Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

na kai kati dyskolo! ena dance kommataki pou paei kapws etsi..... apo logia den exw piasei tipota giati den einai agglika.... (logia) ye ye (logia) ye ye (logia) ye ye se poly grhgoro rythmo... thnx gia to xrono sas

 

ALPINE - COPYRIGHT FEAT. SHOVELL - BULO

einai palio komati alla egine neo remix fetos apo Switch - A Bit Patchy in Bulo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi paides!

 

Mipos kserete pos legetai to tragoudi pou paizei peripou gia 25 deuterolepta sto The Fast and The Furious?

 

Auta pou mporo na sas po einai oti einai stin arxi arxi tis tainias

Eki pou o Brian einai me to amaksi tou kai kanei tin proti dokimi Drag...

Kai ksafnika tou girnaei to amaksi kai paei dipla dipla ston gremo kai leei shit!

 

kai tote mpenei to komati pou 8elo...

Ksekinaei me ilektriki ki8ara...

 

Makari na to kserei kapoios dioti to psaxno kairo tora...

I skini pou sas anafero proigoumenos einai amesos meta apo tin proti klopi pou kanoun ta paidia...

alla akoma den kseroume oti to kanoun autoi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi paides!

 

Mipos kserete pos legetai to tragoudi pou paizei peripou gia 25 deuterolepta sto The Fast and The Furious?

 

Auta pou mporo na sas po einai oti einai stin arxi arxi tis tainias

Eki pou o Brian einai me to amaksi tou kai kanei tin proti dokimi Drag...

Kai ksafnika tou girnaei to amaksi kai paei dipla dipla ston gremo kai leei shit!

 

kai tote mpenei to komati pou 8elo...

Ksekinaei me ilektriki ki8ara...

 

Makari na to kserei kapoios dioti to psaxno kairo tora...

I skini pou sas anafero proigoumenos einai amesos meta apo tin proti klopi pou kanoun ta paidia...

alla akoma den kseroume oti to kanoun autoi...

Hmmm...

Δοκίμασε το «Bawitdaba» από Kid Rock... Ίσως να είναι αυτό που θέλεις. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο ερωτήσεις:

 

1) Άκουσα μια ακουστική έκδοση του "Listen To Your Heart" (φωνή & πιάνο) και ενώ η φωνή μοιάζει πολύ με την τραγουδίστρια των Roxette, ο Γούγλης μου έδειξε ότι ο τίτλος της ακουστικής έκδοσης είναι:

DHT feat. Edmee - Listen To Your Heart (Edmees Unplugged Vocal Edit). Ήθελα να μάθω αν ισχύει το τίτλος/έκδοση που βρήκα ή να συνεχίσω το ψάξιμο.

 

2) Παίζει ένα τραγούδι ο Red FM, έπιασα το refren και σας το παραθέτω ελπίζοντας στη βοήθειά σας:

 

"Then you say goodnight,

but you don't want to go to sleep

'cause the end is too deep.

 

Then you say goodbye,

there is no place like home,

when you're back there alone in your room"

 

Λοιπόν; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω κι εγω ενα

 

 

 

Χαρακτηριστικο του τραγουδιου που ψαχνω ειναι οτι τα λογια ειναι εντελως μα παντελως ακαταλαβιστικα

 

το ακουσα σε ενα κλαμπ και ο dj μου το ειπε ως "Ζακαρο"

 

δεν ξερω ομως πως ακριβως γραφεται ο τιτλος

 

αντρας "τραγουδαει"

 

thanx προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Άκουσα μια ακουστική έκδοση του "Listen To Your Heart" (φωνή & πιάνο) και ενώ η φωνή μοιάζει πολύ με την τραγουδίστρια των Roxette' date=' ο Γούγλης μου έδειξε ότι ο τίτλος της ακουστικής έκδοσης είναι:

DHT feat. Edmee - Listen To Your Heart (Edmees Unplugged Vocal Edit). Ήθελα να μάθω αν ισχύει το τίτλος/έκδοση που βρήκα ή να συνεχίσω το ψάξιμο.[/quote']

 

Υπάρχει τέτοια εκτέλεση και λογικά είναι αυτή που ψάχνεις, δηλαδή μόνο φωνή και πιάνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , και πεφτει η ερωτηση τωρα

 

" και πινω ουζα πινω ουζα για σενανε παλιογρουσουζα "

 

το ακουσα σε ενα remix με Κοκκινου (πες μας τι πινεις)

 

καμια ιδεα για τον καλλιτεχνη ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω κι εγω ενα

 

 

 

Χαρακτηριστικο του τραγουδιου που ψαχνω ειναι οτι τα λογια ειναι εντελως μα παντελως ακαταλαβιστικα

 

το ακουσα σε ενα κλαμπ και ο dj μου το ειπε ως "Ζακαρο"

 

δεν ξερω ομως πως ακριβως γραφεται ο τιτλος

 

αντρας "τραγουδαει"

 

thanx προκαταβολικα

 

 

Με το "ακαταλαβίστικα λόγια" με κάνεις να αμφιβάλω για την μαντεψιά που θα κάνω, αλλά ας την κάνω και ας βγεί και έξω ( αν και νομίζω ότι αυτό θέλεις ):

 

Zucchero - Baila Morena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!! σε πιο site μπορω να βρω τον δισκο vedetta απο τους Goinʼ Through .Αν ξερει καποιος ας μου απαντησει ευχαριστω!!!

 

Αυτό που ζητάς είναι παράνομο, και απαγορεύεται από τον κανονισμό του Insomnia.gr

Ρίξε ένα διαβασματάκι στον κανονισμό του site τον οποίο και αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το "ακαταλαβίστικα λόγια" με κάνεις να αμφιβάλω για την μαντεψιά που θα κάνω' date=' αλλά ας την κάνω και ας βγεί και έξω ( αν και νομίζω ότι αυτό θέλεις ):

 

Zucchero - Baila Morena[/quote']

 

 

thanks αλλα δεν ειναι το baila morena , ζακαρο ειναι το ονομα του τραγουδιου και τα λογια ειναι πραγματικα ακαταλαβιστικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...