Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα τραγουδακι ψιλο dance το οποιο νομιζω λεει so sexy και μετα εχει ενα πολυ ωραιο και ρυθμικο μπιτακι σε στυλ ντιν ντιν ντιν(πολλα καταλαβατε)

 

Jamie Lewis & Dj Pippi Feat. Kim Cooper - So Sexy 8)

proteinw kai tin ekdosi (Jamie Lewis Censured Mix)

 

psaxnw diaskevi tou michael jackson - smooth criminal...

me poli beatarisma..paizei poli stin santorini kai mykono!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

psaxnw diaskevi tou michael jackson - smooth criminal...

me poli beatarisma..paizei poli stin santorini kai mykono!!

 

Μήπως λες το Hi-Tack - Say Say Say (Waiting 4 U)[Original Mix]; Εκτός αν είσαι απόλυτα σίγουρος ότι ήταν το Smooth Criminal φυσικά.

 

Πολύ καλό το Arash - Arash (Feat Helena) μπράβο παιδιά!

 

Έχω και εγώ ένα ερώτημα για ΠΟΛΥ δυνατούς λύτες καθότι δεν ακούγονται και πολλά στην ηχογράφηση παρά μόνο ελάχιστα η μελωδία και φαντάζομαι ότι θα το καταλάβει κάποιος μόνο αν το έχει ακούσει και το ξέρει ήδη.

 

sample

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι ψάχνω μια ροκιά που ακούγεται τώρα τελευταία, η φωνή μου θυμίζει κάτι απο Evanescence ή Lacuna Coil, το μόνο στοιχείο που μπορώ να δώσω, είναι κάποιοι σκόρπιοι στίχοι, κάτι σαν "I don't wanna know and I don't wanna hate...", ενώ στις καταλήξεις, λέει "it makes you better"..

 

Λέει σε κανέναν τπτ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και εγώ ένα ερώτημα για ΠΟΛΥ δυνατούς λύτες καθότι δεν ακούγονται και πολλά στην ηχογράφηση παρά μόνο ελάχιστα η μελωδία και φαντάζομαι ότι θα το καταλάβει κάποιος μόνο αν το έχει ακούσει και το ξέρει ήδη.

 

sample

 

 

...πρέπει να είναι γνωστό σχετικά τραγούδι...αλλα δεν ακούγεται παρα ελάχιστα !!!

 

κάποιο καλύτερο sample ???

 

ποιο είναι κατα τη γνώμη σου το χαρακτηριστικότερο (καθαρότερο) σημείο του sample που ανέβασες ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι ψάχνω μια ροκιά που ακούγεται τώρα τελευταία' date=' η φωνή μου θυμίζει κάτι απο Evanescence ή Lacuna Coil, το μόνο στοιχείο που μπορώ να δώσω, είναι κάποιοι σκόρπιοι στίχοι, κάτι σαν "I don't wanna know and I don't wanna hate...", ενώ στις καταλήξεις, λέει "it makes you better"..

 

Λέει σε κανέναν τπτ??[/quote']

 

 

Plumb - Better

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...πρέπει να είναι γνωστό σχετικά τραγούδι...αλλα δεν ακούγεται παρα ελάχιστα !!!

 

κάποιο καλύτερο sample ???

 

ποιο είναι κατα τη γνώμη σου το χαρακτηριστικότερο (καθαρότερο) σημείο του sample που ανέβασες ???

 

Το ξέρω φίλε mxpert ότι δεν ακούγεται καθόλου καλά και ζητώ συγνώμη γιʼ αυτό δυστυχώς όμως δεν μπορώ να το ξαναβρώ! Φαντάσου ότι έχει φάει τρελό amplify για να ακουστεί όπως ακούγεται αυτή την στιγμή.

 

Χαρακτηριστικό σημείο της μελωδίας ακούγεται στην αρχή ( 00.08 ) και στο τέλος ( 01.11 ) και δυστυχώς δεν ακούγεται καθόλου η φανταστική φωνούλα της τραγουδίστριας! Είναι από τα ελάχιστα κομμάτια που δεν κατάφερα να ακούσω κάποιο στιχάκι για να μπορέσω να το βρω. Μου είχε φτάσει απίστευτα όμως την διάθεση τις μέρες των διακοπών και στριφογύριζε στο μυαλό μου συνέχεια. Αν το βρω φαντάζομαι ότι θα το ακούω συνέχει όλο το Σεπτέμβριο...

 

Please HELP!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως λες το Hi-Tack - Say Say Say (Waiting 4 U)[Original Mix]; Εκτός αν είσαι απόλυτα σίγουρος ότι ήταν το Smooth Criminal φυσικά.

 

 

Eimai apolita sigouros oti einai to smooth criminal..

paidia einai apistefta beatarismeno to kommati..!

kamia idea???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

episis kommati apo 90's typou dance..!

me vocals kapiou typou na leei kati san :the life is suma en life's again

epanalavmanomema mexri kai pou mpenei to beat kai sinexizei na to leei!!

megali epityxia gia ekeini tn epoxi kai akousa diaskevi tou apistefti stin mykono..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

episis kommati apo 90's typou dance..!

me vocals kapiou typou na leei kati san :the life is suma en life's again

epanalavmanomema mexri kai pou mpenei to beat kai sinexizei na to leei!!

megali epityxia gia ekeini tn epoxi kai akousa diaskevi tou apistefti stin mykono..

 

prepei na les to PUSH THE FEELING ON - NIGHT CRAWLERS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...