Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hi se olous...akouw twra teleutaia ena chill out- house kommati me gynaikeia fwnitika kai den mporw na to vrw pouthena...mono tous stixous exw sygratisei paei kapws.."ready for love ..come close to me..i'm free to go.."auto leei mono. An tyxon kapoiou tou thimizei kati as mou pei..thanks!!

 

Este - Ready for love

 

KΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός είναι ο τίτλος αυτού του τραγουδιού;

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Ο στοίχος πάει:

"Κι αν ξεφύγω σε κάποια στροφή, αν δε στρίψω καλά το τιμόνι..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας...Ψαχνω το τραγουδι που παιζει στην διαφημηση της skoda fabia... επισης ειναι κ σε αυτο το site http://www.skoda-auto.gr/models/new_fabia/ ... ευχαριστω

 

Δεν ξερω αν ισχυει,αλλα εχω ακουσει οτι γραφτηκε ειδικα για την διαφημιση οποτε ειναι δυσκολο να βρεθει....

 

Πλακα μου κανεις ? :pPp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ψάχνω μια διασκευή γνωστού κομματιού που ακούγεται τελευταία.Ο τίτλος του πρέπει να είναι:"Εσύ είπες"(εσύ μου'πες πως μ'αγαπάς πως ήμουν για σένα ο παράδεισος).Ψάχνω εκτέλεση και όνομα καλλιτέχνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεία σας παιδια,ψάχνω ένα τραγουδάκι.είναι μάλλον από όπερα το άκουσα στο trailer της ταινίας hitman.ακούγεται να τραγουδάει γυναίκα.ευχαριστώ,καλές γιορτές!!!!

 

Ειναι σαφως τελειο ασμα..:-) Maria Callas - Ave Maria

 

Για μένα η καλύτερη version είναι του hitman blood money δεν ξέρω αν συμφωνείται??

 

http://youtube.com/watch?v=uVZephvZAFE&feature=related

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ψάχνω μια διασκευή γνωστού κομματιού που ακούγεται τελευταία.Ο τίτλος του πρέπει να είναι:"Εσύ είπες"(εσύ μου'πες πως μ'αγαπάς πως ήμουν για σένα ο παράδεισος).Ψάχνω εκτέλεση και όνομα καλλιτέχνη...

 

νομιζω πως ψαχνεις το τραγουδι των 2002GR ''ειπες πως'' σε διασκευη Γιαννη Βαρδη :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...