ? life ? light ? night ? :D

 

Μερικές υποθέσεις:

 

Billy Ocean - Stay The Night

Bee Gees - Stay Alive

 

Non-disco:

 

Toto - Hold The Line [ αυτό σχεδόν το αποκλείω :D ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

mipos mporite na dosete ta fota sas kai edo: palio disco kommati pou pai kapos etsi (sorry gai tin gelia perigrafi) in delay(?) delight(?) counastrou in delay it(?) for you? kapos etsi. ksero den voithao arketa alla to kommati einai arketa gnosto.......thanks prokatavolika

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,και όσο και να το έψαξα δεν το βρήκα.Ένας άντρας το λέεί στη διάρκεια της ταινίας αρκετές φορές.

Συγκράτησα αυτές τις λέξεις "im alone,trouble,im undone,over,love is the blame".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω οτι είναι λίγο (εως πολύ) άσχετο να ρωτάω εδώ, αλλά υπάρχει μήπως τρόπος να βρούμε τους στίχους του προαναφερθέντος "El Corazon" (Arno Elias)? Στο google δεν βρήκα τίποτα, αλλά δεν ξέρω και γρι Ισπανικά (ισπανικά δεν είναι?)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ξέρει κανείς αύτο το κομμάτι? http://briefcase.pathfinder.gr/file/Xvipes/33062/526438

p.s με maxthon το link εμένα δεν μου δουλεύει...με internet explorer δουλεύει κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...