Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Nεο ακουσμα απο Galaxy. Επειδη τον ακουω στη δουλεια δεν μπορω να δινω βαση ιδιαιτερη στα lyrics :lol:

Ειναι popακι, ανδρικα φωνητικα που επαναλαμβανουν τη λεξη oblivion. Καινουριο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nεο ακουσμα απο Galaxy. Επειδη τον ακουω στη δουλεια δεν μπορω να δινω βαση ιδιαιτερη στα lyrics :lol:

Ειναι popακι, ανδρικα φωνητικα που επαναλαμβανουν τη λεξη oblivion. Καινουριο ειναι.

 

Αυτό ίσως:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3KOphICdFuw&ob=av2e

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θα χρειαστω την βοηθεια σας για ενα τραγουδι που δεν μπορω να βρω πως λεγεται και ποιος το τραγουδαει.

Το REFREN ειναι.

 

1. NEVER NEVER ,NEVER EVER,NEVER NEVER ...LET ME DOWN. (ROCK 80 OR 90'S).

ειναι απο ανδρικη φωνη,δεν ξερω αν ειναι συγροτημα.

 

ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Πιθανόν να θέλεις το «Never Never» (1981) από Steve Kekana.

 

http://youtu.be/2GZcNKagmao

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω ενα τραγουδι στο οποιο τραγουδανε παιδια σαν απο χορωδια και ακουγεται στη συνεχεια ο ηχος της σκανδαλης και πυροβολισμοι αν καποιος το γνωριζει ευχαριστω προκαταβολικα!!!!

 

 

 

Εχει καμια ιδεα κανεις???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια..ειμαι νεος στο forum αν και το παρακολουθω χρονια τωρα και διαβαζω νεα για την τεχνολογια απο εδω..

Ψαχνω ενα κομματι εδω και λιγο καιρο και δεν μπορω να το βρω πουθενα.Οσοι απο εσας ακουτε Offradio(streaming) η Republic θα το εχετε ακουσει σιγουρα.Ειναι indie και το ρεφρεν του ειναι στα αραβικα!Εχει πολυ ωραιο και αργο ρυθμο και αν δεν κανω λαθος εχει και αγγλικα μεσα.Οποια βοηθεια δεκτη γιατι το ψαχνω πολυ και δεν μπορω να βρω τιποτα σχετικο.

 

Ευχαριστω.. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ψάχνω ένα τραγούδι που το έχω ακούσει στο Nitro μερικές φορές αλλά πάντα το πετυχαίνω προς το τέλος του. Η γυναικεία φωνή που ακούγετε είναι στα Ισπανικά η Ιταλικά μάλλον (αναφέρει τις λέξεις ‘ti amo’ και ‘amore’) και ακούγετε ο ήχος πιάνου όσο έχω προλάβει να ακούσω. Λίγα τα στοιχειά, ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια..ειμαι νεος στο forum αν και το παρακολουθω χρονια τωρα και διαβαζω νεα για την τεχνολογια απο εδω..

Ψαχνω ενα κομματι εδω και λιγο καιρο και δεν μπορω να το βρω πουθενα.Οσοι απο εσας ακουτε Offradio(streaming) η Republic θα το εχετε ακουσει σιγουρα.Ειναι indie και το ρεφρεν του ειναι στα αραβικα!Εχει πολυ ωραιο και αργο ρυθμο και αν δεν κανω λαθος εχει και αγγλικα μεσα.Οποια βοηθεια δεκτη γιατι το ψαχνω πολυ και δεν μπορω να βρω τιποτα σχετικο.

 

Ευχαριστω.. B)

 

Μηπως τουτο?

Karuan - Reflections Of A Poem

http://www.youtube.com/watch?v=RSkdXjqVco4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...