Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψαχνω ενα house κομματι,πολυ καλοκαιρινο με μονους (νομιζω) στιχους :"in the silence of the night (?) i hear your whisper(s) " ... γυναικα τραγουδα ... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια οσοι ηταν show me love χθες μπορει να το θυμαστε rnb ειναι το κομματι και το εβαλε πριν το get buck in here-akon feli feli και ηταν αντρικη φωνη και ελεγε κατι σαν can you freak it η can you fuck it η καπως ετσι επαναλαμβανομενα,η οποθα βοηθεια ευπροσδεκτη¨)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια ψαχνω εδω και αρκετο καιρο ενα κομματι που ο ηχος του θυμιζει νουβελ βαγκ το τραγουδαει γυναικεια φωνη στα αγγλικα ειναι καπως μελαγχολικο και οι στιχοι του καποια στιγμη λενε περιπου if i could turn my heart and keep it miles apart και σε αλλο σημειο λεει i know exactly for the sun.οποιος εχει και την παραμικρη ιδεα ας βοηθησει γιατι μου εχει κολλησει ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια ψαχνω εδω και αρκετο καιρο ενα κομματι που ο ηχος του θυμιζει νουβελ βαγκ το τραγουδαει γυναικεια φωνη στα αγγλικα ειναι καπως μελαγχολικο και οι στιχοι του καποια στιγμη λενε περιπου if i could turn my heart and keep it miles apart και σε αλλο σημειο λεει i know exactly for the sun.οποιος εχει και την παραμικρη ιδεα ας βοηθησει γιατι μου εχει κολλησει ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας κ πάλι....

Αναζητώ το παρακάτω κομμάτι...η ηχογράφηση είναι σύντομη...κ ελπίζω να βοηθήσει! το κομμάτι παίχτηκε σήμερα στον republic 100,3.

 

http://www.4shared.com/audio/qSdWT6mI/__37.html

 

ευχαριστώ προκαταβολικά...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά, το κομμάτι είναι το PsychedelIc Behavior από Orange Muse feat. Ania ...

με προγραμμα το βρηκες?το shazaam δεν το βρισκει αλλα μου παν το βρηκε το track id!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω ενα τραγουδι ειχα δει το video clip πριν 6-7 χρονια περιπου. ηταν ο δαντης νομιζω με ενα συγκροτημα και ειχε ιστορια ολοκληρη βασικα... αυτος ηταν ο 'ξενος' που πηγε σε μια παραλια και εκει ηταν μεξικανοι νομιζω και ελεγε για ενα Πακο που αγαπουσε μια...και ειχε και μια κιθαρα και τους αφησε διπλα στη φωτια. η ιστορια περνουσε απο κατω κατα τη διαρκεια του τραγουδιου. Ξερω δε βοηθαω πολυ, αλλα ξερει κανεις ποιο λεω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας..ψαχνω ενα τραγουδι που πεζει παρα πολυ τελευταια στα clubbakia..ειναι καινουργιο..καλοκαιρινο beat..το λεει γυναικα και καπιοι στοιχοι που μπορο να θοιμιθω ειναο:looking hot..looking good..αυτα τα λεει στο ρεφρεν..αν καποιος καταλαβε πιο ενοω να μου το πει :rolleyes:

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας χρειαστηκε η καθοδηγησγ τοθ Poulinou για να μπω στη σωστη συζητηση... λοιπον εγώ αναζητώ ένα τραγούδι που παιζει στο λαμψη πολύ τώρα τελευταία και είναι της ferreri όχι το non ti scordar mai di me ούτε το novembre ένα άλλο σαν μπαλάντα είναι όποιος ξέρει ασ απαντήσει ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρουμε πως λέγετε η καινούργια διασκευή του Cure - Love song σε House?

 

Found it...

http://www.youtube.com/watch?v=Fb-Nn7_0W7k

Επεξ/σία από Xvipes
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...