Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ψάχνω ένα σχετικά καινούριο τραγούδι που το τραγουδάει γυναίκα, αλλά δεν ξέρω ποια. Ακουσα μόνο ενδεικτικά τμήματα στίχων: "να μείνουμε ξένοι", "εμείς οι δυο", "μην το προσπαθείς". Τώρα η Αποστολία Ζώη είναι, η Πέγκυ Ζήνα, μήπως η Χρύσπα; Ισως η Ελεάνα Παπαϊωάννου; Thanks για τη βοήθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις ενα κομματι χορευτικο,το βαζει συχνα το καναλι 9τα βραδια,λεει συχνα στo ρεφρεν κατι με λατινο ,suenio latino καπως ετσι,στο κλιπ ειναι μια κοπελα ευρωπαια που χορευει σαν τσιγαννα,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψάχνω ένα σχετικά καινούριο τραγούδι που το τραγουδάει γυναίκα, αλλά δεν ξέρω ποια. Ακουσα μόνο ενδεικτικά τμήματα στίχων: "να μείνουμε ξένοι", "εμείς οι δυο", "μην το προσπαθείς". Τώρα η Αποστολία Ζώη είναι, η Πέγκυ Ζήνα, μήπως η Χρύσπα; Ισως η Ελεάνα Παπαϊωάννου; Thanks για τη βοήθεια...

 

 

Xwris ftera - Pegky Zhna ?:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σε όλους! Ψάχνω τον τίτλο της αγγλικής version του τραγουδιού η αναμετρηση απο τους Modern Fears. Αν το ξέρει κανεις please ας το πει και σε εμένα.

Γεια σου κι εσένα... blink.gif

 

«Charlie Daniels Band - The Devil Went Down To Georgia»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα άντε βρες άκρη αλλά as give it a try...

Ένα ισπανόφωνο κομμάτι, όχι beat-άκι που ακούγεται αυτή την περίοδο. :(

Δεν εισαι και ιδιαιτερα κατατοπιστικος αλλα τεσπα, για δοκιμασε Jennifer Lopez- Que Hiciste...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εισαι και ιδιαιτερα κατατοπιστικος αλλα τεσπα, για δοκιμασε Jennifer Lopez- Que Hiciste...

 

Yeah I know...Άντρας είναι (αν όχι group-άκι). Στο refren σε κάποια φάση λέει κάτι του στυλ

 

"κόμε μαρικουάαααααανα"....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hello σε όλους!ψάχνω ένα ελληνικό rnb κομμάτι που λέει κάτι σαν "θα το κάψουμε όλο το μαγαζί"...θυμίζει κάτι σε κάποιον...??thanks!!

 

Το τραγούδι το λέει σίγουρα ο Εισβολέας, για τον τίτλο δεν είμαι σίγουρος, ίσως λέγεται "Ολοι μαζί" αλλά δεν παίρνω και όρκο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...