Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω ένα κομμάτι house πρέπει να είναι παίζει ένα beetάκι και στο ρεφρέν ακούγεται μια γυναίκα να τραγουδάει σαν να είναι όπερα. Θυμίζει παλιό τραγούδι ο τρόπος που τραγουδάει στο ρεφρέν. Σαν να λέει "and my heart will be free" 'η κάτι παρόμοιο. Το κομμάτι είναι μάλλον πρόσφατο.

 

Ψάχνω ένα κομμάτι house που το ακούω αυτές τις μέρες σε clubs. Έχει λίγους στίχους όπου μια γυναίκα λέει: "No one can keep us apart". Το έχω ψάξει σε google/youtube αλλά δεν έχω βρει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ένα κομμάτι house πρέπει να είναι παίζει ένα beetάκι και στο ρεφρέν ακούγεται μια γυναίκα να τραγουδάει σαν να είναι όπερα. Θυμίζει παλιό τραγούδι ο τρόπος που τραγουδάει στο ρεφρέν. Σαν να λέει "and my heart will be free" 'η κάτι παρόμοιο. Το κομμάτι είναι μάλλον πρόσφατο.

 

Ψάχνω ένα κομμάτι house που το ακούω αυτές τις μέρες σε clubs. Έχει λίγους στίχους όπου μια γυναίκα λέει: "No one can keep us apart". Το έχω ψάξει σε google/youtube αλλά δεν έχω βρει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω μια διασκευη του You Spin Me Round (Like a Record) σε περιπου gypsy/folk ειδος, ο τυπος που τραγουδαει τονιζει πολυ το "ρ"

γιου σπιν μι ρρρρραουντ λαικ ε ρρρρρρρεκορρρρρντ

εψαξα λιγο yt κλπ, αλλα δεν το βρισκω :cry:

πειτε μουυυυυυυυυ

 

Ισως και να ειναι αυτο....

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=XHHLZMu5sjQ&feature=search[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω μια διασκευη του You Spin Me Round (Like a Record) σε περιπου gypsy/folk ειδος, ο τυπος που τραγουδαει τονιζει πολυ το "ρ"

γιου σπιν μι ρρρρραουντ λαικ ε ρρρρρρρεκορρρρρντ

εψαξα λιγο yt κλπ, αλλα δεν το βρισκω :cry:

πειτε μουυυυυυυυυ

 

Ισως και να ειναι αυτο....

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=XHHLZMu5sjQ&feature=search[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε αυτο το τραγουδι ακουγεται στο 00:14 ενα τραγουδι του Al Bano. Ξερουμε ποιο ειναι?

ΠΑρεμπιπτοντως και το υπολοιπο κομματι ειναι πολυ καλο...

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε αυτο το τραγουδι ακουγεται στο 00:14 ενα τραγουδι του Al Bano. Ξερουμε ποιο ειναι?

ΠΑρεμπιπτοντως και το υπολοιπο κομματι ειναι πολυ καλο...

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...