Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω και μερες προσπαθω να μαθω τον τιτλο ή τον δημιουργο απο ενα τραγουδι πολυ χαρουμενο, πιθανον καινουριο. Το ρεφρεν λεει κατι σαν "baby put your.." και μετα συνειδητοποιω οτι ακομα εχω προβλημα στο listening οπως τοτε που ημουν μαθητρια.:mad:. Βασικα, σε ολο το ρεφρεν επαναλαμβανεται το baby..

 

 

Τελευταιο τιπ: ακουγεται στο τρειλερ του "Ημερολογιο της Μπριτζετ Τζοουνς" που διαφημιζει το Σταρ.

 

Εντιτ: μολις ειδα οτι υπαρχει το ιδιο μηνυμα παραπανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Καλησπερα, ψαχνω εδω και πααααρα πολυ καιρο 2 τραγουδακια, ξερω τιτλους και καλλιτεχνες αλλα δεν μπορω να τα βρω πουθενα. Αν καποιος ξερει που μπορω να ψαξω θα το εκτιμουσα πολυ.

1) Anemos - Paradise

2) Closer - Wine

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σασ παιδια κ χρονια πολλα.μηπωσ ξερετε ποιο ειναι το τραγουδι π παιζεται στο τρειλερ τησ σειρασ μαυρα μεσανυχτα?ευχαριστω

 

Στην αρχη-αρχη παιζεται το "Nights in white satin" (δεν θυμαμαι καλλιτεχνη τωρα..)Ελπιζω να εννοεις αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και μερες προσπαθω να μαθω τον τιτλο ή τον δημιουργο απο ενα τραγουδι πολυ χαρουμενο, πιθανον καινουριο. Το ρεφρεν λεει κατι σαν "baby put your.." και μετα συνειδητοποιω οτι ακομα εχω προβλημα στο listening οπως τοτε που ημουν μαθητρια.:mad:. Βασικα, σε ολο το ρεφρεν επαναλαμβανεται το baby..

 

Μάλλον λες το Beggin' από frankie valli & the four seasons

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια!! καλη χρονια!! ψαχνω τρια τραγουδακια!! αν μπορει κανενας να βοηθησει... Ευχαριστω πολυ!!!

 

εγγρ001 -PURESSENCE - DON'T KNOW ANY BETTER

εγγρ007 -Beggin - Frankie Valli and the four seasons

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς, το παρακάτω κομμάτι:

(ή καμιά ιδέα για το πού να το ψάξω - πού μπορώ να το βρώ)

http://www.mediafire.com/?73z3pxoeygz ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Ίσως να μην σου είναι αρκετό αλλά εδώ μπορείς το ακούσεις από live τους στην Ελλάδα

 

Φιλε Νεκταριε σε ευχαριστω πολυ, αλλα δυστυχως αυτο το εχω βρει κ εγω. Και το κακο ειναι οτι το μοναδικο που εχω βρει (με τον ηχο που ισως ακουσες :( )

Παρεμπιπτοντως και αυτοι, και οι Ανεμος ειναι Ελληνες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Νεκταριε σε ευχαριστω πολυ, αλλα δυστυχως αυτο το εχω βρει κ εγω. Και το κακο ειναι οτι το μοναδικο που εχω βρει (με τον ηχο που ισως ακουσες :( )

Παρεμπιπτοντως και αυτοι, και οι Ανεμος ειναι Ελληνες :)

 

έχεις δίκιο ο ήχος είναι άθλιος

 

κοίταξε τα προσωπικά σου μηνύματα μάλλον θα βρεις αυτό που ψάχνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν όλα τα καλά παιδάκια, έτσι κι εγώ ψάχνω το κατιτίς μου :Ρ

Η Χριστίνα ξέρει ότι δε περιγράφω και τόσο καλά ;)

 

Λοιπόν, το κομμάτι ακούγεται σαν σεντόνι για διάφορα μιξ, τύπου Drill, living on video και άλλα.

 

Ο τόνος συνεχώς κατεβαίνει σε νότες. τάτατα τάτατα τάτατα τάτατα και τάτατα τάτατα τάτατα τάτατα.

Παίζεται φουλ απ' το καλοκαίρι αλλά μαμότο δε το έχω εντοπίσει.

 

Update:Είναι και μια γκομενίτσα που λέει κάτι λαλά, κάτι λέξεις θυμάμαι, feel, so real, κάτι τέτοιο.

 

Για την αποκατάσταση της Ιστορίας, είναι το Timbaland - The Way I Are

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δν εννοουσα αυτο απο το τρεηλερ τ μαυρα μεσανυχτα.ειναι στο τωρινο τρηλερ π δν ειναι πολυ μεγαλο.μ φαινεται το λεει μια μαυρη.. σευχαριστω παντωσ κ ελπιζω να μπορεισ να βοηθησεισ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...