Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας ειμαι νεος στο forum! Μηπως ξερει κανεις το κομματι που παιζει στους τιτλους αρχης της σειρας "το δεκα"?

 

Γεια'Δεν ξέρω το κομμάτι αυτό πάντως είναι της Ελένης Καραΐνδρου,good luck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα είχα κάνει πριν λίγες μέρες άλλο ένα post για ένα τραγούδι...Το άκουσα απόψε στο ευτυχισμένοι μαζί κ το ηχογράφησα.. http://www.mediafire.com/?71bdxwwzmjw εδώ είναι χωρίς λόγια...όποιος ξέρει κάτι ας βοηθήσει-ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ικετευω κοντευω να τρελαθω ψαχνω κατι αιωνες στο forum σας .μπορει να έχει προαναναφερθει αλλα δεν μπόρεσα να το ξετρυπωσω κατω απο τα χιλιαδες posts ψαχνω ενα τραγουδι γαλλικο που έπαιζε σε μια διαφημιση με την εξελιξη καποιων κινητηρων.θυμαμαι οτι ηταν μια γυναικα που τραγουδαγε στα γαλλικα με τη συνοδεια μιας κιθαρας!!σας ευχαριστω προκαταβολικα Please αμεσα σασς ικετευω το ψαχνω κατι αιωνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτούς που ακούν Athens Radio dee jay τους έχω μια ερώτηση. Θέλω να μου πείτε πιο είναι το τραγούδει που παίζει στο TOP 3 του Nesscafe classic της διαφήμισης. Βασικα ψάχνω το νουμερο 2 . Thanx..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
καλησπερα παιδια!! τι κανουμε? ψαχνω τα δυο παρακατω τραγουδακια !! Ευχαριστω πολυ!!

 

Καλησπερα, στην πρωτη ηχογραφηση το τραγουδι ειναι πασιγνωστο αλλα δεν μου ερχεται ο τιτλος αυτη τη στιγμη, αν το θυμηθω θα στο αναφερω πιο μετα, αλλα σιγουρα θα στο πει καποιος αλλος. Το δευτερο ειναι το It's All Tears απο τους HIM :-)

edit:

Whitesnake - Here I Go Again. <----Το πρωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
μήπως ξέρετε απο πιο ξένο τραγούδι είναι η μουσική στο " μαλακά πιο μαλακά " του Χάρρυ κλυν ??

 

Φιλε μου μπορεις να ανεβασεις ενα τμημα του τραγουδιου που λες μηπως βρεθει ετσι? Γιατι δεν μπορω να βρω πουθενα αυτο του Κλυνν για να σε βοηθησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου μπορεις να ανεβασεις ενα τμημα του τραγουδιου που λες μηπως βρεθει ετσι? Γιατι δεν μπορω να βρω πουθενα αυτο του Κλυνν για να σε βοηθησω.

 

 

http://www.harry-klynn.gr/klynngreek/index.php?option=com_docman&task=docclick&Itemid=73&bid=24&limitstart=0&limit=9999999999999999999

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...